Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
byłem śpiewałem, atmosfera zajebista, dziękuję Mojemu Miastu (Prezydentowi Żukowi) za taką zabawę oby tak dalej, zresztą brawa dla niego świadczą same za siebie. do widzenia MTL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I nie można było od początku tam zorganizować strefę kibica ,tylko dopiero po aferze? Cały Lublin.
0
Gość napisał:
byłem śpiewałem, atmosfera zajebista, dziękuję Mojemu Miastu (Prezydentowi Żukowi) za taką zabawę oby tak dalej, zresztą brawa dla niego świadczą same za siebie. do widzenia MTL [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1339886083' post='639652'] dziękuję Mojemu Miastu (Prezydentowi Żukowi) za taką zabawę oby tak dalej, zresztą brawa dla niego świadczą same za siebie
... ewentualne brawa to należą się TYLKO internautom i mediom. TYLKO dzięki internautom i mediom ta strefa w ogóle powstała (w ciągu 3 dni). Gdyby nie to, to Żuk nie kiwnąłby palcem. Przestraszył się zmasowanej fali krytyki i tyle. Targi Lublin S.A. i lubelski Ratusz to jedna drużyna - udziały akcyjne Lublina w tej blaszanej budzie. A że prawdziwa darmowa strefa powstała na ostatni mecz grupowy Polaków to żenadera ... jak wszystko na lubelskim zadupiu UE.
0
Stepaniuk się domagała a nie Prezydent... nie miał wyjścia... http://www.dziennikw...O2012/120619716
0
Powtórzę i tutaj, bo nie zniosę tego PR-owskiego bełkotu. Nie rozumiem jak ktokolwiek może być zadowolony z tego co miasto przygotowało jako żałosny erzac strefy kibica. Pojedźcie najpierw na jakikolwiek dobrze zorganizowany festiwal lub do prawdziwego fan zone i wtedy oceńcie tę wspaniałomyślną inicjatywę. 1. Po pierwsze - dlaczego do cholery na hali?! Przy takiej pogodzie? W środku czerwca? Serio? Nie bez powody w Strefy Kibica są na zewnątrz. Zdecydowanie wolałbym nawet stać w deszczu niż dusić się na tej hali. Czy w Lublinie naprawdę nie ma kawałka przestrzeni pod niebem do wykorzystania? Trzeba było dogadać się choćby z osiedlem LSM i zająć plac vis a vis Domu Kultury Grażyna, na którym bywają festyny i rozstawia się wesołe miasteczko. 2. Sama hala i jej możliwość odprowadzania ciepła to jakiś dowcip. Stan czystości podłogi, do której przyklejały się podeszwy to kolejny międzynarodowy sukces miasta Lublin. 3. Ochrona to przypadkowe zakapiory z lubartowskiej, a nie prawdziwa obsługa. Oczywiście na wejściu zabierano wszystko co się panom i paniom nie spodobało jednocześnie nie oferując depozytu. Nie zdziwiłbym się gdyby później z radością przehandlowali karton wypełniony kibicowskimi gadżetami. 4. Dostęp do piwa. A raczej jego brak. Jedna budeczka na kilka tysięcy ludzi prażących się w czterdziostostopniowym parniku. Kolejka rozładowywała się 30 minut (bez przesady), ale oczywiście sprzedawcy bez problemu podawali piwko swoim znajomym bez kolejki. 5. Nikt nie pomyślał, że podczas reklam dźwięk jest zdecydowanie głośniej więc z satysfakcją rozsadzano publice bębenki. 6. Jedynym kibicowskim zawołaniem, które znał zaśpiewajło było bezmyślne powtarzanie "Polska Polska". Żałosne. 7. Duże drzwi, które były otwarte przed meczem zamknięto po pierwszym gwizdku, co rzecz jasna nie polepszyło cyrkulacji powietrza wewnątrz. Świetna, strategiczna decyzja! 8. W przerwie publiczność rzuciła się do drzwi próbują wyjść na zewnątrz celem zaczerpnięcia choć odrobiny powietrza. Oczywiście hala nie jest do tego przygotowana i grube setki ludzi przeciskały się przed dwa korytarzyki szerokości 1,5m 9. Nie przygotowano dodatkowych toalet, w kolejkach stało po niemal setce osób. Nie chcę sobie wyobrażać jak musiały one wyglądać. 10. Ostatnie drzwi wyjściowe z hali nie zostały otwarte na całą szerokość przez co powstawało kolejne wąskie gardło. Na moją uwagę, żeby otworzyć drugie skrzydło zdziwiony bezpodstawnymi roszczeniami pan w żółtej kamizelce odpowiedział, że nie można, bo popsute. Na koniec gratuluję miastu samozadowolenia ze sprawnie przeprowadzonej organizacji strefy kibica.
0
chryzelefantynowany napisał:
dlaczego do cholery na hali ?! Przy takiej pogodzie ? W środku czerwca ? Serio ? Nie bez powody w Strefy Kibica są na zewnątrz. Zdecydowanie wolałbym nawet stać w deszczu niż dusić się na tej hali. Czy w Lublinie naprawdę nie ma kawałka przestrzeni pod niebem do wykorzystania ? Trzeba było dogadać się choćby z osiedlem LSM i zająć plac vis a vis Domu Kultury Grażyna, na którym bywają festyny i rozstawia się wesołe miasteczko.
... bo trzeba było dać zarobić za wynajem tej dziadowskiej Hali Globus. Bo utrzymuje ją Miasto Lublin. ZAWSZE CHODZI O KASĘ ! Ta hala zdycha od początku swego istnienia. Nikt nie umie sprawić, żeby przynosiła zyski, a ludzie w Lublinie biedni i nie przyjdą na burackie imprezy płatne. Nic się tam nie dzieje. Jakieś dziadowskie pojedyncze koncerty, dziadowskie meczyki, eventy PSL-owców, imprezy typu "Dzień Strażaka" itp pierdoły. Ta hala przynosi ogromne straty i trzeba do niej dokładać z kasy miasta.
0
Mecz o wszystko. To było do przewidzenia,że nasi daleko nie zajdą.Przy takich działaniach prezesa PZPN oraz "umiejętnościach trenera" Smudy wiadomo było,że są lepsze drużyny . P.S.Chciałbym zapytać (może ktoś wie) jakie przygotowanie do trenerki ma Franek Smuda?
0
No i świetnie. Mosir stanął na wysokości zadania. W trzy dni zorganizować od zera strefę. No, no !!! A marudom radzę oglądać w domu. Jak ja bym nie chciał mieć takiego kibica obok siebie.
0
a kolega "chryzelefantynowany" to specjalista od której strefy kibica w tym kraju?
0
iphoneケースに目がないなら、 JACK SPADE iphoneケース を聞いたことはあるでしょう!JACK SPADE iphoneケースは芸能人や海外のセレブから愛用されているから、名高いです。もちろん価格も高いはずです。でもiphone ケース ブランドとして、品質は言うこともなく大変優れています。 iphone ケース marc Jacobs とiphone ケース ブランドの中、いつも人気を集めています!ぜひご愛用の一つを~!
0
Zgadzam się z tym wyżej.
0
あなたがロゴ・バッグが好きであるならば、Bottega にはあなたのために比較的高級な選択があります!ボッテガヴェネタ私は過去にモノグラムをつけたバッグに対する主に否定的な感情の秘密を作りませんでした!!!ボッテガ 財布しかし、それはロゴ着飾っているデザインがときどきよくされることができないことを意味しません!!
0

We all know that, founded in 1992, christian louboutin shoes on the signature

0
その科目内容にたくさんすでにありおしゃれな服装を包括して基礎 GUCCI 財布 を選択しよう!女子必見のファッションアイテムでとても華やかなグッチはあなたのセンスを大アップ!! グッチ バッグ おしゃれな買い手知識、ブランドマーケティングセールスと画策などを設計すると考えて、興味のものが見ることができます!
0
moncler ダウン と出会うまで、ダウンジャケットの良さ分からなかった。去年、偶然 モンクレール MOKA を手に入れ、それからすっかりとはまった。今年もそろそろダウンを着る季節になる、どんな モンクレール ジャケット レディース を買えばいいでしょうね!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: