Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz kablówkę? Zapłacisz abonament RTV. Operatorzy będą musieli udostępnić Twoje dane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 08:04 Powrót do artykułu
jasne!!! co jeszcze???? nie ogladam wogole programow tvp!!!!! bo mam cyfre i wlasnie korzystam z innych programow a nie tych manipulowanych przez pisiorow!!!! czy li bede placic a ci ktorzy maja naziemna i ogladaja tylko i wylacznie tvp bo sa na nia skazana -nie beda lacic BRAWO!!!SKANDAL!!!! nie zgadzam sie absolutnie albo wszyscy albo nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Psim obowiązkiem każdego posiadacza telewizora jest płacenie abonamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Masz mentalność obywatela Korei Północnej. TVP PIS nie rózni się juz niczym od TV Republika. Jedno i drugie  bolszewicka szczujnia. Efekty ten szczcujni to twoje wpisy. Przyjmij do wiadomości, że od czasu do czasu chodzę na marsze KOD a w rodzinie zadnego ubeka nie miałem. W przeciwieństwie do jarka :))
Coś ci się pomyliło, albo mózg ci wyprali. Jeśli bolszewicka szczujnia, to raczej tefałen i polsrat...Myśl człowieku, myśl. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz telewizor? Płacisz. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jasne!!! co jeszcze???? nie ogladam wogole programow tvp!!!!! bo mam cyfre i wlasnie korzystam z innych programow a nie tych manipulowanych przez pisiorow!!!! czy li bede placic a ci ktorzy maja naziemna i ogladaja tylko i wylacznie tvp bo sa na nia skazana -nie beda lacic BRAWO!!!SKANDAL!!!! nie zgadzam sie absolutnie albo wszyscy albo nikt
Chyba nie masz cyfry, bo od kilku lat już nie ma tej platformy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie mocherowy berecie tylko w TVP jest prawda tylko szkoda ze tylko ta pisowska prawda!!! wlasnie doskonalym tego przykladem jest Maklowicz i jego program, zmanipulowali jego wypowiedxz, wykorzystali bez zgody do reklamy a jak upomnial sie ze nsie na to nie zgadza bo tego nie on powiedzial to wycofali calkowicie go z anteny i jedyny program ktory mozna bylo tam ogladac!!! i to jest wlasnie ta wasza prawda,wszystko robicie pod siebie, tsak jak wy pokazaliscie unii kim jest Polska, nie odwrotnie, wtyd i nie zycze sobie zebyscie wypowiadali sie w omieniu Polakow, bo ja texz nim jestem i absolutnie nie popieram waszej samowolki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, po tym co zrobili z Makłowiczem to już jest szczyt propagandy. I jeszcze go zastraszają sądami. Takiej telewizji to nawet za prl-u nie było. Same kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tak kombinują? Można ustanowić jako podatek i sprawa jest prosta. Tylko, że wtedy było wszystko jasne i klarowne. Nie można było by nic zachachmęcić "pod stołem". Zwykły haracz "mafii".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisowskiej propagandzie.Nawet mowy nie ma żebym płacił za ich kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech za koduja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie jestem za kodowaniem tvp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
czyli juz trza odjac 25zl z pincet+ co miesiac, a jeszcze sie doigracie bardziej...
Wszystkie osoby pobierające jakiekolwiek pensje będą płacić, czyli z jednego adresu sprzed jednego ekranu wycisną miesięcznie kilkadziesiąt złotych!! Dlaczego boją się zakodowania tej misji PiSlamu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
równiez popieram zakodowanie to moze kurki nie bedzie zarabiał ponad 30-tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać Cię na na płatną telewizję, powinno być Cię stać abonament , nie chcesz płacić ogranicz się do wolnej , apolotycznej , bezstronnej i pozbawionej reklam TVP . Nie odgladam TV poniewaz nic nie ma wspólnego z prawdziwym życiem , kradnie bezcennny czas ludziom którego tak mało mamy . Dla nich jesteśmy ciemną masą którą ma kupować to co reklamują, podukty , uslugi , sposób myslenia i postrzegania tego co sie dzieje wokół nas (bezkrytycznie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Masz telewizor? Płacisz. Proste. W dzisiejszych czasach to najbardziej bzdurny argument. Bo jak na razie za posiadanie komputera nikt płacić nie każe, a tv oglądać na nim też można. To, że jakiś tam sprzęt u mnie stoi, to nie znaczy, że mam za niego jakiś haracz płacić. Wprowadźmy jeszcze za lodówkę, pralkę i piekarnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh niech mi wprowadzą w upc zakodowany pakiet TVP i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto rozdzielic płatną TV od TVP i po problemie , technicznie jest to możliwe , prawnie podejrzewam też . Może się okazać ze nie ma istnienia tej chorej symbiozy . Tylko czy grupy wpływów związane z TVP moze pozwolić sobie na ograniczenie pewnej masy odbiorców i zysków z abonamentu . Wolny rynek zdecydowalby o byc albo nie być TVP , to byłaby naturalna selekcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechałem na kilka lat za granicę. W lipcu 208 r zleciłem bankowi, żeby co m-c płacił abonament RTV po 20 PLN/m-c. Wówczas abonament wynosił 16 PLN/m-c. Po kilku latach była nadpłata ca 85 PLN. Uczciwa firma winna wysłać zawiadomienie, że ma Pan nadpłatę tyle a tyle więc po podzieleniu tej kwoty przez aktualnie obowiązujący abonament wyszłoby ile m-c nie trzeb płacić na bieżaco aż zlkiwiduje się nadpłat. Ale to nie w nasi Polsce. Po powrocie z zagranicy zadzwoniłem do Bygdoszczy gdzie urzędowała firma pobierająca abonament i spytałe co zamierzają zrobić z moją nadpłatę. Pani , która przyjęła rozmowę powiedziała mi, że nie wie. A ja na . A moja sąsiadka emerytka jak posłuchała Korniszona i nie płaciła abonamentu RTV to przysłaliście Jej Komornika i ściągnął z ZUS dług. Natomiast jak ktoś ma nadpłate to nie wiecie co z tym zrobić. Czyli stosują starą ruską zasadę. Nie POuczisz i nie prepadniot. To właśnie jest to nasi prawo jak u Lońki :" dawaj iszczo dawaj wsio".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie kombinują i nie zmuszają ludzi do płacenia kolejnego podatku , TVP już jest pełnoletnia czas zacząć działać na zasadach rynkowych , zatrudnić sztab ludzi który będzie namawiał i obsługiwał abonentów TVP , przy okazji znajdzie sie tysiące miejsc pracy a wypłaty na najwyższych szczeblach stopnieja szybko , tak jak grono odbiorców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie zeby w jakimś stopniu TVP pełniła misje publiczną dajcie im dotacje ze Skarbu Państwa do jednego programu a reszta niech działa na zasadach rynkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...