Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Męczenników Majdanka: 2 grosze za metr poligonu

Utworzony przez marek, 20 marca 2011 r. o 14:05 Powrót do artykułu
chciałbym wynająć 1ha na miesiąc najelepiej czerwiec aby pobawić się tam ogniska i ... o w paintballa mozna sie pobawić tak w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poligon zagrabiony przez Urzad Bezpieczenstwa w 1948r oddajcie byłym właścicielom. Toczą sie postepowania o jego zwrot przed Sądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Anonima: nie martw sie, gdyby o te tereny zabiegal kosciół, to dawno by je juz od wojska dostal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedlugo bedzie mozna tam budowac meczety. To bedzie dopiero fajno, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dieta napisał:
do Anonima: nie martw sie, gdyby o te tereny zabiegal kosciół, to dawno by je juz od wojska dostal
albo co gorsza koszerne, wtedy bysmy oddali tereny, i zaplacili odszkodowanie ze cztery razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi sie nie chce wierzyć. A ja na nim dostawałem w " d**ę" w 1970 roku, kiedy to czołgano mnie w błocie i kałużach. Może powinniśmy mieć teraz prawo pierwowykupu i z bonifikatą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
chciałbym wynająć 1ha na miesiąc najelepiej czerwiec aby pobawić się tam ogniska i ... o w paintballa mozna sie pobawić tak w ogóle
... i pobawic sie tam tez mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos ma prywatna dzialke to sobie niech buduje tam meczet albo i wielki kibel!!! Problem polega na tym ze panstwo bez problemu oddaje kosciolowi zagarniete przez komuchow dzialki, a osoby prywatne ktorym zabrano, panstwo ma w poważaniu. Procesy toczą się dlugimi latami. A co wiecej, sa przypadki ze panstwo zwracalo ziemie kosciolowi o ktore procesowali sie z panstem prawowici wlasciciele. I od decyzji komisji majatkowej nie bylo odwolan!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...