Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Męczenników Majdanka: 2 grosze za metr poligonu

Utworzony przez marek, 20 marca 2011 o 14:05 Powrót do artykułu
chciałbym wynająć 1ha na miesiąc najelepiej czerwiec aby pobawić się tam ogniska i ... o w paintballa mozna sie pobawić tak w ogóle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poligon zagrabiony przez Urzad Bezpieczenstwa w 1948r oddajcie byłym właścicielom. Toczą sie postepowania o jego zwrot przed Sądem.
0
do Anonima: nie martw sie, gdyby o te tereny zabiegal kosciół, to dawno by je juz od wojska dostal
0
Niedlugo bedzie mozna tam budowac meczety. To bedzie dopiero fajno, no nie?
0
dieta napisał:
do Anonima: nie martw sie, gdyby o te tereny zabiegal kosciół, to dawno by je juz od wojska dostal
albo co gorsza koszerne, wtedy bysmy oddali tereny, i zaplacili odszkodowanie ze cztery razy
0
Aż mi sie nie chce wierzyć. A ja na nim dostawałem w " d**ę" w 1970 roku, kiedy to czołgano mnie w błocie i kałużach. Może powinniśmy mieć teraz prawo pierwowykupu i z bonifikatą?
0
marek napisał:
chciałbym wynająć 1ha na miesiąc najelepiej czerwiec aby pobawić się tam ogniska i ... o w paintballa mozna sie pobawić tak w ogóle
... i pobawic sie tam tez mozna
0
Jak ktos ma prywatna dzialke to sobie niech buduje tam meczet albo i wielki kibel!!! Problem polega na tym ze panstwo bez problemu oddaje kosciolowi zagarniete przez komuchow dzialki, a osoby prywatne ktorym zabrano, panstwo ma w poważaniu. Procesy toczą się dlugimi latami. A co wiecej, sa przypadki ze panstwo zwracalo ziemie kosciolowi o ktore procesowali sie z panstem prawowici wlasciciele. I od decyzji komisji majatkowej nie bylo odwolan!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: