Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzięki Bogu już mam to za sobą uffff patrząc na odpowiedzi zaliczyłam na ponad 35% jestem szczęśliwa i za razem zmęczona )) Gratuluję wszystkim maturzystom a tym którym nie poszło życzę powodzenia ,dacie radę !!!! pozdrawiam Becia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Czy jak policzylem X1 i X2 w zad. 26 z tym ze X1 zamiast 1 dalem -1 to bedzie chociaz punkt? Bo mi sie jakos tak pomylilo I w 28 z ta suma ciagu. Policzylem roznice ale suma wyszla mi zle, jest szansa ze za ta rzeczy beda chociaz po punkcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy! jesli w zadaniu za 5 pkt z kolarzem obliczylam wszystko tak jak trzeba, opisalam... ale na koncu cos mnie podkusilo by z 28,5 km/h i 4 godzin wyliczyc srednia, podzielilam 28,5/4 i wyszlo mi 7,125km/h. Niepotrzebnie to zrobilam:( ile puntkow moge za to dostac? jestem na granicy zdania badz oblania:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po napisaniu pomyślałam: ''co za prościzna''. Szczerze przyznaje, ze dzisiejsza matura była prosta.Do napisania spokojnie na 50%(pod warunkiem, że ktoś nie olał sprawy i poświęcił choć trochę czasu na naukę). Ale teraz gdy analizuje sobie swoje wyniki nie jestem już taka pewna zwycięstwa jak do czasu, gdy tego nie zrobiłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie pytanko apropos ostatniego zadania. jak napisalam trasa, ktora przejechal kolarz - 114 km x - czas przejazdu y - srednia predkosc x-9,5 y+2 uklad x razy y = 114 (x-9,5) (y+2) podkreslone to ile za to dostanie? 1 pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja tez w zadaniu 26 dalem zamiast 1, 7 ... -1 i -7 ..;/ bedzie za to jakis punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie moze jaka jest 100% odpowiedz do zadania 5 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka powinna byc prawidłowa odp w zadaniu 25?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja tez w zadaniu 26 dalem zamiast 1, 7 ... -1 i -7 ..;/ bedzie za to jakis punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już pełne rozwiązania z matematyki http://www.zadania.info/n/8674465
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...