Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Carver napisał:
kto głupi ściąga muzykę z torrentów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ściągam, nie tylko muzyke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodman napisał:
Ja ściągam, nie tylko muzyke ;)
Spodnie! :D .
Ostatnio edytowany 23 września 2011 r. o 00:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, to się panowie "Prawnicy" zdziwią kiedy trafią na kogoś obeznanego w technologiach informatycznych i jednocześnie prawie autorskim. 1. Działanie kancelarii to próba wyłudzenia, na ugodę można iść w sądzie - nie płacić nic przed rozprawą i tak do niej dojdzie, skoro śledztwo prowadzone jest w sprawie, a nie przeciw. Złożyć skargę na kancelarię, zawiadomienie na policję, ew. pytać w prokuraturze o szczegóły sprawy i przygotować się do walki z oszustami. 2. Pobieranie plików muzycznych, wideo, oraz innych "dóbr kultury" etc., etc. jest legalne - nielegalne jest pobieranie aplikacji komputerowych. Nie wolno nic udostępniać. 3. Da się pobierać pliki bez udostępniania także w sieci torrent - łatwo i szybko można udowodnić, że zablokowało się upload. 4. Jeśli kancelaria pobierała pliki udostępnione przez innych celem rozpoznania użytkowników to: a: łamała prawo pobierając nielegalnie treści udostępnione przez innych (tia, nie łamała, bo jest dozwolony użytek, ale oni o tym raczej nie słyszeli), co jest konieczne do poznania IP ludzi seedujących dany plik, b: łamała prawo przeprowadzając prowokację wystawiając do sieci pliki - można podciągnąć pod podjudzanie do popełnienia czynu zabronionego poprzez ułatwienie jego popełnienia. 5. Adres IP nie może być jedynym, o ile w ogóle może, dowodem na to, że dany użytkownik pobierał treści - NAT, spoofing, dynamiczne IP publiczne - to wszystko powoduje zamazanie ścieżki prowadzącej do konkretnych użytkowników. 6. Operatorzy ISP, którzy przekazali dane użytkowników na podstawie adresów IP przypisanych im w konkretnych godzinach użytkowania (dynamiczne IP), lub na podstawie stałego IP, bez zgody/ nakazu prokuratora złamali prawo o ochronie danych osobowych. Użytkownicy sieci, w których działa NAT, też mogą wskazać, że to np. ich sąsiad udostępniał, a nie oni... Pociągniecie operatorów do odpowiedzialności karnej. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu wszystko w temacie http://www.szklarski.eu/index.php?showtopic=132191 trzymałem się rad podanych w linku i nie musze płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ja też trzęsę portkami bo ściągałam muzykę do swoich potrzeb i teraz mam wezwanie doz apłaty ale nie płacę - czekam na wyrok w razie czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spot w rytmie hi hop do ściągnięcia za darmo [media]http://www.youtube.com/watch?v=1LHDL2hR5Ao[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie pozwy to ściema, nie dajcie się na to złapać, zresztą wielokrotnie w necie była o tym mowa - oszuści, którzy wykradają nasze dane i straszą pozwami. Polecam takie fajne darmowe torrenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bujda kto placi ten glupi ! moga sobie to wsadzic w cztery litery !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupi tytuł artykułu ! W tytule "pozew za ściąganie", kilka linijek niżej - "za udostępnianie". Pomylenie pojęć ... phi - profesjonalizm ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czemu wszyscy tak chwalą te torrenty ... Z rapida lepiej przecież, nic się nie udostępnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uświadomie was.... Dziś rano po niespełna roku ciszy od pierwszego wezwania od PRO BONO zapukała Policja i zabezpieczyła dysk twardy z kompa moich rodziców którzy notabene nie słuchają DISCO SZAJSU... baa powiem a raczej napiszę więcej wymieniali od rzekomego popełnionego czynu wykazanego w ich nakazie zapłaty Twardziela 2 razy... tak więc nie wiem czego prokuratura chce się doszukać na twardym... ciekawa sprawa ponieważ mamy papiery kiedy owy dysk został zakupiony... tak na wszelki wypadek gdyby magicznym sposobem doszukali sie owych piosenek czy tez programu do udostępniania... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sciema ,pszyszli zabrali kompa i teraz trzeba bedzie placic ,tak jest juz w Otwocku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
nie sciema ,pszyszli zabrali kompa i teraz trzeba bedzie placic ,tak jest juz w Otwocku
Trzeba znowu na pomoc wezwać HAKERÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przyklad jak mozna zarobic na prostych i nic winnych ludziach ktorzy poprostu korzystaja z internetu i calego jego dobra .... Nic tylko zalorzyc firme zajmujaca sie windykacja zatrudnic 2 informatykow paru prawnikow i kontrakt z wydawca i heja z biznesem ... po 700 od lebka a jest 13 tysiecy juz na liczniku czysty zysk tylko kto na tym zyska napewno nie ci prosci ludzie dla ktorych to polowa miesiecznego zarobku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tylko ze na rapidach i temu podobnych sa masowo wykasowywane pliki i wszystkie linki sa puste....,pozostaje chomik,ale za to tez grozi paka......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym sposobem jest wymiana dysku, po dostaniu owego listu, a schowanie starego lub danie go znajomemu na przechowanie, na nowy dysk wgrać oryginalne lub darmowe oprogramowanie, nawet jeśli policja skonfiskuje komputer to nic na nim nie znajdzie, i nie mają żadnego dowodu na popełnienie przestępstwa. Wiec skonfiskowany komputer muszą zwrócić i nic nie da żadna sprawa sądowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobną akcje miałem ze stroną pobieraczek.pl. Mailem dostałem wezwanie do zapłaty niecałych 100zł. Grozili sądem, firmą windykacyjną, wpisem do KRD, olałem sprawę, skasowałem adres e-mail, minęły już 3 lata i nawet list od nich nie dotarł, szukali frajera, żeby wyłudzić kasę. Jeśli by do mnie przyszło nie zapłacił bym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierają kompy w Piasecznie pod Warszawą. Mój zabrali tuż przed Wielkanocą, czekam na przesłuchanie. Wchodzą jak do siebie, biorą jak swoje. "niech żyje wolność! wolność i swoboda!..." od dziś głosuję tylko na Nową Prawicę. Państwo chce kontrolować każdy mój ruch. Nie poddam się tak łatwo. Pamiętajcie, że na przesłuchaniu macie prawo odmowy odpowiedzi na każde pytanie, niech nam udowodnią przestępstwo i niech nas skarzą. Płacić nie zamierzam, niech mnie wsadzają od razu do ciupy. Dziecku Kaczkę Dziwaczkę też przez Torrenta ściągałem, niech mnie zamkną. O Waśniewskiej będzie film, Kiszczak dostał zawiasy a mnie wsadzą za Kaczkę Dziwaczkę i Boysów. A to Polska właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybki i dobry sposób na pobieran ie plików z wrzuty i nie tylko to http://mp3video.xdxd.pl/ POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...