Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka urządziła dzieciom libację zamiast św. Mikołaja

Utworzony przez mosquito, 6 grudnia 2009 r. o 15:15 Powrót do artykułu
Gościanka napisał:
Do "pijanej matki" szybko Ci się los odwdzięczył. Rozbiłaś rodzinę konkubenta, napsułaś zdrowia jego żonie, warto było? Szkoda tylko tych wszystkich waszych dzieci. Nie pozdrawiam.
Nikomu zadnej rodziny nie rozbilam!!!! Nie mieszkal z zona w czasie gdy poznawalismy sie!!!!! to on oszukiwal przez rok mnie ze sie rozwodzi i zonie robil nadzieje ze wroci!!!!! Zycia i nerwow nikomu tez nie szarpalam poniewaz nie wtracalam sie w jego decyzje i nie mam takiego zamiaru!!!!!To raczej on ciagal mnie po sadach i prosil zebym mu d*** ratowala bo juz od dawna wsztstko sam sobie zaprzepascil i moze siedzial by w wiezieniu!!!!!Wiec skoro nie znasz sutuacji nie pisz bzdur pon to zeby tylko cokolwiek napisac.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franz napisał:
Zawalista d*** z tej panny!!!!Jezdzi dobrym autem i bankowo nie ciagnie kasy z opieki!bo tam niewiele daja....haha Dzieciaki zadbane niczego im nie brak!!!!Lazi z nimi gdzie sie da dobrze ubrane a i ona tez:) Pare razy slyszalem jak jej men na nia bluzgal!!!!Moim zdaniemto on ma problem z glowa i ze soba a nie ona!!!!Kobita sie napila i jej dojebal moze zazdrosny jest albo faktycznie wyrwal nowy towar i nie wiedzial jak sie rozstac po dobroci wiec syfu jej narobil!!!!!!!!!!!!To tylko o nim swiadczy jaki sku***syn jest!!!!!!!!!!!
SORY ALE TEN DOBRY SAMOCHÓD TO NIR JEJ TYLKO NA POMPE BIERZE TAKA SUKA Z NIEJ PRZYBIJA CHŁOPAKOM CIZE TO JEZDZI:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SORY ALE TO AUTO TO NIE JEJ PRZYBIJA CIĄŻE TO JEZDZI: [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LDZIE CZEGO JEJ BRONICIE TO SZMATA OK SZKODA ZEBY JEJ DZIECI ZABRALI ALE NIECH SIE SUKA OPAMIETA A NIE PUSZCZA SIE NA LEWO I PRAWO W TAKIM TEMPIE TO ONA DRUŻYNE PIŁKARSKA BEDZIE MIAŁA A ZNAM JA I WIEM ZE TAM GRZIE KASA TAM SIE PRZYKLEJA(czyli chłopak ma kase to ona jest z nim) A MA TAKICH PARU I TO NARAZ CO O TAKIEJ MOŻNA NAPISAĆ A DZIECI UBRANE BO JAK POMPUJE KASE TO UBIERA SZKODA MI TYCH DZIECI ZE MAJA TAKA MATKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi. Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!! Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!! Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...