Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wow az 4 w 400 tys miescie hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już dziś, najpóźniej jutro nastąpiło" Jeśli dziś to nastąpiło a jeśli jutro to nastąpi co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki robimy akcje jak Ci z białej.. ? Napiszemy na szyldach.. hehe.. przez ten głupi lokal wycieli taki fajny lasek co tam byl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak darmowa reklama. Ja jak otwierałem 3 lokal ze 100% lubelskim kapitałem to nikt o tym nie pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zapłacił tym lichym pismakom za reklamę? swoją drogą skoro tak zachwalają to niech napiszą z czego składa się ten syf co nazywają np. kanapkami. Praca dla 50 osób? Może też dopiszcie ile będą zarabiać? 500-600 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lublimy deb***ną amerykańską kulturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmniej zgodnie z prawem mogą 980zł ciągnąc.. ja i tak bym się nie sprzedał temu molochowi chodźbym miał polować na jedzenie żeby przeżyć. ps.. to ma być ponoć nowy wizerunek firmy.. że niby luksusowy lokal restauracja I tak tam nic nie kupie, jak coś to siku do wc i tyle mnie tam będzie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha no dobrze mówisz gościu! jak do mcdonalda to tylko na siku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzer napisał:
ha no dobrze mówisz gościu! jak do mcdonalda to tylko na siku
ja od dawna jestem fanem WCdonald gdy jestem w trasie :-), czysty kibelek i ciepło.Czasem tylko kawa bo z expresu i loda w pobliskim lasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla was to nawet McDonald jest zbut "kulturalny" obszczymury jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grafi napisał:
Nie ma to jak darmowa reklama. Ja jak otwierałem 3 lokal ze 100% lubelskim kapitałem to nikt o tym nie pisał
że niby JESZBURGER? boguś, to Ty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfx napisał:
Dla was to nawet McDonald jest zbut "kulturalny" obszczymury jedne.
Dobrze piszesz, takiemu chamstwu jak u nasz w mieście wystarczy budka z kebabem zrobionym z psa, po którym jest tygodniowa sraczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woow jestem pod wielkim wrażeniem. magistrat ogłosił już sukces w wlace z bezrobociem ?? franczyzobiorca mcdonalda pewnie zostanie biznesmenem roku (wyłożył 1,2mln złotych) i pewnie zatańczy dla dziennika wschodniego jako vip. co to k..wa za news jadłodajnia dla gówniarzy policji i ph sie otworzyła. ciekawe czy w tvn24 bedzie program o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś co serwuje junk food w czystej postaci można nazwać restauracją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja, siadam sobie przy stoliku, przychodzi kelner, przynosi kartę z menu, ja zamawiam, kelner przynosi zamówione dania na talerzach (nie jednorazówkach), jem, płacę i wychodzę. Co ma z tym wspólnego McDonald?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś, obsługa miła, wystrój bardzo ładny i przytulny a jedzenie jak to w MC, myślę że jak ktoś jest głodny to nie będzie żałował wydanych tam pieniędzy. Cieszę się, że otworzyli tego fastfooda w tej części lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś, obsługa miła, wystrój bardzo ładny i przytulny a jedzenie jak to w MC, myślę że jak ktoś jest głodny to nie będzie żałował wydanych tam pieniędzy. Cieszę się, że otworzyli tego fastfooda w tej części lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"śmieszna restałracja" zamawiasz danie główne-dostajesz kanapkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfx napisał:
Dla was to nawet McDonald jest zbut "kulturalny" obszczymury jedne.
kultura w MC !!! nie rozśmieszaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No;hieny,sępy,warany,diabły tasmańskie,i wszelakie ścierwojady ,żarłocznię wam otwarli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...