Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla czego nie jest podawana nawa takiego truciciela ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę strach cokolwiek w sklepach kupować. Jak nie z konserwantami, przeterminowane i przedatowane, to jakieś niespodzianki. Trzeba się przerzucić na własne wyroby albo przynajmniej na sprawdzone źródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest nawa piekarni? szanowny JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty jesteś nieomylny i nigdy nie zrobiłeś literówki haqq?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj kupiłem sobie 5 bułeczek na śniadanie w Carrefour na ul. Wolskiej. Były powiedzmy średniej młodości (dały się zjeść choć rewelacji nie było) a jedna była chyba z przed tygodnia - spokojnie można było nią wbijać gwoździe (ptaszki zjadły choć pewnie im to nie poszło na zdrowie) . I to niestety nie pierwsza wpadka :-(. Teraz już wiem dlaczego ogólna opinia znajomych o tej sieci sklepów jest tak marna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemu nie szukajcie w piekarni tylko u producenta maki, lub innych produktów, dodawanych do chlebowego ciasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak cicho było przez kilka dni o tej stacji, mają znowu okazję rozwinąć się medialnie, bo to chyba o tej stacji ciągle piszą w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pikuś. Mój znajomy kilka lat temu w serze żółtym znalazł klucz francuski. To było zdziwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkanka Lublina (podmiot) znalazła (orzeczenie) w chlebie (okolicznik miejsca) kawałek skorodowanego metalu (dopełnienie). Sanepid skontroluje piekarnię, która go wyprodukowała." Odkąd to piekarnie a nie huty metali nieżelaznych produkują kawałki metalu? DW zaczyna zniżać się poziomem edytorskim do GWL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję pieczywo w tej piekarni i jestem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha a może to konkurencja próbuje wykurzyć ich z rynku nie od dzis wiadomo że rynek piekarniczy ledwie źipie a poza tym gazety jak zwykle dla semsacji sa gotowe na wszystko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
DOPRAWDY ? JA NIE DOCZYTAŁEM SIĘ NAZWY PIEKARNI WIĘC SKĄD OSOBA WIE IŻ TAM WŁASNIE PRACUJE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...