Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Porobią matury i tak wyjadą na zachód...ot i cała prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Maturzyści z naszego województwa zdali próbną maturę z Operonem z wynikiem o wiele lepszym niż średnia krajowa". Jak widać wbrew obiegowej opinii tam gdzie wygrywa prawica, silne jest Prawo i Sprawidliwość, ważną rolę odgrywa religia, liczą się wartości i zasady ludzie są inteligentniejsi i jest zdolniejsza młodzież.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podziękowanie za wybory...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na ch*** komu dziś matura, powinna ona wyglądać jak egzamin gimnazjalny tzn. każdy absolwent szkoły średniej jest zoobowiązany do niej przystąpić, ale nie można jej nie zdać. Każdy kto kończy szkołę średnią powinien mieć prawo do studiowania na wyższej uczelni. Progi przyjęć na poszczególne kierunki studiów niech ustalają szkoły wyższe. Niech wszystko zweryfikuje rynek. Niech i studiuje te 70% populacji, dajmy młodzieży szansę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a jak liceum Staszica z Hrubieszowa wypadło, niegdys elitarna i przodujaca szkoła średnia w regionie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem absolwentem Zamoyskiego z lat 70-tych i żal niestety minionej sławy tej szkoły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te "dane" są bardzo niemiarodajne. W I czy III LO w Lublinie prace są o wiele bardziej restrykcyjnie sprawdzane, a maturę potem piszą najlepiej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MATURA to bzdura w dzisiejszych czasach liczy się zaradność i optymistyczne podejście do świata a nie papirek którym można sobie wiadomo co :) polska z poziomem kształcenia cofa się do słynnej Ameryki i murzynów ...tyle ze my jesteśmy ze wszystkim sto lat za murzynami :) Studia - może mieć każdy kto chce się uczyć -uczysz się - robisz doktorat..? bo gdzie masz się podziać w Lublinie nie mając perspektyw do dalszej egzystencji :) założenia rodziny ...zamiast budować niespełniające się Baseny i aquaparki powinno budować się fabryki a nie oddawać to co lubelskie zagranicznym inwestorom :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
staszic staszic unia -nikt nie powie ile ludzie placa tam za poboczne lekcje u niby profesora :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem na jakiej podstawie ktoś ten artykuł napisal. Jeśli chodzi o maturę próbną to robi się ja dla uczniów i nie ma obowiązku podawać jej wyników do wydawnictwa. Najpierw należało sprawdzić czy wszystkie szkoły pisały maturę próbną z operonem a potem zobaczyć, które z tych szkół swoje wyniki odesłały do wydawnictwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość (2 lutego 2016 o godzinie 17:31) Moze w USA nie robia matury, ale w Polsce to bylo, jest i powinno byc obowiazkowe. Do tego ostra selekcja uczniow do liceow i technikow z egzaminami wstepnymi. Powrot do poprzedniego systemu nauczania jest koinieczny. Skonczyc z samowola uczniow, nie wzorowac sie na slamsach z USA. Musi byc konkurencja, rywalizacja o jak najlepsze wyniki. Tak byc powinno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: