Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co z tego ? Lepiej niech łażą po mieście a nie kolejne dzieci po kątach na 500+ robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie wezmą dzieci na spacer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...każdy obywatel posiada niepodważalne prawo manifestowania własnych poglądów na życie społeczne, jak i polityczne. Nie można tego odmówić również tym wierzącym w gadające węże i mężczyzny pomykającego ( w sandałkach?) po głębinach jeziora Nazaret! Nie oburza mnie nawet fakt ich pokornego przyjmowania do wiadomości, że to dzieci gwałcą dorosłych facetów w sutannach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobią dzieci a pózniej chodzą po zapomogi albo jedno dziecko wychowuje drugie. Piękne dzieciństwo starszych dzieci w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiść i zazdrość. Postkomuchy mają się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko sprowadza się do kasy.Gdzie coś nie robią to zbiórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kogoś z tych przygotowujących sie na jutrzejszy marsz zmuszał jakiś zły lewak czy inny genderowiec do aborcji czy antykoncepcji? Niech może opowiedzą o swoich prześladowaniach? Nie przeszkadzają mi rodziny wielodzietne (podobnie jak bezdzietne), ale pod warunkiem, że to m.in. ja nie będę płacić za efekty ich życia seksualnego. Lubią sobie pobaraszkować? Ok, ja też lubię. Ale nie uważam, że za to, że ktoś współżyje, ja i mnie podobni mają mu płacić 500 zł przez paręnaście lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego prawo do aborcji jest przez katolików rozumiane, jako nakaz usuwania ciąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten zakodowany typ w okularach z brodą zapłacił już alimenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rodzic samotnie wychowujący dziecko, zarabiający najniższa krajową, składa się na 500+ dla kolejnych dzieci najbogatszych? Dlaczego młode małżeństwa, które rozpoczynają pracę i chciałby mieć potomstwo nie dostają od państwa żadnego wsparcia? Nawet jest gorzej... muszą składać się na 500+ dla kolejnych dzieci najbogatszych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy juz nie macie nic do roboty tylko maszerowac.Zajelibyscie sie dziecmi w domu pouczyli bo beda takie zacofane jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej przysiąść z dzieckiem w niedzielę do nauki, zamiast bawić się z szopki ? A potem takie głąby idą na studia i im się wszystko należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no teraz kuźwa nikt nie będzie dokonywał aborcji, bo dostanie 500 zł, tylko ciekawie kto na te 500 zl będzie pracował, pracownicy wyjdźmy na ulicę żądajmy wynagrodzenia nie mniej jak 5 tys. tak jak w unii, bo jak za pieprzenie się dają po ok. 5 tys. na rodzinę to za pracę winno być drugie tyle. PRACOWNICY WYJDŹMY I ROZPIEPRZY KRAJ, DOSYĆ ROZDAWANIA ZA DARMO, MY CHCEMY GODNYCH WYNAGROIDZEŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w bydgoszczy w szafie 16-latki odkryto cialo noworodka - to kolejny sukces "obroncow zycia" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w bydgoszczy w szafie 16-latki odkryto cialo noworodka - to kolejny sukces "obroncow zycia" :)
  bo to jej pierwsze dziecko i nie dostałaby 500 zł a trudno mówić o tym aby zaraz zrobiła sobie kolejne, no bo niestety nie ten wiek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na zdjęciu ten stary chłop z wózkiem to jego dziecko, no nie, wstydziłabym się mieć tak starego ojca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecioroby pier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w bydgoszczy w szafie 16-latki odkryto cialo noworodka - to kolejny sukces "obroncow zycia" :)
  Nie ma się z czego cieszyć. To tak jak słynna już kłótnia 16 letniej Jesiki z matką o pieniądze jej dwójkę dzieci... No i zgodnie z prawem na Jesikę matce też się 500 należy... bo ma 4 rodzeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia akademicka KUL - a cóż to znowu za formacja? Armia biskupa? Kogo będą bronić i przed kim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa formacja zbrojna Antoniego Maciory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...