Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale mi sukces. Na sąsiedniej działce prywatny inwestor buduje również biurowiec i prace są zaawansowane. A na działce marszałka nadal (i dzięki Bogu) parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak to ten co miał być wydalony z PO a został przesunięty przez Tuska na liście do Sejmiku Województwa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UU no jakieś porządne budowy się szykują w naszym mieście !! A niech budują ,będzie lepsza infrastruktura ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kolejnych 500 pasożytów które tam się zalęgną trzeba będzie wykarmić z naszych podatków:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karr napisał:
UU no jakieś porządne budowy się szykują w naszym mieście !! A niech budują ,będzie lepsza infrastruktura ..
Gdbyby choć te jedną skończyli zanim kolejne zaczynają...Po 36 latach nadal mamy początkową infrastrukturę "teatru w budowie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie mogę doczekać, aby zobaczyć jak będzie rozwiązany ruch na Grottgera i Skłodowskiej po wykończeniu obu budynków urzędowych i Teatru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład megalomanii władzy wojewódzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacka Sobczaka wcale nie wyrzucili z PO został tylko przesunięty na liście do sejmiku o jedno miejsce w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...