Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meteorolodzy ostrzegają: Pogoda da nam w kość

Utworzony przez bobo, 19 sierpnia 2010 o 21:04
no no pan Zalewski to ma nosa, ja mowie ze w zimie spadnie śnieg i będzie czasem bardzo zimno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niby doktor po UMCS a pierdoły gada o narudzeniu raju...
0
Ależ mądry jest ten pan Bartoszek
0
A co mają "bramy raju"(?)do pogody i zjawisk meteorologicznych? Swoją drogą świetny temat na jakiś przewód doktorski:"Poetyka słowa a warunki atmosferyczne i zjawiska pogodowe w samym środku Europy" Może ktoś się skusi....
0
Wroński oczywiście powiedział o bramach raju w przenośni, a tu paru ze ściśniętym umysłem "czepia się" człowieka. Oni zawsze czekają na taki smaczek, żeby coś od siebie "mądrego" dodać. Żenada...
0
Robi napisał:
Wroński oczywiście powiedział o bramach raju w przenośni, a tu paru ze ściśniętym umysłem "czepia się" człowieka. Oni zawsze czekają na taki smaczek, żeby coś od siebie "mądrego" dodać. Żenada...
jeszcze powinien dodać - tylko Maryja nas obroni
0
Robi napisał:
Człowiek z takim wykształceniem powinien umieć używać przenośni w odpowiednim kontekście ,a w przypadku zjawisk czysto fizycznych(na które zresztą wpływu nie mamy) słowa o naruszeniu bram raju i ludzkim cierpieniu pasują jak "kwiatek do kożucha"
0
Rozstawmy krzyże na granicach państwa i nic nam nie będzie groziło.
0
I jak znam życie to pewnie rząd Tuska to schrzanił...
0
W moim odczuciu - jak fizyk plecie banialuki o naruszonych bramach Raju, to powinien stracić posadę na wydziale zajmującym się nią, by nie kompromitować uczelni swoimi wynurzeniami.
0
ściśnięty napisał:
Człowiek z takim wykształceniem powinien umieć używać przenośni w odpowiednim kontekście ,a w przypadku zjawisk czysto fizycznych(na które zresztą wpływu nie mamy) słowa o naruszeniu bram raju i ludzkim cierpieniu pasują jak "kwiatek do kożucha"
jak to nie mamy wpływu, Rosjanie od 1980 potrafią rozganić deszczowe chmury, a w kwietniu poszli krok dalej - nauczyli się wywoływać sztuczną mgłę
0
hehe, chodziłem na wykłady do Mrugały - nieraz jak się rozgadał to jaja dawał niesamowite pozdro Panie Doktorze!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: