Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010: Lublin opanują zwolennicy marihuany

Utworzony przez czytelnik, 17 września 2010 r. o 08:14 Powrót do artykułu
LEGALIZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o napisał:
Niestety ale masz rację, bo praktycznie w każdym produkcie żywnościowym jest chemia, która prędzej czy później niszczy organizm. Nawet gumy do żucia mają aspartam. Skoro alkohol przynosi takie zyski, przestępstw jest po nim więcej niż po marihuanie, to dlaczego jej nie zalegalizować? I tak pali dużo osób, które się do tego nie przyznają po prostu. ALKOHOL BUDZI AGRESJĘ, MARIHUANA SPOKÓJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIE PO JOINCIE NIE STWIERDZONO WYPADKOW,A WRECZ JADAC SAMOCHODEM WYDAJE SIE ZE JEDZIESZ BARDZO SZYBKO,DLATEGO ZWALNIASZ PO ALKOHOLU JEST ODWROTNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne rodziny, które z własnej woli używają marihuany
normalne rodziny nie używają marihuany
Kuba z Lublina napisał:
DO cholery ludzie, 30lat to chyba wiek, w którym można zaufać człowiekowi, że jest ZA SIEBIE odpowiedzialny!
do cholery, człowieku masz już 30 lat !! wydoroślej w końcu, a nie krzaczki w doniczce chcesz sobie hodować. jointy pala gówniarze poza tym nie wiem jak to możliwe ze w praworządnym państwie wydaje się pozwolenie na blokowanie miasta przez bandę ćpunów-nierobów. normalny człowiek spędza pół dnia w pracy lub na uczelni, po czym chce szybko wrócić do domu, a nie będzie mógł bo ćpuny będą blokowały drogę....KTO NA TO POZWALA? najlepiej byłoby jakby policja podstawiła pod tą manifestacje kila autobusów i pakowała do nich ten motłoch i na komendę. tam spisywała a potem odwiedzała każdego po kolei w ich domach. szybko odechciałoby się nierobom wychodzić na ulice DO ROBOTY JE*ANE NIEROBY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech legalizują. W końcu tytoń uzależnia bardziej, niźli konopie. Tylko niech każdy "użytkownik" płaci później za swoje leczenie. Przeciętny palacz dostarcza budżetowi państwa kilka (do nawet kilkunastu) tysięcy złotych rocznie w formie podatków, na swoje przyszłe leczenie. Do tego, zbierając się wcześniej z tego padołu łez odciąża też ZUS. Niech robią to też palacze marihuany. Utrzymać penalizację "hodowli na własne potrzeby" a jednocześnie ustanowić państwowy monopol marihuanowy... nie dość, że zyskamy wszyscy, to jeszcze "grupy towarzyskie" pozbawione zostaną źródeł dochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za depenalizacja w tej kwestii, ALE podejrzewam, że większość z przyszłych maszerujących, z racji wieku pewnie nie mogła by się nawet podpisać pod ewentualną inicjatywą ludową. Sądząc po trasie organizatorzy liczą również na studentów, którzy z ciekawości mogą się pojawić na miasteczku akademickim. Świetny pomysł! Gimnazjaliści i pijani (z okazji początku roku akademickiego) żacy. Z pewnością taki obraz pokazany w Panoramie Lubelskiej wpłynie pozytywnie na odbiór społeczny tego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Na tym marszu policja powinna każdego z uczestników prześwietlić, jestem pewien ze by znaleźli przy nich dużą cześć maryśki.Palą, ćpają a później giną nie winne osoby. Stanowcze nie przeciwko legalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie dla ćpunów napisał:
do cholery, człowieku masz już 30 lat !! wydoroślej w końcu, a nie krzaczki w doniczce chcesz sobie hodować. jointy pala gówniarze
Znaczy się wydorośleć do czego? Picia wódki? Whiskey, czy może już konaku? Nie rozumiesz, że nie każdego to pociąga? Co Cię boli to, że zamiast paproci sobie w donicy konopie zasadzę, a potem dla relaksu spalę. Z jakiej racji chcesz dyktować innym jak mają się relaksować? Wolisz się "nachlać" - a proszę Cię bardzo, byle byś po pijaku nie jeździł, albo awantur nie wszczynał - Twoja sprawa. Ja wiem jak działa alkohol i wiem jak działa maryśka. Wolę tą drugą. Pracuję, podatki płacę, więc co Cię boli człowieku, no co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma praw wyboru!! Większość negatywnych wypowiedzi arcyznawców(-przeciwników?) , bardzo wyraźnie pokazuje, że Ci ludzie nie mają -zielonego- pojęcia o czym mówią. Czytając kilka postów widzę czystą dyskryminację- zabijanie wolności ! Nawet takie osoby >>>??czy to ważne jaką pełnią rolę społeczne-tu publiczne-??<<< jak, jak politycy bardzo ostrożnie formują poglądy na tą sprawę. Większość z nich mówi o tym, że jest to bez ukrycia trudny temat, ale trzeba o tym rozmawiać, szukać rozwiązania, badać sytację i zbierać doświadczenia. Trzeba się dobrze zastanowić, co dla nas jest dobre, co złe, a CO CAŁKOWICIE NAS NIE DOTYCZY. Wybrać dobrą, czyli swoją ścieżkę w życiu. WYBRAĆ JĄ ! I trzymać się swojego ! Jednych i tych samych zasad. !! W LUDZIACH SIŁA, dlatego MAMY CoŚ CZEGO NIE SPRZEDAMY NIGDY ---Z-A-S-A-D-Y--- , NIEsprzedamyNIGDY k***a [b] ---ZASAAAAADY-- - !![/b] ||Z fartem wszyscy pożadni-charakterni-niefrajerni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam,po jaką cholerę były przeprowadzane pogadanki w szkołach o szkodliwości narkotyków,o uzależnieniach itd....Poszło na to mnóstwo kasy przecież.A teraz raptem okazuje się,że to nie jest takie złe jak mówili...baaaa-nawet twierdzą,że jest ponad innymi używkami! Głupota totalna ! Chcą sobie palić to świństwo to niech palą-ale z tą legalizacją-to chyba przesada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek Mlaskacz napisał:
To złóż w lokalnym oddziale NFZ kwit, że w razie czego będziesz się leczył wyłącznie za swoje, bo ja ćpunów nie mam zamiaru utrzymywać.
Totalnie idiotyczna wypowiedz, jej autor pokazał prostactwo i brak elementarnej wiedzy o finansach państwa i tym temacie. Dużo idiotów w kraju dlatego jest taki problem z legalizacją, sieją popelinę nie mają pojęcia o niczym, tylko świat przestępczy zaciera ręce bo im bardziej nielegalna tym więcej zarobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretyni się wypowiadają? Dożywocie dla uzależnionych? Walisz wódę? Palisz Fajki? Pierwszy do pierdla ćpunie pójdziesz. Sadzić palić zalegalizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE SKONCZCIE ZE STEREOTYPAMI[/b]!! dlaczego palenie tytoniu jest dozwolone skoro zabija ok 450000 ludzi!! dlaczego alkohol jest normalnie legalny jesli prze to umiera 150000 ludzi!! OGARNIJCIE SIE !! MARIHUANA NIE ZABIJA A LECZY !! nie moge juz dluzej tego sluchac!! w innych krajach gdzie marihuana jest legalna ludzie zamias zrec tabletki (co jest samą chemią i rowniez zabija ok100 000 osob!) po prostu np. robia ciastka z marihuana, inchalacje, palenie to nie jest jedyny sposob uzytkowania tego! JEZT WIECEJ ZA NIZ PRZECIW TYLKO SPOLECZENSTWO NIE CHCE SI EDO TEGO PRZYZNAC!! Ludzie słysząc slowo "marihuana" mają przed oczami punow ze strzykawkami w lapach! swiadczy to tylko o jednym, spoleczenstwo jest zacofane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do placenia podatkow na ludzi uzywajacych konopii. Ja pale od wielu lat i jak jestem chory to nawet nie ide do lekarza bo samo mi przechoddzi w kilka dni. Ktos napisal niech sie wszyscy wytruja, niech czeka bo nigdy nikt nie umarl od konopii. Normalnie glupota niektorych komentarzy mnie zaskakuje. A co powiecie o pieniadzach wydanych na leczenie przewleklych chorob alkoholikow? Albo ze alkoholicy dostaja renty? Ja po upaleniu moge zrobic wszystko, isc do pracy itp. A sadzicie ze ludzie pijacy alkohol moga? Dodatkowo jeszcze grube miliony wydane na walke z konopiami, ktora nic nie daje. Poza tym z konopii mozna zrobic material lepszy od bawelny, lepszy papier niz z drzew, mozna zrobic bio paliwo przy spalaniu ktorego wydzielalby sie tylko CO2, jest lekiem na wiele schorzen i pomaga powstrzymac wiele chorob lub spowolnic ich rozwoj. Mozna zrobic z nich ocieplenie np. poddasza, w pelni bio degradowalny plastik. Olej z nasion konopii jest jednym z najzdrowszych jakie znamy. Wiec pytam sie co wy pier***icie? Ciekawe czy takie bzdury byscie pisali jakby was np. ktos okrad i nikt wam nie pomogl bo policja ma przeciezbardziej pilna sprawe zlapac nastolatka ktory pali skreta i jeszcze mu zniszczyc zycie. Co do pieniedzy, taka osoba bedzie miala probemy ze znalezieniem pracy i przez to wprowadzi mniej podatkow do kasy. A jesli ja wsadza to bedzie to kosztowalo kilka tysiecy na miesiac za utrzymanie jej w wiezieniu. Co was to obchodzi ze wole zapalic blanta po ktorym jestem spokojny niz wychlac flache po ktorej staje sie agresywny i moge zrobic jakies glupstwo. Najpierw tepaki cos sie dowiedzcie a nie piszecie bzdury. Moim zdaniem woda wyzarla wam mozgi. Jak wytlumaczycie np. ze w holenderskich coffeshopach mozna palic marihuane a nie wolno palic tytoniu? Bo prawda jest taka ze tyton jest o wiele bardziej szkodliwy niz marihuana. A co do sluzby zdrowia to wolalbym jak kazdy by placil na wlasne konto bo mnie wnerwia ze za moje pieniadze lecza alkoholikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=se0LXt1SKE8 http://mcflypm.wrzuta.pl/audio/0IWVz4f0Xen/kult_-_ze_mna_sie_bracie_nie_napijesz Szkoda że z YT usuneli (był teledysk:) Kazik 5lat, tam jest mocno jak w mordę strzelił o co chodzi z tymi dragami. Nawet taka tępa pała jak argt i kosa by zaczaili:P http://w57.wrzuta.pl/audio/1I7HzAsIRWp/kazik_-_5_lat_long_version
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kijekpatyk napisał:
Co do placenia podatkow na ludzi uzywajacych konopii. Ja pale od wielu lat i jak jestem chory to nawet nie ide do lekarza bo samo mi przechoddzi w kilka dni. Ktos napisal niech sie wszyscy wytruja, niech czeka bo nigdy nikt nie umarl od konopii. Normalnie glupota niektorych komentarzy mnie zaskakuje. A co powiecie o pieniadzach wydanych na leczenie przewleklych chorob alkoholikow? Albo ze alkoholicy dostaja renty? Ja po upaleniu moge zrobic wszystko, isc do pracy itp. A sadzicie ze ludzie pijacy alkohol moga? Dodatkowo jeszcze grube miliony wydane na walke z konopiami, ktora nic nie daje. Poza tym z konopii mozna zrobic material lepszy od bawelny, lepszy papier niz z drzew, mozna zrobic bio paliwo przy spalaniu ktorego wydzielalby sie tylko CO2, jest lekiem na wiele schorzen i pomaga powstrzymac wiele chorob lub spowolnic ich rozwoj. Mozna zrobic z nich ocieplenie np. poddasza, w pelni bio degradowalny plastik. Olej z nasion konopii jest jednym z najzdrowszych jakie znamy. Wiec pytam sie co wy pier***icie? Ciekawe czy takie bzdury byscie pisali jakby was np. ktos okrad i nikt wam nie pomogl bo policja ma przeciezbardziej pilna sprawe zlapac nastolatka ktory pali skreta i jeszcze mu zniszczyc zycie. Co do pieniedzy, taka osoba bedzie miala probemy ze znalezieniem pracy i przez to wprowadzi mniej podatkow do kasy. A jesli ja wsadza to bedzie to kosztowalo kilka tysiecy na miesiac za utrzymanie jej w wiezieniu. Co was to obchodzi ze wole zapalic blanta po ktorym jestem spokojny niz wychlac flache po ktorej staje sie agresywny i moge zrobic jakies glupstwo. Najpierw tepaki cos sie dowiedzcie a nie piszecie bzdury. Moim zdaniem woda wyzarla wam mozgi. Jak wytlumaczycie np. ze w holenderskich coffeshopach mozna palic marihuane a nie wolno palic tytoniu? Bo prawda jest taka ze tyton jest o wiele bardziej szkodliwy niz marihuana. A co do sluzby zdrowia to wolalbym jak kazdy by placil na wlasne konto bo mnie wnerwia ze za moje pieniadze lecza alkoholikow.
Czy aby sami nie pchamy się w PAŃSTWO POLICYJNE? To jest ostatni krok w tym kierunku. Co jeszcze?. Jakie zakazy? Witać się z kolegą na ulicy przez podanie ręki lub uniesienie dłoni, przy przejeżdżaniu obok znajomego?. Żucie gumy? hodowla kanarków lub rybek? o gołębiach nie wspomnę. Może dzisiaj osoby o nazwisku zaczynającym się na literę L "mają prawo" chodzić środkiem chodnika a inni nie?. W sklepach monopolowych muszą sprawdzić przed sprzedaniem alkoholu ( czy klient ma dzieci i czy są zapewnione warunki do ich wychowania w wierze? gdy rodzice będą "spożywać alkohol lub palić papierosy?(przecież to też szkodliwe dla młodego organizmu! lub po bajce oglądać dziennik telewizyjny(ogłupia nie tylko dzieci) i jakoś jeszcze nikt go nie zakazuje a wręcz przeciwnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe pale a pierwszy podpisze sie za legalizacja. Podzielam osobe ktora powiedziala o zacofaniu polskiego spoleczenstwa. Boli mnie ze ludzie czesto mysla stereotypowo i slyszac slowo marihuana od razu mysla cpun. Sam Lubie walczyc z stereotypami- lysy, przypakowany. Pewnie 90% przechodniow ma mnie za deb***a. Pozdrawia student farmacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Palę wieczorem po pracy, palę w weekendy i jest mi z tym dobrze
nie dlatego że muszę tylko dlatego że lubię. Komuś się nie podoba ? Niech się zajmie najpierw sobą
Ja też mam prawo do szczęścia, mam prawo do wyboru. Odrzucam alkohol wybieram JOINTY i nic Ci do tego
Kolego,masz żonę? i co też ćpa z tobą ? a może jej nie przeszkadza że ćpasz? Szczęśliwy jesteś tylko jak zapalisz? Jesteś żałosny bo wygadujesz bzdury i jeszcze w to wierzysz, co gorsza wmawiasz ludziom że marihuana jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie wierzy niech sam obejrzy i poszuka informacji na własną rękę: http://video.google.com/videoplay?docid=-8077200685820665259# http://video.google.com/videoplay?docid=-3467974144865905259# No i co bardziej istotne od ich szkodliwości, czy prohibicja w ogóle ma sens? http://www.narkomania.org.pl/czytelnia/9,Sens-i-bezsens-prohibicji-podsumowanie A dla tych inteligentnych inaczej wersja rysunkowa problemu narkotyków:P http://www.youtube.com/watch?v=KSywgA1A4Z4 konopialeczy.pl thc.edu.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem, jeśli ktoś nie pali to w czym mu przeszkadza legalizacja marihuany, ja np nie pije alkoholu i mi nie przeszkadza ze widze go w kazdym sklepie i widze naje***ych ludzi na ulicach, ogarnijcie sie ludzie jeśli porównujecie trawke do heroiny czy amfetaminy to tak jakbyście piwo porównali do denaturatu i spirytu, zal mi niektórych z was....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...