Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz firmę i słuchasz radia, to płać

Utworzony przez MOOSE, 16 grudnia 2008 r. o 02:17 Powrót do artykułu
Przecież jak ktoś sobie w zakładzie fryzjerskim bądź byle jakim sklepiku włączy radyjko, które odbiera program jakiejś stacji radiowej, to przecież ta stacja już opłaciła na pewno jakiś abonament za publiczne odtwarzanie!!! To będzie w takim razie dublowanie opłat. Radio płaci za odtwarzanie dla nas a my musimy także za to, że go słuchamy, i to bez względu czy jest to stacja komercyjna oparta głównie na muzyce czy może jest Polskie Radio Program Pierwszy gdzie częstość występowania piosenek wynosi w porywach 3/godzinę!! Bezesensu bezesensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zgodnie z ochroną warstwy ozonowej każdy konsument grochówki bedzie płacił dodatkowo karę za zanieczyszczanie środowiska ot polski idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polikwidować radia w firmach i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poroniony pomysł, przecież za otwarzanie muzyki radio odprowadza już kasę.Kolejni którzy chcą żerować na ludziach .DAROZJADY JEDNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim sklepie pięknie śpiewa kanarek w klatce. Pytam się komu mam płacić za jego śpiew, żeby żyć zgodnie z tym wynaturzeniem prawnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich firm jest 4 .jak zaplacisz jednym przyjda inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia napisał:
W moim sklepie pięknie śpiewa kanarek w klatce. Pytam się komu mam płacić za jego śpiew, żeby żyć zgodnie z tym wynaturzeniem prawnym?
Powinienes lobbowac u poslow a szczegolnie u szefa komisji "przyjazne panstwo" bo nie kto inny ma wplyw na ksztalt ustaw jak uchwalajacy je poslowie lub wetujac je - Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ruszą urzędów, przecież tam w każdym kącie coś brzęczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do informacji szanownych czytelników i właścicieli odbiorników radiowych w sklepach jak również do was szanowna redakcjo Dziennika. Otóż kiedyś miałem kontrolę dwoch pan z tego super stowarzyszenia STOART, i co i uciekły ze sklepu po mojej prośbie aby podały mi listę wykonawców z którymi mają podpisaną umowę w imię której działają na ich rzecz. Pani kazała mi wyłączyć odtwarzacz CD ponieważ jak uznała leci tam muzyka za którą powinienem jej płacić. Więc poprosiłem o podanie mi nazwiska wykonawcy i pokazanie mi dokumenty na mocy którego chcą ode mnie pieniędzy. Panie nie były w stanie podać mi listy wykonawców na rzecz których działają. Zapytałem więc czy moge słuchać utworów mojego kolegi który tworzy muzykę lub utwory Tybetańskich ludowych twórców, panie odrzekły ze mają podpisaną umowę ze wszystkimi wykonawcami, co oczywiście było kłamstwem, na którym opiera się działalność STOARTU. Do tego zaproponowałem Paniom że wywiesze kartkę z informacja dla klientów: "Uprasza się szanownych klientów o niesłuchanie radia", jak panie wyszły ze sklepu tak nie powróciły tam dopoki pracowałem. A poprosiłem tylko o liste wykonawców w imieniu których działają... Tak więc uwazajcie na oszustów ze STOARTU. Poza tym pytam dlaczego mamy płacić podatek od podatku i opłaty mnożacym się pseudostowarzyszeniom, dla artystów pobierających tantiem za to że utwory są w radio czy telewizji, dlaczego abonament za radio mają płacić Ci co maja odbiornik ... a co z użytkownikami telefonów komórkowych w których także jest radio ??? Co z komputerami z tunerami TV, czy oni tez mają płacić abonament ??? Podatek od podatku ? 1.Płacimy za radio, tv kupując w sklepie, 2.Płacimy za radio, tv przynosząc do domu-abonament wynikający z ustawy, 3. Płacimy za abonament wynikający z użytkowania kablówki, 4. Mamy płacić ZAIKSOM i innym STOARTOM tantiemy, 5. Mamy na koniec zapłacić za utylizację sprzętu ... Podsumowując: Podatek od podatku??? Dlaczego jedni słuchają radio i mają płacić a inni nie ? Dlaczego użytkownicy komórek nie mają obowiązku płacenia abonamentu za radio i telewizję ? Dlaczego kierowcy tirów, przedstawiciele, i inni użytkownicy dróg gdzie jest radio nie płacą abonamentu ? Dlaczego mający tuner tv w komputerze nie płacą abonamentu ? Dlaczego np. Leclerk czy Tesco nie płacą abonamentu, a może i Media Markt??? Przecież non stop puszczane są w ich telewizorach kanały telewizji publicznej ?? Dlaczego dlaczego dlaczego można pytać w nieskończoność, Polska jednym wielkim bu...lem stoi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie naciąganie.Podobnie rzecz ma się z firmą kopipol,która zbiera haracze z punktów xero.Może dziennik opisałby tą firmę.pobierają opłatę za xerowanie od obrotów.Dlaczego mam im płacić skoro odbijam np same notatki czy dokumenty.Czy oni odprowadzają właścicielom tych dokumentów tantiemy.Nie .To w imię czego pobierają opłaty.Powinni tylko od tych wydawnictw które ich upoważniły.Nikt nie chce się tym zająć a oni czeszą niezłą kasę.Potrafią nawet z policją robić akcje,która chyba z głupoty z nimi chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...