Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał być kontraruch na ulicach. Jest tylko na papierze. Rowerzyści zaprotestują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 11:31 Powrót do artykułu
Ja do pracy rowerem dojeżdżać nie będę, bo jestem NORMALNA i mam pracę, w której muszę wyglądać jak człowiek. Nie wszyscy 'pracuja' w organizacjach ekologicznych albo wegeknajpkach. I STAĆ mnie na ropę od Putina. Rowerzyści przeginają, wszystko się im należy, ale niestety nie potrafią poruszać się ulicami miasta. A Żuk im ulega jak wrzodowi na d...pie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Projekt wygrał w 2014 w pierwszej edycji 2. Do lipca 2016 niezrealizowano nic - 0 % 3. Nie zabezpieczono środków w budżecie miasta na rok 2016 - 200 tys. zł na wykonanie kontarruchu i kontapasów - ewidentne zaniedbanie Pana Aleksandra Wiącka, asystenta Prezydenta Miasta 4. W ramach strefy płatnego parkowania miały być wykonane kontrapasy i kontra ruch - wykonanie - 0 % znowu niedbalstwo Pana Wiącka 5. Autorem projektu nie jest Pozorumienie Rowerowe 6. Rozwiązanie można wprowadzić wzorem Radomia (100 tys mieszkańców) również w Lublinie Gratulacje za skuteczność Panie Wiącek (niedoszły radny z Wspólnego Lublina)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...