Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masowe groby na górkach czechowskich? IPN: nie ma na to dowodów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 19:40 Powrót do artykułu
Gra idzie o miliony......wiecej niż pewne, że TBV nawet jak znajdzie kosteczkę to nikt o tym się nie dowie. To wszystko nabiera charakteru kryminalnego. I nikt nie ma nic przeciwko uczciwym inwestorom, to normalne zjawisko, że miasto sie rozrasta. Ale w tym przypadku to po prostu mętna sprawa i ewidentna próba zamiatania pod dywan. Ale kogo dzisiaj obchodzą zamordowani wówczas przez Niemców ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej odszczekiwac prawdę niż miałczec na kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, skoro IPN nie ma dowodów na to że Górki kryją straszną historię, to ewentualne inwestycje potwierdzą lub obalą tę tezę. Na Placu Litewskim również odnaleziono ludzkie szkielety, a stało się to możliwe dzięki pracom budowlanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moim zdaniem, skoro IPN nie ma dowodów na to że Górki kryją straszną historię, to ewentualne inwestycje potwierdzą lub obalą tę tezę. Na Placu Litewskim również odnaleziono ludzkie szkielety, a stało się to możliwe dzięki pracom budowlanym." A moim zdaniem są w posiadaniu zarówno dowodów jak relacji świadków tylko niestety moczą resztki przyzwoitości w mętnych relacjach z inwestorem ......kto się urodził w Lublinie i "wagarował" na Górkach Czechowskich to doskonale zna wspomnienia i relacje ludzi. którzy to widzieli i nie jest trudno znależć i wskazać miejsce rozstrzeliwań. Jestem pewien , że z tego wyjdzie wielki "smród" dla Miasta oraz IPN Myślę, że Centrala w Warszawie nie wie co się dzieje w tzw. "terenie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,że po 72 latach przypominają sobie o nie znanych mogiłach .Ja sama słyszałam o rozstrzelaniu ludzi od naocznego świadka.No cóż gonitwa za mamoną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę problemu. Niech stawiają te swoje bloczki i robią park dostępny dla wszystkich. Będzie OK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop szmalcownikom .Zakaz budowy na górkach czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...