Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medykalia 2012 w Lublinie: Hey, Ira, Natural Dread Killaz

Utworzony przez qen, 19 kwietnia 2012 r. o 14:29
to samo co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do qen: tak, przecież co roku w lublinie na medykaliach gra hey... ogarnij się człowieku i przestań narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey! JJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu takie góvvniane zespoły same?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pkin napisał:
do qen: tak, przecież co roku w lublinie na medykaliach gra hey... ogarnij się człowieku i przestań narzekać.
A nie gra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol hey grał w 2010 roku ira rok temu natural w 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego na te imprezy ściągnięto firmę do nagłośnienia z drugiego końca Polski a nie którejś z firm lubelskich z jak mi wiadomo mają nie gorszy sprzęt nagłośnieniowy ( korzystałem z usług już z firmy Audio-System) i ceny mają nie wygórowane może ktoś z organizatorów dostał pod stołem i wynajął firmę zawietrzną a tak podatki zostałyby w Lublinie i wspierać chyba należałoby lokalny rynek tym bardziej że to idzie z kasy miasta Lublin Ciekawe co na to Pan Prezydent Lublina ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wszystkim wybierającym się na Medykalia proponuję uzbroić się w jakieś tarcze bo w tym roku będzie wyjątkowo niebezpiecznie dlaczego?? Dlatego że o wasze (nasze) bezpieczeństwo zadba firma IMPEL - czyli inwalidzi, emeryci i renciści z niewielką pomocą kilku młodych i niedoświadczonych ochroniarzy!! Gratulacje dla samorządu i władz UM !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...