Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Busa Sprintera niech sobie Marszałek odkupi od busiarzy takiego jakim jego poddani jeżdżą do Krakowa czy do Gdańska. Chyba marszałkowski zadek nie jest lepszy i nie wymaga miększego siedzenia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
,,Przetarg" znowu wygrała Skoda.
0
chłopkowi sosence wystarczy wóz żelażniak- mógłby podróżować na bucie
0
Ciekawe czy PISlamski wojewoda będzie jezdził starociami czy już je powymieniał?
0
czy może mi ktoś powiedzieć po co jest taki twor jak urząd Marszałkowski,tylko poważne odpowiedzi proszę
0
czy ta banda nierobów ,,pracuje"za darmo?!jeżeli biorą wynagrodzenie,to niech sobie samochody KUPIĄ ZA SWOJE PIĄNIĄDZE! wybrańcy narodu! tylko naród zapieprza per pedes,bo nie każdego stać na bilet!
0
Przecież kursują busy stowarzyszenia Lexmid.Bo nawet bezpiecznego, taniego komfortowego Polskiego Busa wygnali z Lublina.Władza bliżej ludu. Do busów panowie Marszałkowie.Będzie spotkanie z elektoratem.
0
Rowery już mozna wypozyczyć Panie marszałku
0
Moc co najmniej 160 kW??? Już jest jakaś upatrzona marka? No bo jeżeli nie to ja polecam pojazdy komunikacji publicznej. Moc odpowiednia. Ale, kurczę, bluetooth brak no i poduszek. Ale za to pogadać bezpośrednio z elektoratem można i o poduszki oprzeć się. Wystarczy chcieć być a nie mieć.
0
ZSLowcy w gumofilcach do nowych aut? Wóz drabiniasty im kupić albo władymirca.
0
a co rower miejski zły?? komunikacja miejska zła? macie ścieżki rowerowe to zapieprzajcie urzędasy może wam się mózgi dotlenią !!!!!!!!!!!!1
0
Moc co najmniej 160 kW???
Czyli circa 215 koni. I po co ja się pytam? Do jazdy zgodnie z przepisami to zdecydowanie za dużo. Bardzo chciałbym poznac uzasadnienie.
0
Kto ustala warunki przetargu i na jakiej podstawie?
0
superb? A4, A6?
0
MAM PYTANIE CZY NA WYPRAWĘ DO JAPONI  POJECHALI SNOPOWIĄZAŁKĄ ?;-)
0
Prawie 220 koni? To tyle co mają policyjne Vectry i Alfy z wideorejestratorami. Do normalnej jazdy po polskich drogach by im wystarczyło jakieś 120 koni.   No, ale kto bogatemu zabroni.
0
Na traktory siadajta,wiosna nadchodzi,gumofilce i w pole.
0
dawno zapomniano, że to urzędnicy czyli pracownicy służący cywilom, gdyby faktycznie tak było nie jeździli by samochodami 160kW a takimi jakimi jeździ w większość przedstawicieli, Ci służący już dawno nie są służący tylko rządzący i to niekoniecznie zgodnie z zasadą...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: