Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jan Niezbędny napisał:
zgadzam się, większość nie umie czytać ze zrozumieniem, a co tu dopiero jakieś hasła układać i je skandować !!!!!
widocznie ty jako NIE kibic to umiesz czytać nie? Jestem pełen podziwu dla ciebie twoich rodziców ze tak cie wykształcili..hehe Żyj dalej w swoim świecie, bo w śród kibiców są różni ludzie od prostego człowieka po podstawówce po adwokata czy profesora uniwerku wiem bo znam kilku więc mi tu nie pieprz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 osoó,do tektury tyle przychodzi na koncerty,to się prawiczkom demo nie udało hehe LEWICA!!!WASZE ULICE - NASZE KAMIENICE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUNK byl, jest i bedzie apolityczny ! a tektura nie jest punkowa tylko lewacaka! polityczny syf! punx&skins united! against politics!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za banda gimbusów... Spęd gimnazjalistów nie potrafiących słowa wypowiedzieć, idą jak barany na rzeź za wodzami z ONRu, NOPu i innych syfów. Nie porównujcie się brudasy do Tektury, bo wam bardzo daleko do tego poziomu. Zmykać z ulic i odrabiać lekcje, bo jutro do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Kiedyś poszedłem do tej Tektury, przebrałem się za brudasa, przykleiłem sztucznego irokeza. Nikt sie nie połapał że mają "szpicla" u siebie:D Stary, jaki tam chlew lewacko-sowiecki. Najgorsze że bywalcami takich knajp są młode dzieciaki, często studenci 1 roku, świeżo upieczenie, z małych miejscowości nieraz, którym się wtłacza do głowy różne bzdury, prezentuje jakieś punkowe wdzianka, t-shirty z gębą Che Guevary i tak ich urabia ideologicznie. Raz zapytałem jedną upstrzoną lalunię, czy wie kim jest ten kolo na bluzce. A ona że nie, ale to fajny design. Propaganda godna odznaczeń radzieckich.
Dziecko...Nie musiałeś się za nic przebierać, brudasem to ty jesteś a przy okazji kłamcą i durniem. Jakie koszulki z CheGuevarą? Chyba ci się coś pomieszało ze spacerem po jednej z lublińskich galerii odzieżowych. Jakie wzorce radzieckie? 95% uczestników tych koncertów ma mocno antykomunistyczne nastawienie, ale że nie chodzi z tobą od pomnika do pomnika za politykami SLD czy PełO i nie drze japy "raz sierpem, raz młotem" to nie znaczy że jest od razu czerwona. Wszystko się wam miesza nacjonal-matołki. Na szczęście nie wszystkie ekipy hools kupują te wasz brednie o Polsce od morza do morza tylko zajmują się tym o co w stadionowej chuligance chodzi, czyli mordobiciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do - Zaremba- " z lublińskich" Dzieciaczku odrabiaj lekcje bo jutro do szkoły kolacja , dobranocka i spać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nikt z kibiców się tu nie wypowiada ! ! ! NIECH SOBIE PISZĄ CO CHCĄ , NA TYLE ICH STAĆ BY PISAĆ ! jak lubią prowadzić monolog niech sobie prowadza ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek01 napisał:
Co za banda gimbusów... Spęd gimnazjalistów nie potrafiących słowa wypowiedzieć, idą jak barany na rzeź za wodzami z ONRu, NOPu i innych syfów. Nie porównujcie się brudasy do Tektury, bo wam bardzo daleko do tego poziomu. Zmykać z ulic i odrabiać lekcje, bo jutro do szkoły.
a duupa cie nie boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hammer napisał:
Do - Zaremba- " z lublińskich" Dzieciaczku odrabiaj lekcje bo jutro do szkoły kolacja , dobranocka i spać
Nie wiem w jakim kraju 35 letni chłop musi odrabiać lekcje, ale tobie MŁOTKU by się przydało (o ile w ogóle jakąkolwiek szkołę ukończyłeś) do niej wrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polococtowiec napisał:
Że też nie ma pał na tą trzodę.
ale za to jest na twoją matkę ktorą rżnie pół miasta bękarcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Kibicem nie jestem, nacjonalistą też nie. Ale mieli racje, z jakiej okazji umieszczony takie niesmaczne treści na biletach za kasę podatników? I za kasę podatników te bilety poszło na przemiał. Czy komuś "tolerancja" nie pomyliła się propagowaniem homoseksualizmu? Lepiej by zrobili gdyby reklamy tam umieścili, przynajmniej byłoby wiadomo że chodzi o kasę i że nie ma mowy o marnotrawieniu budżetowych pieniędzy. I na koniec: wszystkie osoby odpowiedzialne za skandal z biletami należy natychmiast odsunąć od miejskiego koryta. Panie Prezydencie Żuk - do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaremba napisał:
Dziecko...Nie musiałeś się za nic przebierać, brudasem to ty jesteś a przy okazji kłamcą i durniem. Jakie koszulki z CheGuevarą? Chyba ci się coś pomieszało ze spacerem po jednej z lublińskich galerii odzieżowych. Jakie wzorce radzieckie? 95% uczestników tych koncertów ma mocno antykomunistyczne nastawienie, ale że nie chodzi z tobą od pomnika do pomnika za politykami SLD czy PełO i nie drze japy "raz sierpem, raz młotem" to nie znaczy że jest od razu czerwona. Wszystko się wam miesza nacjonal-matołki. Na szczęście nie wszystkie ekipy hools kupują te wasz brednie o Polsce od morza do morza tylko zajmują się tym o co w stadionowej chuligance chodzi, czyli mordobiciem.
Kłamcą i durniem jesteś sam. Otóż nastawienie antykomunistyczne współcześnie nie oznacza tylko werbalnego potępienia towarzysza Stalina. To także przywiązanie do tradycji i silny nacjonalizm. Nie wiem jaki jest ten wasz "antykomunizm" jesli stanowicie chocby w połowie elektorat np. Palikota. Możecie sobie gadać że jestes niby apolityczni, ale potajemnie głosujcie to na Ruch palikota, to na PO lub inne lewicowe środowiska. Druga sprawa, ja nie powiedziałem nigdzie że Tektura jest punkowa. Oczywiście, jest lewacka, a czy łażą tam punki, reagge, może miłośnicy jazzu, to nie ma znaczenia. Lewica jest podzielona pod względem subkultur, ale zjednoczona poglądami. Jesli popieracie legalizację małżeństw homoseksualnych lub Wolne Konopie to jesteś czerwoni. Albo różowi. Ale na pewno lewicowo-neoliberalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Brawo! Kibicem nie jestem, nacjonalistą też nie. Ale mieli racje, z jakiej okazji umieszczony takie niesmaczne treści na biletach za kasę podatników? I za kasę podatników te bilety poszło na przemiał. Czy komuś "tolerancja" nie pomyliła się propagowaniem homoseksualizmu? Lepiej by zrobili gdyby reklamy tam umieścili, przynajmniej byłoby wiadomo że chodzi o kasę i że nie ma mowy o marnotrawieniu budżetowych pieniędzy. I na koniec: wszystkie osoby odpowiedzialne za skandal z biletami należy natychmiast odsunąć od miejskiego koryta. Panie Prezydencie Żuk - do dzieła!
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci trampkarze to nadal się nazywają Robotniczy Klub Sportowy MOTOR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w ogóle tej żuli pozwolił na demonstarcje się pytam,w centrum miasta? Potraktować ich wodą i pałą,a potem do kopania rowów na wioskach,pobierają zasiłki socjalne z naszych podatków.O tej godzinie każdy normalny POLAK jest w pracy.STOP ŻULSTWU-STOP PATOLOGII!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KROWY DOIĆ A NIE BUDOWAĆ IM STADION.WSTYD JESZCZE CHWILA A BĘDĄ GRAĆ Z TRAMPKARZAMI NA ORLIKACH> ŻÓŁTO BIAŁO NIEBIESTKIE TO BARWY SĄ KU>>>>KIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Kłamcą i durniem jesteś sam. Otóż nastawienie antykomunistyczne współcześnie nie oznacza tylko werbalnego potępienia towarzysza Stalina. To także przywiązanie do tradycji i silny nacjonalizm. Nie wiem jaki jest ten wasz "antykomunizm" jesli stanowicie chocby w połowie elektorat np. Palikota. Możecie sobie gadać że jestes niby apolityczni, ale potajemnie głosujcie to na Ruch palikota, to na PO lub inne lewicowe środowiska. Druga sprawa, ja nie powiedziałem nigdzie że Tektura jest punkowa. Oczywiście, jest lewacka, a czy łażą tam punki, reagge, może miłośnicy jazzu, to nie ma znaczenia. Lewica jest podzielona pod względem subkultur, ale zjednoczona poglądami. Jesli popieracie legalizację małżeństw homoseksualnych lub Wolne Konopie to jesteś czerwoni. Albo różowi. Ale na pewno lewicowo-neoliberalni.
Nastawienie antykomunistyczne nie musi kroczyć (u mnie zdecydowanie nie idzie) z silnym nacjonalizmem pod rękę. Nie wiem skąd ten niedorzeczny pomysł. Mój patriotyzm nie pozwala mi czerpać z ŻADNEJ ze zbrodniczcyh ideologii; mój kraj zbyt wiele wycierpiał ze strony ludzi którzy opierali swoje chore postrzegania świata na segregacjonizmie. Nacjonalizm to takie samo gówno jak komunizm, a te twoje bajki o głosowaniu na RuchPalikmiota czy złodziei z PO możesz sobie wsadzić między zwieracze. I najważniejsze: CO TY ROBISZ DLA SWOJEJ SPOŁECZNOŚCI? jaka jest wartość dodana tego twojego nacjonalizmu? czy to że pójdziesz pokrzyczysz na meczu/antypedalskim demo/kontrze pod pomnikiem przydaje chwały Polsce? Śmiem wątpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Ci trampkarze to nadal się nazywają Robotniczy Klub Sportowy MOTOR?
kolejny internetowy napinacz..... chowasz się tchórzliwie za zasłona anonimowości *złudnej, bo jest IP*, a kibice mają odwagę z otwarta przyłbicą demonstrować swoje poglądy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzeczni, kulturalni, merytoryczni. http://www.youtube.com/watch?v=lfUI6LBLP50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLAK napisał:
Kto w ogóle tej żuli pozwolił na demonstarcje się pytam,w centrum miasta? Potraktować ich wodą i pałą,a potem do kopania rowów na wioskach,pobierają zasiłki socjalne z naszych podatków.O tej godzinie każdy normalny POLAK jest w pracy.STOP ŻULSTWU-STOP PATOLOGII!!!
ty się nazywasz Polakiem?Tak jak twój idol Niesioł który kibiców nazywa żulami idz cwaniaku i powiedz im to osobiscie a nie przez internet tylko na tyle ci odwagi wystarcza zomowcu twoje czasy sie juz skończyły pałować to sobie mogłeś kiedyś dzis nie jeest to takie proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...