Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2017. Angielski był "łatwy i przyjemny!". U nas odpowiedzi i arkusze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 11:31 Powrót do artykułu
Czekamy na,odpowiedzi z niecierpliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zadanie 8? Jak mieliście, pamiętacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. ftttf 2. c b d e 3 a b b a  a c 4. d e a f  5. a a c 6. a d 8a c b aa 9 b a bb c  5 a a c 7 b a d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej czy tylko ja jestem tak gowniany z angielskiego z polskim i matematyką nie miałem problemow, a angielski sprawia mi ogromne problemy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z ang opiera się tylko i wyłącznie na zrozumieniu tekstu słuchanego/pisanego. Nie ma żadnej gramatyki ;) Polecam oglądać filmy i seriale po ang z napisami ang
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy te odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktos juz odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie jestem bardziej gowniany z angielskiego wiec spokojnie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto oprócz mnie miał wypracowanie o słynnym piosenkarzu zamiast aktorze na podstawie? Niby drobiazg, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej drugiej wersji :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd pamiętam matura z angielskiego nie stanowiła problemów dla maturzystów. Rodzice od młodych lat pompują pieniądze w szkoły językowe dla dzieci- to jak ma pójść matura. W liceach zatrudnionych jest po 10-11 nauczycieli j.angielskiego, a od języka polskiego (historii) 3-4,matematyki również 3-4,chemików 3 jak są klasy o profilu biol-chem. Więc czemu się dziwić.Proporcja powinna być odwrotna.Sami wysyłamy młodych ludzi za granicę. Ta proporcja powinna być zupełnie odwrócona na korzyść polskiego,matematyki,historii,biologi,chemii a język to tylko dodatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie arkusz i odpowiedzi do starej matury z języka angielskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIKI ! ARKUSZE MATURALNE SĄ NA SQLMEDIA.PL ! BAZA ARKUSZY I PRZECIEKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...