Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyźni bili przypadkowych ludzi na deptaku

Utworzony przez Jurek, 15 maja 2013 r. o 10:17 Powrót do artykułu
monitoring na deptaku nie działa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerstwo się szerzy - pewnie chłopaki pierwszy raz cycki zobaczyli i z tej podniety musieli się rozładować szkoda tylko, że na przypadkowym przechodniu.. ale zgadzam się z kimś kto mówił, że powinny byc częstsze patrole na deptaku - szczególnie w okresie maj - wrzesień, pomijam już klub choć wiadomo ze "taka" rozrywka przyciąga mentów wszelkiej maści.. to i za dnia piłowanie r.. i żule z malinowym nosem zaczepiający przechodniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jednak bar go-go na deptaku to nie był dobry pomysł. Faktycznie strach tamtędy chodzić teraz i szczerze mówiąc już nie chodzimy na piwo ze znajomymi na deptak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko sprostować. Nie był to ojciec z synem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrole można by było zwiększyć ale w Lublinie mimo wolnych wakatów nie ma pieniędzy na przyjęcia nowych funkcjonariuszy. Kiedyś za (tfu) czasów Solidarności krążyło hasło: Jeśli policjant zarabia więcej jak nauczyciel to żyjemy w państwie policyjnym. No i czasy się zmieniły. Teraz żyjemy w czasach wielkiej inteligencji, gdzie bez powodu można dostać w gębę (sic) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponawiam , gdzie jest monitoring w stolicy wojewowdztwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz na początek policja powinna im spuść tęgi wpie..ol i dopiero pytać co się działo. Do takich tylko siła przemawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, odkąd jest tam to całe go go to strach chodzić. Ostatnio wracałam do domu w nocy to jakiś koleś pokazywał w moim kierunku środkowy palec...tyle dobrego że nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy z tym gogo? Ja codziennie przechodzę tamtędy i jest spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dużo barów, ale nie wiem co chcą od tego baru Go go czy GOGO. Równie dobrze mogli wyjść z baru X Y Z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy nie warto zwiększyć ilość patroli policji w tej okolicy ? Odkąd na deptaku działa klub Go Go rano strach jest tamtędy przechodzić" ... zapakować cały ten "klub" "modelek" w samolot i do Dubaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie klub jest problemem, tylko ludzie, państwo powinno chronić obywatela przed przemocą a nie przed klubami gogo, Lublin długo jeszcze dojrzewał do XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać deb***izm i zdziczenie bo jak inaczej nazwać takich co wypili o jedno piwo za dużo i myślą , że są panami świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto podobno ma monitoring??? halo! wiec gdzie ten monitoring lub operator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...