Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna wypadł z 9 piętra budynku UMCS. Zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2017 o 20:38 Powrót do artykułu
Nie istnieje coś takiego jak Instytut Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS. Gimbaza może nie wiedzieć...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Który to już raz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niebieski wieloryb
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GŁUPI PISMAKU - DO POŁOWY LAT 80 BYŁ TO MAT-FIZ-CHEM ; Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS - NIGDY NA TEJ UCZELNI NIE BYŁO - CHCIAŁBYM POZNAĆ NAZWISKO TEGO GŁUPA CO TO PISAŁ - KOLEJNY POCIOTEK NBACZELNEGO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
serio ? zginał człowiek, ktos ma w domu tragedie, a Wy wykłócacie sie o poprawną nazwę ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okna mył czy kabel antenowy podwieszszał? Jak mozna wypaść z 9 pietra?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się ze poprawność tej części artykułu ma w nim najmniejsze znaczenie. Z czystej ciekawości jednak sprawdziłam i na mapce miasteczka umsc oraz na stronie internetowej widnieje "wydzial matematyki, fizyki i informatyki".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście, że Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki. Wydział Chemii, to oddzielny budynek i istnieje od 1989 roku, kiedy to został wyodrębniony od dawnego Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co z was za de**le, rzygać się chce jak się czyta takich otępiałych troglodytów. Pewnie tak samo podchodzicie do swojej rodziny, o zwierzętach już nawet nie wspominam... jak dla mnie nadajecie się tylko do utylizacji, wiejsko - wielkomiastowa młodzieży, tfu na takie g**niane pokolenie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na 100% była impreza... U mnie w akademiku też gościu poleciał z 7 piętra. Jak się łyka pewne tabletki, to okno potrafi przypominać drzwi. Ewentualnie może wydawać się, że potrafi latać. Takie są uroki imprez akademickich. Co do kolegów z UMCS, a kogo obchodzi wasza poprawna nazwa... Od niej wcale nie jesteście mądrzejsi. Kapiszi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wypadł. wy***ył, popełnił samobójstwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kiedy misja ratunkowa z 10 pietra??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Student. Przyszłość naszego narodu, elyta umysłowa. Niestety nawet po alkoholu nie potrafi latać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie każdy sobie zdaje sprawę ze skali samobójstw w Polsce, ale te dane są zatrważające a główna przyczyna to brak stabilizacji ekonomicznej, i pytanie - skoro u nas jest coraz lepiej to dlaczego liczba samobójstw wzrasta : "Jak informuje portal tvp.info, według statystyk policji, w Polsce w roku 2016 doszło do prawie 10 tys. prób samobójczych. Wskaźnik liczby zgonów z powodu samobójstw w Polsce znacząco przekracza średnią dla państw Unii Europejskiej. Jak wylicza tvp.info, w Polsce co roku więcej osób kończy swoje życie śmiercią samobójczą niż ginie w wypadkach komunikacyjnych. Wskaźnik liczby zgonów z powodu samobójstwa na 100 tysięcy mieszkańców w Polsce znacznie przekracza średnią unijną, która wynosi 11,67. W Polsce ten wskaźnik to 16,35. Tak wynika z danych Eurostatu za rok 2013. Policja odnotowała w 2016 r. 9861 prób samobójczych. Śmierć w ten sposób poniosło ponad 5400 osób. Jak informuje portal tvp.info te dane nie są jednak pełne, ponieważ nie uwzględniają wszystkich prób samobójczych, gdy interweniuje pogotowie ratunkowe, oraz sytuacji, w których próba samobójcza kończy się ciężkim kalectwem lub zgonem w szpitalu. - Najczęstszą przyczyną samobójstw są zaburzenia depresyjne – mówi tvp.info dr Piotr Wierzbiński z Poradni Zdrowia Psychicznego Medsolver w Łodzi. Zdaniem lekarza, najczęstszymi czynnikami zachowań samobójczych jest brak stabilizacji, niepewność i pesymizm w ocenie własnej sytuacji. - Jeśli w małym mieście zamykani jest jedyny zakład pracy, to nie dziwi, że wiele osób traci poczucie bezpieczeństwa – dodaje lekarz. Depresja poprzedzana jest właśnie wydarzeniami związanymi z utratą materialnej stabilności, utrata zdrowia czy statusu zawodowego/ - Bardziej skuteczni w próbach samobójczych są mężczyźni niż kobiety. Wybierają bardziej śmiertelne metody. W Japonii ten stosunek to 3 do 1, w Polsce – 5 do 1 – mówi dr Wierzbiński. Lekarz podkreśla, że większość samobójców miała przed próba kontakt ze specjalistą, ale nie oni zapytani o to, jak się czują psychicznie i czy mają myśli samobójcze. - Za każdym samobójstwem stoi dramat osobisty człowieka, nigdy niewyrażony za życia. Nie będą w stanie go poznać ani psychiatra, anie najbliżsi – powiedział Piotr Wierzbiński."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
25 lat i jeszcze student? Chyba nie matematyki bo 6+9+3+5=25
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gra niebieski wieloryb level 50 - mission accomplished
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w sobieskiej woli dwa heniek paw..t sobie sra
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie był studentem - czytanie ze zrozumieniem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No właśnie, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przecież to, że nie był studentem UMCS nie znaczy, że w ogóle nie był studentem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Codziennie ok. 16 osób odbiera sobie życie. Samobójców w Polsce jest ponad 2 razy więcej niż ofiar wypadków komunikacyjnych. Ciekawe dlaczego, skoro jest tak dobrze wg władzy ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: