Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
2 TEMAT...NA PODSTAWIE PODANYCH FRAGMENTOW POEMATU A MICKIEWICZA PAN TADEUSZ SCHARAKTERYZUJ POSTACIE ZOSI I TELIMENY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 1 temat byl z Chlopow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie te odpowiedz?:\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE TE ARKUSZE W KOŃCU I ODPOWIEDZI!!!!!!!! PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o chwilę cierpliwości. Musimy "załadować" pliki na stronę. Agnieszka Mazuś, kierownik działu on-line
Ostatnio edytowany 4 maja 2009 r. o 12:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy beda odp??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech się załaduje ludzie tu czekaja na gotówke potoczna oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba umrę z niecierpliwości... muszę zobaczyć odpowiedzi bo na niczym innym się nie skupie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą te odpowiedzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak kłamią... Zamieszczą odpowiedzi po 15 jak inne portale... Wytłumaczenie, żę się łądują jest dziecinne... Pdf ma około 1 mb i nie wrzuca się tego 1,5 h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dokładnie. zamiast otwarcie powiedzieć o której będzie to ściemniają ze się wrzuca i robią z ludzi głupków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie tylko tak napisali , że będą wcześniej. grrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, kłamiecie w żywe... tzn. kłamiecie w żywy monitor! Co za portal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedzi dopiero będą po 15.00 bo CKE wcześniej nie wydała zgody http://www.mmpoznan.pl/4708/2009/5/4/matur...ategory=depesze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak podajecie odp. to podawajcie chociaż poprawne. śr. styl. to przenośnia a nie metafora ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i te odpowiedzi to takie widzi mi się. na onecie inne, tutaj inne a na interii inne. cześć oczywiście się powtarza ale z połowa jest inna. to zależy jak ktoś to postrzega. ja np. w niektórych miejscach mam jeszcze inne. prawda jest taka, że trzeba poczekać na rozwiązania z cke a i tam pewnie nie będzie wszystkich odpowiedzi. Dlatego o d*** jest tan klucz i taka prawda jest. powinno być a, b ,c i jest czarno na białym! a w wypracowaniu każdy mógłby się sprawdzić. a co do zadania 7 to całe szczęście, że to była metafora bo tą tylko znam i jeszcze epitety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wariacie", cfany jestes bo gdzies tam przeczytałes klucz odpowiedzi...a przenośnia to jest to samo co metafora;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, nie policzyłem ilości słów, ale napisałem tak na 2.5 lub 2 i3/4 strony, wystarczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee kaziu to CI na bank nie starczy. ja napisałem 3 strony i musiałem jeszcze dopisać. następnym razem myśl!! ale macie ludzie padake haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałam na 2 strony i miałam 300 słów, wszystko zalezy od tego jak kto pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...