Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka dziecka Wałęsy w Lublinie?

Utworzony przez Fistah, 5 kwietnia 2009 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Dzienniku błagam nie tabloidyzuj się!!! Wystarczy że zrobił to sąsiad zza miedzy... To temat dla pań z magla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I W CZYM PROBLEM???? BO TO JEDEN FACET MA NIEŚLUBNE DZIECKO???? A CLINTON PALIŁ TRAWKĘ, ĆPAŁ W MŁODOŚCI A PÓŹNIEJ BYŁ NIEZŁYM PREZYDENTEM . NA PEWNO LEPSZYM OD OBECNEGO NASZEGO, KTÓRY NAWET TECZKĘ MA "SFAŁSZOWANĄ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale ja jestem człowiek myślący i jeśli mam w coś uwierzyć to proszę o jakieś konkrety - czy są jakieś konkretne dowody? Nawet nie chce mi się czytać takich bzdur. Konkrety proszę, konkrety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ nikt nie twierdzi, że to problem, a jedynie jeden z wielu faktów historycznej już postaci. Skoro staramy się dociec szczegółów z życia Piłsudskiego, Jagiełły, czy Poli Negri - to czemu nie Wałęsy? Chyba, że ktoś się wywodzi ze szkoły historycznej, w której "bohaterowie przeszłości" nie zniżają się nawet do potrzeb fizjologicznych, względnie załatwiają je marmurem i płynnym złotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTONOMICZNE UCZELNIE KORZYSTAJĄCE Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW, SZANOWNI PROFESOROWIE TYCH UCZELNI PROMUJĄ TAAKIE PRACE"MAGISTERSKIE" ŻENADA. ZBADAJCIE ŻYCIORYSY POLITYKÓW MAJĄCYCH NA SUMIENIU BEREZĘ KARTUSKĄ, ŚMIERĆ GEN ROZWADOWSKIEGO. TO SĄ TEMATY HISTORYCZNE KTÓRE POWINNY BYĆ WYJAŚNIONNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to chodziło o rychłą beatyfikację Lecha Wałęsy?Zajrzyjcie do Żywotów Świętych,jakie tam są przypadki!!!.Dlaczego my jako naród jesteśmy tak podli dla swoich bliskich???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalosne te przypuszczenia, poszukiwania i przyslowiowe grzebanie w trupie. Przyjdzie jeszcze czas na pisanie biorgafii przywodcy Solidarnosci. Czy nie wystarczylo Wam stawianie pomnikow i nazywanie ulic imieniem JPII, jeszcze za jego zycia? Ale wtedy zaden matolek nie odwazyl sie napisac, ze........ Ojciec Swiety..... chodzi do toalety..... Ulomnosc inteletkualna narodu, na ktorej PiS oparl swoj polityczny manifest i podzial w spoleczenstwie bedace wynikiem faworyzowania miernot na miare Z.Ziobro, Gosiewski i inni "geniusze" sprostytuow zarowno zycie polityczne, naukowe, jak i religijne. Kazdy nieudacznik poczul wiatr w skrzydla pozwalajacy zaistniec najwiekszej miernocie moralnej, jesli tylko okaze sie byc wystarczajaco dyspozycyjnym! Kaczynscy, jak widac, pomimo odcinania sie od przeszlosci potomkow sowieckiego aparatczyka, pobrali doskonala edukacje w manipulowaniu rzeczywistoscia i fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Zalosne te przypuszczenia, poszukiwania i przyslowiowe grzebanie w trupie. Przyjdzie jeszcze czas na pisanie biorgafii przywodcy Solidarnosci. Czy nie wystarczylo Wam stawianie pomnikow i nazywanie ulic imieniem JPII, jeszcze za jego zycia? Ale wtedy zaden matolek nie odwazyl sie napisac, ze........ Ojciec Swiety..... chodzi do toalety..... Ulomnosc inteletkualna narodu, na ktorej PiS oparl swoj polityczny manifest i podzial w spoleczenstwie bedace wynikiem faworyzowania miernot na miare Z.Ziobro, Gosiewski i inni "geniusze" sprostytuow zarowno zycie polityczne, naukowe, jak i religijne. Kazdy nieudacznik poczul wiatr w skrzydla pozwalajacy zaistniec najwiekszej miernocie moralnej, jesli tylko okaze sie byc wystarczajaco dyspozycyjnym! Kaczynscy, jak widac, pomimo odcinania sie od przeszlosci potomkow sowieckiego aparatczyka, pobrali doskonala edukacje w manipulowaniu rzeczywistoscia i fikcja.
Ty bezbozny i nieszanujacy prawdziwych Polakow chamie, co pluje jadem na Kaczynskich i innych godnych Polakow. Bieda jeszcze ci w zajzy oczy i powrocisz do pokory dla narodu i kosciola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, co? Ja tam może nie przepadam za Wałęsą - prosty chłop ze stoczni, który się nie bał stanąć na "celowniku" władzy tamtejszej..... i tyle. Ale jak czytam i słyszę w TV co już nie mogą nieboraki wymyślić na Wałęsę, to nóż się w kieszeni otwiera. Dajcie już spokój temu chłopu, dajcie mu pożyć spokojnie. Ten cały Zyzak to jakiś lepszy cwaniak z PiS-em w tle. Pewnie mu naobiecywali karierę polityczną, że tak śmiało smaruję coraz to kolejne rewelacje na Wałęsę. Ma tupet gówniarz, że się nie wstydzi tak jechać po kimś. Przecież to widać, że Kaczyńscy z Wałęsą nie są za pan brat, a przyczyniło się do tego inne widzenie przez "obie te frakcje" załatwienia pewnych spraw podczas przejmowania przez obóz Solidarnościowy władzy w Polsce. Od tamtego czasu zaczęło się machanie szabelkami - ale tym razem dodatkowo po prawej stronie. Widać jak walka o władzę w polityce jest śmierdząca - do tego stopnia, że opiera się także o "smarowanie gównem" osób uznanych za zasłużone. Widać, że podważanie autorytetu (jaki by on nie był) jest sposobem dla co niektórych na budowanie własnego... jak by nie patrzył wszystko to cuchnie. PS. Był TW Bolek, teraz nieślubne dziecko.... niesamowite... ciekawe co jeszcze wymyślą?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz. napisał:
(....) Bieda jeszcze ci w zajzy oczy i powrocisz do pokory dla narodu i kosciola![/quote] Dobry obywatel Polak wcale nie musi być zaraz wierzący. Zacznijmy pisać bez emocji! Niech wiara w takich jak ty będzie, nikt nie ma prawa ci tego zabierać, czy wypominać. Ale nie pisz głupot, że ten kto nie jest wierzący to od razu cham, czy niegodny Polak bo niedługo zamienisz się w terrorystę co "ginie dla wiary". Czy ta każe ci krzyczeć na bliźnich i machać na nich szabelką? Nikt nie musi się kłaniać kościołowi. Wierzyć w Boga - wielki szacun, ale wierzyć w księży, wśród których tez jest kupa cwaniaków, to inna sprawa - bez przesady (aczkolwiek wiem, że są wśród nich i normalni dobrzy i pobożni prawdziwie ludzie - jakim był i będzie dalej JP2). Kościół to teraz jedna wielka administracja, wypaczana wielokrotnie przez żądnych władzy i pieniędzy urzędników kościelnych. Sami przyznajcie, czy bez kasy mógłby istnieć kościół w takiej postaći jak obecnie? Przecież modlić się można i bez tych świątyń marmurowych i pozłacanych.... czy TV SAT ojca Rydzyka kilkaset zł za zestaw... [quote name='Kazimierz.' post='113620' date='6.04.2009, 01:36:27']Ty bezbozny i nieszanujacy prawdziwych Polakow chamie, co pluje jadem na Kaczynskich i innych godnych Polakow. (...)
A plucie Kaczyńskich na Wałęsę to co? Pochwala to twój kościół (to plucie)? Wałęsa jest godny by na niego pluć? Nie zapatruj się tak na tych Kaczyńskich, bo i tobie w końcu bieda w oczy zajrzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gostek napisał:
Czyżby to chodziło o rychłą beatyfikację Lecha Wałęsy?Zajrzyjcie do Żywotów Świętych,jakie tam są przypadki!!!.Dlaczego my jako naród jesteśmy tak podli dla swoich bliskich???
...bo wiara już co niektórym zaćmiła rozum i za wiarę zaczynają wyrzynać innych. To już zaczyna przypominać drugi zakon krzyżacki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzdijtie, brzdijtie cerkiew nasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TWu Bolek! nigdy nie lubiłam cwaniaka cały przesiąknięty kłamstwem fałszem i matactwem już dawno by mu wybaczono i zapomniano donosicielstwo gdyby się przyznał i przeprosił i oddał moje 100 milionow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są dwie prawdy o Wałęsie. Jedna o wielkim człowieku, który wiele zaryzykował i bardzo duzo zrobił by zmienić siermiężny ustrój w Polsce i chwała mu za to, bo mielilibyśmy do dzisiaj kartki na cukier, benzynę i ..... Gdyby tylko ta korzystna sfera jego osobowości zdominowała jego dokonania, to miałby w Polsce pomniki i nazwy ulic. Ale niestety jest i druga prawda o małym człowieku, który jest bufonem i krętaczem i który nie potrafi przyznać się do żadnego błędu, a przecież błądzenie jest rzeczą ludzką (ja obaliłem komunę, Solidarność to ja). Załóżmy przez chwilę hipotetycznie, że zaznania świadków o ŚP. Grzegorzu Wałęsie, którego wyparł się jego ojciec są prawdziwe. Postawcie się przez moment w roli tej kobiety a zrozumiecie dlaczego ona nie chce być kojarzona z największym autorytetem i noblistą. Postać historyczna musi liczyć się z tym, że bedą powstawały kolejne książki i biografie - tego nie da się zakazać - na to też jest sposób: drugi obieg - o ironio historii. Ale Lech Wałęsa znowu uwierzył, że może więcej niż może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest zawsze jedna -człowiek jest tylko człowiekiem i robienie z siebie boga i ikony żal Wałęsa już taksie zagmatwał że nie może doniczego się przyznać on poprostu uwierzył w swojoboskość i to wnerwia bojest politykiem a politykom sie niewierzy NIE wierzę politykom NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Zalosne te przypuszczenia, poszukiwania i przyslowiowe grzebanie w trupie. Przyjdzie jeszcze czas na pisanie biorgafii przywodcy Solidarnosci. Czy nie wystarczylo Wam stawianie pomnikow i nazywanie ulic imieniem JPII, jeszcze za jego zycia? Ale wtedy zaden matolek nie odwazyl sie napisac, ze........ Ojciec Swiety..... chodzi do toalety..... Ulomnosc inteletkualna narodu, na ktorej PiS oparl swoj polityczny manifest i podzial w spoleczenstwie bedace wynikiem faworyzowania miernot na miare Z.Ziobro, Gosiewski i inni "geniusze" sprostytuow zarowno zycie polityczne, naukowe, jak i religijne. Kazdy nieudacznik poczul wiatr w skrzydla pozwalajacy zaistniec najwiekszej miernocie moralnej, jesli tylko okaze sie byc wystarczajaco dyspozycyjnym! Kaczynscy, jak widac, pomimo odcinania sie od przeszlosci potomkow sowieckiego aparatczyka, pobrali doskonala edukacje w manipulowaniu rzeczywistoscia i fikcja.
A kim to niby jestes sam, ze tak urongasz na Kaczynskich i na PiS? To sa ludzie z krwi i kosci Polacy, a jakies tam staro wierzacy, jak Tusk z swoja banda. Nam Zydow nie potrzeba w kraju i w Polsce. wam to Gosiewski zly bo szlachcic i magnat z dziada pradziada co Szwedow z ojczyzny wygonili. kurski zly, bo wiele jezykow zna i podsluchal waszego wodza, jak z Merkle po szwapsku mowil i kraj sprzedawal. Ziobro zly, bo nie pozwolil ojca obelgami obarczac. to tylko Walensa dla was altorytetem jest a nie Kaczynscy co kraj uratowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie lubiłem faceta - jakiś taki bucowaty. Ale trudno. nie każdy jest Janem Pawłem II - chodzącym ideałem. Nie każdy jest płk. Kuklińskim. Większość to nieciekawi, zawistni i małostkowi nieudacznicy cieszący się z cudzego nieszczęścia i niepowodzenia. Zamiast pomóc - nas.ają na wycieraczkę i bardzo się z tego cieszą. A ja mówię wam - ZRÓBCIE TYLE DLA SPOŁECZEŃSTWA I POLSKI CO WAŁĘSA. ZRÓBCIE CHOCIAŻ 1/10 TEGO! ŻE TW, ŻE MIAŁ NIEŚLUBNE DZIECKO, ŻE JESZCZE INNYCH DZIESIĄTKI SPRAW? LUDZIE PRZECIEŻ WIĘKSZOŚĆ Z WAS TO KATOLICY - WYZNAWCY RELIGII KTÓRA POLEGA NA MIŁOŚCI I PRZEBACZENIU! CO Z WAMI NIE TAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek . napisał:
A kim to niby jestes sam, ze tak urongasz na Kaczynskich i na PiS? To sa ludzie z krwi i kosci Polacy, a jakies tam staro wierzacy, jak Tusk z swoja banda. Nam Zydow nie potrzeba w kraju i w Polsce. wam to Gosiewski zly bo szlachcic i magnat z dziada pradziada co Szwedow z ojczyzny wygonili. kurski zly, bo wiele jezykow zna i podsluchal waszego wodza, jak z Merkle po szwapsku mowil i kraj sprzedawal. Ziobro zly, bo nie pozwolil ojca obelgami obarczac. to tylko Walensa dla was altorytetem jest a nie Kaczynscy co kraj uratowali.
Ty to poważnie piszesz czy jaja sobie robisz? Sądząc po gramatyce - to może być poważne zdanie. I proszę się nie wypowiadać "nam". Ja nie udzieliłem upoważnienia na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze przeczytac wspomnienia Falandysza.Obok Wachowskiego najbardziej lojalny czlowiek wobec Walesy. Niektorzy ludzie uwazaja ,ze nikt z poddanych nie ma prawa kwestionowac ich prawdomownosci. Po prostu kontymynuacja PRL i KC .Uwazajac,ze ich g.... nie smierdzi placza kreca i wobec pytan z dolu sa bezmyslni dajac tym dowod na swa mirnota i malostkowosc. Przycylam sie do pogladu ,ze Walese i jego dwor stworzyla SB. Przypadek pomrocznosci jasnej u jego syna zagrozonego wyrokiem tez otym swiadczy. A propo co porabi a jego syn? Zapewne jest dobrym urzednikiem,politykiem ,funkcionariuszem panstwowym>? Panowie polityka to tylko gra ,a gracze sa ci sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki maly czowiek. Wielki, bo jest postacią nietuzinkową. Dla mnie taki maly Dyzma. Ale nie jest świętą krową i to co jest w archiwach, żeby sie skichal, to tego nie zniszczy- tak jak zrobil to z częścią dokumentów będąc prezydentem. Czy w moim kraju jest szansa, żeby szewc byl szewcem a historyk historykiem? Co napiszą o Lechu źle, to już pseudoautorytety dostają rozwolnienia mózgu. Fakty są jakie są i nie da się tu zaklinać rzeczywistości. Facet jest prostakiem i bufonem w dodatku. Ja to, ja tamto. A gdzie miliony ludzi ,którzy go wynieśli na piedestal. Slucham Radia Maryja i mam do tego prawo a on nazwal mnie psycholem od Rydzyka. Życzę mu zdrowia. Za"malpę z brzytwą" dostal wyrok z powództwa Wyszkowskiego. I bardzo dobrze. Jemu wolno a o nim morda w kubel. To ci dopiero wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...