Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Giń poczwaro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Pani Marszałek nie spotkała się z księgarzami w Zamościu, więc nie piszcie, że tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bała się spotkać z ludźmi łachudra ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z Polski wschodniej i wstydzę się że ta właśnie część Polski chce oddać władzę pisowskiej bolszewii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zenek po Amarence jest bardziej trzeźwy na umyśle od pani Małgorzaty. Co za bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja PiS sięga zenitu,ale by ludziom otworzyły się oczy potrzeba trochę czasu.To będą ich ostatnie rządy i nigdy więcej do władzy nie wrócą.(przepowiednie mędrców)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Polski wschodniej i wstydzę się za tych, co swój kretynizm eksponują w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiarygodna hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goń Polszewika, Goń, goń, goń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletne ignorowanie obywatela. Pani już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomoże puder ,róż kiedy baba stara już !!!!!!!!! Nikt Cię tu nie lubi kobito z PO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłam jeszcze, kłam mi w oczy, kłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wasza partia wymyśliła fundusz kościelny w poprzednim przepoczwarzeniu. To może trzelcie sobie w łeb jeśli macie honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie PO tylko Pe ZERO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z Polski wschodniej i wstydzę się że ta właśnie część Polski chce oddać władzę pisowskiej bolszewii.
Nie musisz tu mieszkać. Wyjeżdżaj do "idealnej" Polski zachodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranie, który podpisujesz się GUEST: czy myślisz że to trudne sprawdzić po IP że sam jeden komentujesz na tym forum, trolu pis-owski ? Do Rydzyka zaserfuj i tam pisz swoje chamskie komentarze ! Pani Marszałek to bardzo elegancka i inteligentna kobieta. Tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość ma oczyszczalnie ścieków i takie POmyje powinien do niej kierować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciach wszyscy mają bardzo zainteresowane oblicza tym co niby ogądają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Marszalek! gonic pisiorstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1920-2015 po 95 latach jesienią pora znowu pogonić lemingów i polszewików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...