Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mgła w Lublinie: Samolot przekierowany do Warszawy

Utworzony przez JURR, 25 października 2013 r. o 10:00 Powrót do artykułu
panie redaktorze a może bałwanie bo zastanawiam się jakm cudem samolot moze wyladować w lublinie może na alejach Kraśnickich chyba ze mgła spowodowała takie oraniczenie widoczności, że kontroler ruchu przekierował go własnie na lublin bo podobno tu jest ILS   hahaha    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę: http://make.my/gps  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz przeczytam artykuł o przekierowanym samolocie to będzie to ostatni artykuł jaki zobaczę na Dzienniku Wschodnim. I tak po komentarzach widzę, że zaglądają tu ludzie, z którymi nie znajdę wspólnego tematu.   Na kilka tysiecy operacji lotniczych naszego lotniska tylko kilkanaście (<20) samolotów zostało przekierowanych w całym 2013 roku. Jeśli to wystarczy, żeby wątpić w sens istnienia całej infrastruktury, to brak mi słów.   Może niech Dziennik Wschodni zacznie publikować informacje o każdym samolocie, który wylądował w Lublinie. Wtedy codziennie "dziennikarze" będą mieli co robić, a i zbraknie miejsca na inne bzdurne informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dzisiaj wylot o 19:40. Jeszcze się łudzę,że uda mi się polecieć,ale... Jak zadzwoniłam na infolinię lotniska z pytaniem czy mają jakieś informacje pogodowe, które mogłyby stwierdzić czy ta mgła opadnie czy nie,pani poinformowała mnie że oni pogody nie wywróżą i radzi oglądać kanały meteo,bo oni nie mają dostępu żadnych informacji pogodowych. Czy to normalne że lotnisko nie dostaje regularnych raportów meteorologicznych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie znacie sie a najwiecej macie do powiedzenia, moze watro zasiegnąć do jakiś mądrych źródeł. Dzis w Warszawie jak i na innych lotniskach tez były problemy z ladowaniem przez mgłę wiec nie wiem po co sie czepiacie lotniska w Lublinie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak to z lublina do warszawy a w warszawie nie ladują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dzisiaj wylot o 19:40. Jeszcze się łudzę,że uda mi się polecieć,ale... Jak zadzwoniłam na infolinię lotniska z pytaniem czy mają jakieś informacje pogodowe, które mogłyby stwierdzić czy ta mgła opadnie czy nie,pani poinformowała mnie że oni pogody nie wywróżą i radzi oglądać kanały meteo,bo oni nie mają dostępu żadnych informacji pogodowych. Czy to normalne że lotnisko nie dostaje regularnych raportów meteorologicznych? 
Na pogodę nic nie poradzisz. Nawet w Warszawie na Okęciu nie wylądowało dziś rano kilka samolotów. Ale o 19.40 polecisz, teraz pogoda jest dużo lepsza.zero mgły!!!.głowa do góry i dobrego lotu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz przeczytam artykuł o przekierowanym samolocie to będzie to ostatni artykuł jaki zobaczę na Dzienniku Wschodnim. I tak po komentarzach widzę, że zaglądają tu ludzie, z którymi nie znajdę wspólnego tematu.   Na kilka tysiecy operacji lotniczych naszego lotniska tylko kilkanaście (<20) samolotów zostało przekierowanych w całym 2013 roku. Jeśli to wystarczy, żeby wątpić w sens istnienia całej infrastruktury, to brak mi słów.   Może niech Dziennik Wschodni zacznie publikować informacje o każdym samolocie, który wylądował w Lublinie. Wtedy codziennie "dziennikarze" będą mieli co robić, a i zbraknie miejsca na inne bzdurne informacje.
Mnie też brak słów. no cóż ale tacy ludzie mieszkają na tej naszej Lubelszczyźnie. Z niczego nie potrafią się cieszyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - mgła była, brzozy w pobliżu lotniska rosną, jakieś strzały też chyba ktoś słyszał, więc to była próba zamachu na samolot. Macierewicz już jedzie ze swoimi ekspertami i wszystko wybada. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pogodę nic nie poradzisz. Nawet w Warszawie na Okęciu nie wylądowało dziś rano kilka samolotów. Ale o 19.40 polecisz, teraz pogoda jest dużo lepsza.zero mgły!!!.głowa do góry i dobrego lotu!
 Dzięki bardzo ! :) Wiadomo,że na pogodę nic się nie poradzi,zwłaszcza o tej porze roku. Po prostu pani z infolinii była bardzo nieuprzejma i nieprofesjonalna,więc się trochę zdenerwowałam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Dzięki bardzo ! :) Wiadomo,że na pogodę nic się nie poradzi,zwłaszcza o tej porze roku. Po prostu pani z infolinii była bardzo nieuprzejma i nieprofesjonalna,więc się trochę zdenerwowałam :)
To jest normalne w tą porę roku.najlepiej nie planowac rano i wieczorem lotów.Kiedyś air ###### tez nie poleciałem 2 razy ani wieczorem ani rano z warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poleciał do Krakowa   rozumiem rano ale jeśli przy takich warunkach jakie są teraz i przy ils kat1 przekierowuje się loty to po co ten ils? a rzecznik dalej twierdzi ze ils kat 2 nam nie potrzebny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przeleciał na wysokości ok 300m nad lotniskiem i nie było  widać nawet świateł samolotu, to i pilot też nie widział lotniska, to jak miał na nim lądować. postanowił nie ryzykować. poleciał do Krakowa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś chciałem wylądować w Memphis w USA i z powodu burzy przekierowali nas do Atlanty. Czy z tego powodu mam uważać lotnisko za wsiowe i się wyleczyć raz na zawsze z lotów po USA. Co za deb ilny wpis, że aż brak słów  moja córka zachwycona nowym lotniskiem wybrała się razem z mężem z Londynu do Lublina, przylecieli pokrążyli i wyladowali w Warszawie, na powrotny do Londynu zostalo odprawieni i po odprawie poinformowani że lotu nie będzie, kombinacje , przepłacanie by zdążyc do Warszawy na ostatni lot do Londynu - o koszty nikt nie pytał , nie przepraszał , wyleczyli się raz na zawsze z wsiowego lotniska  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież ILS działa?? Skąd to przekierowanie do stolycy?
To dawaj ty wyląduj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...