Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko pod Krzyżem i tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno u nas jest demokracja, a demokracja to rządy i prawa większosci, a nie opłacanych z zagranicy mniejszości? Mniejszosci seksualnych, mniejszości narodowościowych, mniejszości upośledzonych umysłowo a przede wszystkim mniejszosci marsjańskiej, która tym wszystkim kieruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na kolanach bedxiecie prosić Boga o rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja dzielnica :) jestem z tego dumna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Początek roku Pity itp odpisy!Tu naj.. to chodzi o kasę 1% aby żyło i piło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Początek roku Pity itp odpisy!Tu naj.. to chodzi o kasę 1% aby żyło i piło się lepiej!
 Ja zamist ksiedzu KOPERTE zrobie odpis na Fundację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz prawo być nowoczesnym Ryśkiem lub platformersem i lewakiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wieszając te bilbordy wierzycie że coś się zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namówić Polaków do ateizmu pozbawiając ich wartości i tradycji jednocześnie wpuszczając islamistyów do UE, nie dajmy się! Ktoś wydaje grube pieniądze żeby zniszczyć Europe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
Ateizm nie może być religią, bo ludzie nie wierzą w żadnych bogów lol. No chyba, że nie załapałem jakiegoś ukrytego przekazu heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niech im dobry Pan Bóg dopomoże w ich niewierze. Daj im Boże - serio bez nienawiści,   powiedziałem - amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateiści powinni czuć się zagrożeni. Islamiści prowadzą wojnę z "niewiernymi". Kto wam odmawia jakichś praw?.Prawo ustanawia większość-mniejszość powinna się podporządkować. To chyba nowy wynalazek byłego posioła (coś palił-chyba marychę i nie tylko).Spodziewam się że znowu ta marna mniejszość- wznowi walkę z krzyżami.No bo ona ma prawo do "niemania" krzyża. Żal mi takich ludzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
prosze przypomniec sobie jak sie za czasow komuny nazywala ta gazeta i nie bedzie zdziwienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pod Krzyżem i tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem
  Kolego! Nie przekręcaj! To brzmiało tak:   Tylko pod krzyżem i tylko pod tym znakiem Polska będzie biedna a Polak - żebrakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacji Wolność od Religi Żadnej religii nie powinno być , to pogańskie wierzenia i w boga którego nie ma, skąd min biorą się konflikty i wojny . Kiedyś każdy był zmuszany by zostać katolem dziś sprawa wygląda to inaczej chociażby dzięki zasłudze księży lubiących nie to co powinni i braku argumentów na cudy których nie ma , jak ich cała otoczkę w wiarę boga którego ja nie widzę , podobnie myśli wiele osób a fanatyków w naszym kraju jednak nie brakuje i nie żebym był za muzułmanami czy innymi innowiercami , bo każda religia ma elementy pogaństwa , przynajmniej ja i wiele osób ma podobne zdanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie macie o czym pisać. A może kolejny artykuł wstawcie o bilboardzie WŁĄCZAMY NISKIE CENY? W oczach coraz większej części (byłych) czytelników wasz poziom dziennikarstwa to dno i dwa metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...