Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To że ty tak miałeś to wce nie znaczy, że inni też tak muszą. I nie będziesz mi mówił gdzie ja mam chodzić z dziećmi. Jak ci przeszkadzają wrzaski to siedź w domu. Widocznie 5 lat to było za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak z Lublina napisał:
Bujaj się dalej a zdechniesz gdzieś sam w domu starców.
A skąd wiesz czy ty nie zdechniesz w domu starców kiedy cię własne dzieci tam umieszczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne te komentarze. Pokoje do przewijania do standard i powinny być 'unisex' bo tatusiowie też mają prawo z nich skorzystać. Dziwne, że do nas ten standard nie dotarł. Dodam, że jedno takie pomieszczenie na cały Olimp to raczej mało. Szkoda, że tak daleko nam czasem do cywilizacji - zarówno w takich sytuacjach jak ta, jak i w komenatarzach jak niektóre z poniższych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Otóż to! zamiast zabrać dziecko na spacer czy na plac zabaw, to wleką do centrum handlowego i jeszcze mają pretensje!
aleś głupi / głupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz sie ludziom calkowicie w .... glowach poprzewracalo! "matko" sklep to nie miejsce dla karmiacych matek! ba! galerie handlowe to nie miejsce dla malutkich dzieci!!! nie mozesz poczekac az maz zaopiekuje sie dzieckiem a ty szybko wyskoczysz kupic jakis ciuch!?!?!? wiem ciezko zrozumiec jak sie jest proznym i musi sie koieta "lansowac" z bachorem smierdzacym i placzacym! ze to innym przeszkadza to nie wazne liczy sie mamusia z dzieckiem na zakupach.... po co ci ciuchy przede wszystkim dzieckiem sie opiekuj!! coz za proznosc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto - taka galeria heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anne napisał:
No i od razu widzicie goje wyższość Plazy nad Olimpem . Ale ja mam i tak w ***** (gdzieś) Plazę bo dziecko w razie potrzeby przewinę w samochodzie na parkingu a nie na stole dość często startym tą samą ścierką co i podłoga. Tam też i go nakarmię bo niby czego mam się wstydzić skoro nie ma piękniejszego widoku jak karmiąca matka.Jest jeszcze jedno ale, pod Olimpem nikt mi nie każe dodatkowo płacić za parking i nie wywiera presji porządkowych. Olimp ma szerszą gamę sklepów,jest coś i dla wędkującego i masterkującego męża. Mam i ofertę do mojego ogródka w Leroy Merlin.Tuż obok są akcesoria samochodowe a i ogródek zabaw dla dzieci czego nie ma w reklamowanej a w sumie bezczelnie komercyjnej Plazy. Ten obiekt już od samego początku budowany był w atmosferze przekrętu co mnie zraziło i nigdy tam nie zawitam .....Szalom
a to nie wiesz ze sie ma zawsze przy sobie wlasna mate do przebierania a nie kladzie bezposrednio na stole do przenierania ,niezla z ciebie'' matka''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co ten premier Tusk sobie wyobraża!Żeby nie było pokoju w "Olimpie" do karmienia przez matki.........;-))))))))))))))))!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może "Solidarni 2010" użyczą swoich namiotów i będzie po problemie!A jak jeszcze dołączą do nich obrońcy krzyża, to i o "mobilnej kaplicy" można by było pomyśleć.........?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dzieci przyzwyczajać od małego! Kto tego jeszcze sobie nie uświadomił, polecam film "Czeski Sen"!!! Oczywiście uważam, że w każdej większej galerii powinno być miejsce do przewijania. Ponadto: żłobek, przedszkole i gimnazjum. Potem, to już się samo kręci. Niektórym tutaj bardzo w smak jest wypisywanie *** wobec przeciwników obecności matek z dziećmi w tychże. Może jednak odpowiecie sobie na pytanie: po co matka z kilkumiesięcznym dzieckiem idzie do galerii? Po pieluszki i bobofruty, czy żeby kupić sobię nową kieckę? Jeżeli to pierwsze, to wszystko jest OK, była w pobliży, wpadła na zakupy. Jeżeli jest to styl życia (jeszcze raz polecam wspomniany film) to... Poza tym kilka osób poruszało kwestię higieny. Czy odpowiedzialna matka świadomie będzie chciała narazić swoje maleństwo? Oczywiście nie należy odrzucać totalnie idei potrzeby istnienia takich miejsc, choćby dla matek, które znajdowały się w pobliżu galerii nie tylko w jej środku. W takim przypadku galerie pełnią funkcje publiczne i kojarzenie ich tylko z miejscem, w którym wyciąga się pieniądze (np. płatne parkingi) może być wielce szkodliwe, np. wizerunkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe co sie dziwić Tomek przecież jeszcze niema dziecka wiec o tym nie myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że interwencja gazety skutkuje odzewem galerii na potrzeby matek z małymi dziećmi. Niepokoją jednak treści komentarzy licznych internautów pod artykułem - wstyd mi za nich, za ich nietolerancję w stosunku do młodych matek i inicjatywy w dobrym kierunku. Anonimowość w sieci i nieograniczony dostęp do wpisów ludzi w różnym wieku i reprezentujących różny poziom ma ten skutek, że aż przykro czytać te wypowiedzi. Tak typowe dla rodaków marudzenie... PS Pamiętajcie: szczęśliwa matka = szczęśliwe dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie m-sce powinno nazywać się Pokój rodzica z dzieckiem, nie tylko matki. A dyskusja na forum idzie w złym kierunku. Lepiej zastanówmy się jak powinien wyglądać taki pokój, by ta deklarowana troska sklepu o klienta miała rzeczywisty wpływ na komfort rodzica z dzieckiem/dziećmi. Moim zdaniem taki pokój powinien być czysty, przytulny i praktyczny. Ważne, by firma sprzątająca galerię była wyczulona na stałe utrzymywanie w nim porządku. Powinien być zamykany i na tyle duży, by wjechać do niego wózkiem i dobrze by była w nim oddzielna ubikacja dla rodzica (bo jak np. mama chce sama skorzystać z toalety, to gdzie ma zostawić wózek z dzieckiem?). Czy macie jeszcze jakieś rozsądne sugestie na ten temat? Jak takie pokoje wyglądają w innych miastach, państwach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzieć w domu, a nie jezdzic po sklepach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorosną, dojrzeją, zrobią sobie dzieci, zmienią zdanie, a teraz poszczekają troszkę, może się dowartościują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........................wrrrrrrrrrrrrrrrrrr rozwydrzone mamuski rozwydrzonych terazniejszych dzieciakow.przykro az patrzec na te nowoczesne mamuski!!!! zal i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka napisał:
Cieszę się, że interwencja gazety skutkuje odzewem galerii na potrzeby matek z małymi dziećmi. Niepokoją jednak treści komentarzy licznych internautów pod artykułem - wstyd mi za nich, za ich nietolerancję w stosunku do młodych matek i inicjatywy w dobrym kierunku. Anonimowość w sieci i nieograniczony dostęp do wpisów ludzi w różnym wieku i reprezentujących różny poziom ma ten skutek, że aż przykro czytać te wypowiedzi. Tak typowe dla rodaków marudzenie... PS Pamiętajcie: szczęśliwa matka = szczęśliwe dziecko.
nie kompromituj się kobieto.Z jakiej racji matka z dzieckiem ma mieć pierwszenstwo i prawo domagania się czegokolwiek? co jest...PRL? Tak samo emeryci mogą się domagać punktu medycznego,kto inny chce mieć tarczę do rzutek na każdym rogu,a ktoś inny może wymagać,zeby grali jego ulubiony rodzaj muzyki.SZALEŃSTWO! I nie jest to marudzenie,tylko wytykanie głupoty i małostkowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przesadzajcie. Bywam dość często w Olmpie i widzę jak wyglądają typowi klienci. To są w przewadze spacerowicze a nie kupujący, zwłaszcza w weekend. Maluchów w wózkach jest mało, więcej takich podchowanych kilkulatków. Całe rodziny przechadzają się leniwie po piętrach. Tłok na korytarzach i w knajpkach, w sklepach pusto. Nie wiem po czorta ciągnąć tu ze sobą malutkie dzieci, sklepy dla nich można policzyć na palcach jednej ręki. Nawet jeśli coś się dziecku kupuje, to potrwa to krótko. Wytrzyma taki maluch bez żarcia . No chyba, że Olimp traktuje się jak park i miejsce rozrywki. Wtedy rzeczywiście trzeba specjalne salony dla matek z dziećmi, bo przecież nie mogą czuć sie poniżane. A poważnie. Olimp to własność prywatna, nikt nie prowadzi tu działalności charytatywnej. Handlowcy płacą czynsz za wynajem i to pewnie słony. Nie sądzę, żeby byli zainteresowani pokojami dla matek i dzieci, bo ktoś musi za to zapłacić. W łazienkach powinny byc stoliki do przewijania i to wszystko. Sama mam 2 dzieci i przyznam szczerze, że irytują mnie takie roszczeniowe mamuśki. Obserwuję od pewnego czasu, że poajwiła się taka grupa pań, które uwazają, że jak są matkami to wszystko im się należy. A na spacer to lepiej pojechać z dzieckiem nad zalew albo pójść do parku Saskiego. No tak ale tam też nie ma pomieszczeń dla matek z dziećmi. Jak nic trzeba z tym uderzyć do UM, a i do gazety napisać nie zaszkodzi. Matki, nie dajcie się poniżać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będzie u nas jak w tym skeczu: http://youtu.be/jiazZhXyIa4
Ostatnio edytowany 11 lipca 2011 r. o 17:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy pisze o matkach a moze czas pomyslec o maluchac, moze one chcialyby zjesc w spokoju i ciszy a nie na lawce posrod tylu ludzi wielokrotnie gapiacych sie i komentujacych cala sytuacje ktora napewno nie jest przyjemna dla wielu kobiet.. w ilu galeriach handlowych widzi sie ludzi siedzacych na lawce i jedzacych dajmy na to obiad?dla doroslych ludzi i wiekszych dzieci sa do tego stworzone wlasnie restauracje albo bufety..nie rozumiem w czym jest problem? ludzie chca zeby bylo takie pomieszenie,bedzie zrobione no i fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...