Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mętów: Honda wymusiła pierwszeństwo i wpadła do rowu (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 o 16:12 Powrót do artykułu
Chciała być wyzwolona i niezależna , no to się wyzwoliła . A teraz powrót do transportu busikami i komunikacją miejską .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co za łajza. Moja rada i prośba, kobito nigdy nie wsiadaj już za kierownice.Kup sobie resorka.
0
Widać po szybie że pasażer Audi miał nie zapięte pasy
0
 mistrzyni,która ma zawsze pierszeństwo, na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrzyni cała, przynajmniej przez jakiś czas,   nie będzie się brała za motoryzację, wróci do garów, gdzie jej miejsce i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Coś mi tu nie pasuje w tym opisie kolizji... na zdjęciach widać, że Audi uderzyło przodem prawym w prawy bok Hondy. Jeśli kobieta w Hondzie wumusiła pierwszeństwo to rzeczywiscie musiała skręcać w lewo w kierunku Lublina. Ale teraz nie bardzo mogę sobie wyobrazić w jakim kierunku jechało Audi... opcja w kierunku Lublina. I teraz chodzi mi po głowie na jakim etapie... w którym momencie wykonywania manewru skrętu w lewo kierująca Hondą została uderzona... przed osią drogi z pierwszeństwem, na środku skrzyżowania, czy już za osią drogi Lublin - Biłgoraj. Jesli Audi nie wyprzedzało na tym skrzyżowaniu, to uderzenie prawym przodem w prawy bok Hondy z zepchnięciem tegoż auta do lewego rowu jest raczej niewykonalne. Wychodzi na to, że Audi  jechało od strony Biłgoraja i skręcało w lewo w kierunku Prwiednik, a kobieta w Hondzie zbyt ospale ruszała, albo nie zauważyła Audi. Obserwowała zapewne ruch na skrzyżowaniu w obu kiereunkach, z prawej nic nie jechało, z lewej tylko jakiś bus, przepuściła busa i ruszyła, a tu Audi zapieprzało nieźle i jego kierowca też nie spodziewał się że Honda ruszy, a bus na chwilę zasłonił auto stojące na drodze podporządkowanej. Z przeciwka nic nie jechało, więc kierowca Audi chciał płynnie skręcić w lewo i buuuuum... Honda musiała zostać uderzona jeszcze przed osią drogi Lublin-Biłgoraj. W kazdym innym przypadku karoserie aut byłyby uszkodzone w innych miejscach i Honda nie zostałaby zepchnięta do rowu po tej stronie drogi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: