Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu mają służyć te rysunki ? Czy to państwo już całkiem zidiociało ?????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RÓBCIE JAK NAJWIĘCEJ ZDJEC, W RAZIE AWANTUR, POLICJA BEDZIE MIALA GOTOWE DOWODY.
0
czy dwuch całujących sie facetów jest pozytywnym wzorcem zachowania ????
0
Brawo Motor! Nie dajcie się lewackiej propagandzie. Śląsk Wrocław popiera.
0
kto takie mądre hasła szalikowcom ułożył? 3/4 z kibiców ich nie rozumie , komu zależy na rozróbie w centrum miasta ? bo szalikowcy sami na to nie wpadli
0
"CHOĆ tu do nas" - oj szanowny panie Autorze artykułu, chyba ortografia nie jest Pana dobrą stroną....
0
A po czym tak sądzisz? Kibic to niekoniecznie musi być prostak z szalikiem i ogoloną głową. Ja według Twojej definicji pewnie jestem kibolem (w Twoim mniemaniu, gdybyś widział mnie na żywo). Czasem drę mordę na stadionach, przy tym studiuję ratownictwo medyczne i działam w klilku organizacjach społeczno-politycznych. Można mieć szalik piłkarski, ogolony łeb i przy tym mieć jakieś ambicje zawodowe;)
0
To państwo już nie jest państwem obywateli polskich, mającym swoje 1000 letnie korzenie, utwierdzone w chrzescijaństwie i kulturze grecko rzymskiej, To jest jakiś dziwaczny twór organizacyjny, zmuszający Polaków do pozbycia się swoich korzeni i wymazania, lu bo najmniej zmarginalizowania swojej historii. To już jest potworek organizacyjny dla lewaków, hołoty spod tęczowej flagi, fanów Grodzkiej, Biedronia i Palikota. Takie państwo spowoduje, że za 30 lat jak ktoś się spyta dzieciaka - Ktoś ty? - to na pewno nie otrzyma odpowiedzi - Polak mały. Usłyszy albo - gej mały, albo - mały europejczyk.
0
Dobrze się stało że marsz odbył się . Ludziska niech wiedza dlaczego ich pieniądze maja iść w błoto niech rozlicza tych co zatwierdzili projekt sprzedaży biletów , Pietrasiewicza za szkodzenie Lublinowi i podać do publicznej wiadomości kto został ukarany . Familii Pietrasiewiczów dziękujemy
0
gregs napisał:
czy dwuch całujących sie facetów jest pozytywnym wzorcem zachowania ???? [/quote] [quote name='gregs' timestamp='1353941701' post='700060'] czy dwuch całujących sie facetów jest pozytywnym wzorcem zachowania ????
dwuch nie, ale dwóch może być dla Ciebie wzorcem poprawnej polszczyzny. Takie ignorowanie ortografii jest zresztą charakterystyczne dla "genetycznych patriotów". Im więcej gadanie o ojczyźnie, Polsce, patriotyzmie, tym gorzej z poprawną polszczyzną.
0
Że też nie ma pał na tą trzodę.
0
Motor Lublin - duma naszego Miasta "Tektur"a to śmiecie i odpady i wyrzutki społeczene, pasozyty żyjace na cudzy koszt. To typowa kawiarowa lewica udajac bidę i POzorujac walkę o lepszy ros ucoieśnionych zbija kokosy majac za swych promotorów POpapranych Złodzieji z PełO
0
Troglodyci.
0
Bravo Chłopaki tak trzymać!!! A do przeciwników mam pytanie Boli was to??? Ma BOLEĆ heheh !!!!!!1
0
porzygańcy, najledpiej żeby ich psy olały .....
0
hehe napisał:
kto takie mądre hasła szalikowcom ułożył? 3/4 z kibiców ich nie rozumie , komu zależy na rozróbie w centrum miasta ? bo szalikowcy sami na to nie wpadli
zgadzam się, większość nie umie czytać ze zrozumieniem, a co tu dopiero jakieś hasła układać i je skandować !!!!!
0
Skinhead NS Black Metal napisał:
A po czym tak sądzisz? Kibic to niekoniecznie musi być prostak z szalikiem i ogoloną głową. Ja według Twojej definicji pewnie jestem kibolem (w Twoim mniemaniu, gdybyś widział mnie na żywo). Czasem drę mordę na stadionach, przy tym studiuję ratownictwo medyczne i działam w klilku organizacjach społeczno-politycznych. Można mieć szalik piłkarski, ogolony łeb i przy tym mieć jakieś ambicje zawodowe;)
ostatnio wielu dresów poszło n studia, bo ktoś im powiedział, że jak będą chodzili to rozumu im przybędzie wprost proporcjonalnie do kwadratu iloczynu wieku i włosów na głowie.....
0
Andrzej Kornaciuk napisał:
Motor Lublin - duma naszego Miasta "Tektur"a to śmiecie i odpady i wyrzutki społeczene, pasozyty żyjace na cudzy koszt. To typowa kawiarowa lewica udajac bidę i POzorujac walkę o lepszy ros ucoieśnionych zbija kokosy majac za swych promotorów POpapranych Złodzieji z PełO
Kiedyś poszedłem do tej Tektury, przebrałem się za brudasa, przykleiłem sztucznego irokeza. Nikt sie nie połapał że mają "szpicla" u siebie:D Stary, jaki tam chlew lewacko-sowiecki. Najgorsze że bywalcami takich knajp są młode dzieciaki, często studenci 1 roku, świeżo upieczenie, z małych miejscowości nieraz, którym się wtłacza do głowy różne bzdury, prezentuje jakieś punkowe wdzianka, t-shirty z gębą Che Guevary i tak ich urabia ideologicznie. Raz zapytałem jedną upstrzoną lalunię, czy wie kim jest ten kolo na bluzce. A ona że nie, ale to fajny design. Propaganda godna odznaczeń radzieckich.
0
Stefan napisał:
ostatnio wielu dresów poszło n studia, bo ktoś im powiedział, że jak będą chodzili to rozumu im przybędzie wprost proporcjonalnie do kwadratu iloczynu wieku i włosów na głowie.....
A mozesz uściślić kto im tak powiedział, kiedy i gdzie?
0
prawdziwi kibice maja w d.upie prawicę!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: