Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Menadżer, jego zastępca, zastępca zastępcy, specjaliści i ich pomocnicy - kadra nie do zastąpienia - wielka firma nie przynosząca żadnych dochodów na koszt podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieje się wszystkim w twarz. Nabrał kapuchy, nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej coś zrobią z organizacją na Arenie Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy menager już wybrany to Marcin Bielski członek PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden manager nie zrobi niemożliwego. Budowa tego obiektu była ekonomiczną głupotą i teraz skutki tej głupoty wszyscy ponosimy. Działania wizerunkowe nie mają prawa przysłaniać praw ekonomii. O lotnisku już nie wspomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś na miarę naszych czasów... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak na serio czy cpiesz cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest prywatny stadion PO i zarządu, czy stadion miejski ? Jeśli miejski to ja jako mieszkaniec i obywatel utrzymujący ten stadion z podatków mam prawo wiedzieć ile zarząd w moim imieniu płaci temu panu. Mam prawo i chcę wiedzieć nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden manager nie zrobi niemożliwego. Budowa tego obiektu była ekonomiczną głupotą i teraz skutki tej głupoty wszyscy ponosimy. Działania wizerunkowe nie mają prawa przysłaniać praw ekonomii. O lotnisku już nie wspomnę...
  typowy przedstawiciel imperium pszenno-buraczanego, mentalne średniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w 2016 roku będzie miało więcej kierunków od samej Jasionki :) zwolniłbym z krytyką tej inwestycji :)   Stadiony z założenia nie są dochodowe, tylko czy to jest powód by w mieście i całym regionie nie mieć żadnego przyzwoitej wielkości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może i stadion, i lotnisko to inwestycje trochę ponad miarę obecnych realnych potrzeb Lublina i regionu, ale gdyby ich nie było bylibyśmy w zdecydowanej większości za tym, żeby i jedno, i drugie szybko wybudować. Ponadto, te dwa obiekty mają bardzo ładną architekturę i moim zdaniem są ozdobą miasta i regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociotki z MOSIRu już przebierają nóżkami. Przecież to jasne, że go zwolnili żeby zrobić miejsce dla buraczków i kolesiów pana Grodzkiego z Perły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden manager nie zrobi niemożliwego. Budowa tego obiektu była ekonomiczną głupotą i teraz skutki tej głupoty wszyscy ponosimy. Działania wizerunkowe nie mają prawa przysłaniać praw ekonomii. O lotnisku już nie wspomnę...
sprawdzałeś chociaż kalendarz imprez na ten rok? stadion zamknie rok stratą 3 mln zł zamiast planowanych 5 mln także to o czymś świadczy, do Narodowego w Wa-wie też trzeba dokładać, to nie są obiekty nastawione by przynosić zyski, lecz służyć ludziom tzw. infrastruktura... Co do lotniska, w Polsce 5 z 13 portów lotniczych jest rentownych, wg ostatnich raportów w całej Europie 80% lotnisk jest pod kreską, a Ty wymagasz od najmłodszego lotniska w Polsce rentowności po 2,5 roku działalności? Lepiej popatrz jak przybywa pasażerów i kierunków, na jesieni będziemy odprawiać więcej pasażerów miesięcznie niż Łódź czy Bydgoszcz dzięki bazie Wizz Air
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzałeś chociaż kalendarz imprez na ten rok? stadion zamknie rok stratą 3 mln zł zamiast planowanych 5 mln także to o czymś świadczy, do Narodowego w Wa-wie też trzeba dokładać, to nie są obiekty nastawione by przynosić zyski, lecz służyć ludziom tzw. infrastruktura... Co do lotniska, w Polsce 5 z 13 portów lotniczych jest rentownych, wg ostatnich raportów w całej Europie 80% lotnisk jest pod kreską, a Ty wymagasz od najmłodszego lotniska w Polsce rentowności po 2,5 roku działalności? Lepiej popatrz jak przybywa pasażerów i kierunków, na jesieni będziemy odprawiać więcej pasażerów miesięcznie niż Łódź czy Bydgoszcz dzięki bazie Wizz Air
    nic nie sprawdzał bo i po co? grunt to bić pianę w internecie   stadion był potrzebny i udowadnia to każda kolejna impreza na nim zorganizowana na która przychodzą tysiące ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydanie społecznych pomiędzy jest tajemnicą??? Przecież to jest płacone z podatków mieszkańców Lublina a nie z zysków wypracowanych przez menedżera. Kolejna czerwona kartka dla pseudo prezydenta żuka, który zamiast pracować to piastuje stanowisko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Żuk to z dala pisowski klakierku bo tak sprawnego gospodarza dawno nie mieliśmy i pewnie długo po nim będziemy tęsknić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociotki z MOSIRu już przebierają nóżkami. Przecież to jasne, że go zwolnili żeby zrobić miejsce dla buraczków i kolesiów pana Grodzkiego z Perły.
Dokładnie, zgadzam się. Pan Klecha robił co mógł. Ciężko jest w takim mieście zorganizować imprezy na poziomie stolicy, bo na to nie pozwala po prostu miasto i ludzie w nim mieszkający. Jakby mieszkańcy chętnie uczestniczyli w płatnych imprezach to byłoby ich więcej. Stadion stałby się rentowny itp. A że większości szkoda grosza, albo ciężko się ruszyć i pójść bo wolą czas spędzać przed tv i marudzić jak to niepotrzebny stadion to i najlepszy menadżer świata nie pomoże. Niektórzy nawet nie wiedzą co tam się dzieję, ale narzekać pierwsi,   Byłam na kilka imprezach na i przy stadionie i zawsze atmosfera była świetna. Wracałam, pełna wrażeń i zrelaksowana. Byłam nawet na meczu rugby, tak z czystej ciekawości jak taki mecz wygląda i bawiłam się super.    Zamiast krytykować i narzekać, może warto się ruszyć i wspomóc stadion.    A Pan Klecha nie odchodzi bo był zły, czy coś nawalił. Po prostu w Mosirze trochę zmieniła się władza i trzeba "wsadzić" swoich ludzi. Mam nadzieję, że Pan Klecha znajdzie sobie lepszą pracę a Ci z Mosiru jeszcze za nim zatęsknią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzałeś chociaż kalendarz imprez na ten rok? stadion zamknie rok stratą 3 mln zł zamiast planowanych 5 mln także to o czymś świadczy, do Narodowego w Wa-wie też trzeba dokładać, to nie są obiekty nastawione by przynosić zyski, lecz służyć ludziom tzw. infrastruktura... Co do lotniska, w Polsce 5 z 13 portów lotniczych jest rentownych, wg ostatnich raportów w całej Europie 80% lotnisk jest pod kreską, a Ty wymagasz od najmłodszego lotniska w Polsce rentowności po 2,5 roku działalności? Lepiej popatrz jak przybywa pasażerów i kierunków, na jesieni będziemy odprawiać więcej pasażerów miesięcznie niż Łódź czy Bydgoszcz dzięki bazie Wizz Air
dlaczego głupotą?? tak narzekamy, że nasze dzieci nie mają infrastruktury do rozwoju, do gry w piłkę. Mam syna i cieszę się że jest miejsce gdzie będzie mógł grać i rozwijać swoje umiejętności w piłkę. Zamiast narzekać doceńmy to, że nasze miasto się rozwija i naszym dzieciom może kiedyś będzie się w nim lepiej żyło. Jak będziemy chodzić na imprezy to będą one coraz lepsze, ciekawsze itp. i stadion bedzie rentowny. Ludzie skończmy narzekać a cieszmy się że coś się dzieje w tym zaściankowym mieście. Może dzieki takim inwestycjom zaczniemy mniej odstawać od innych miast.    A w każdym mieście są obiekty do których się dokłada. Ale to nie jest w tym najważniejsze. Tu nie chodzi o pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menadżer, jego zastępca, zastępca zastępcy, specjaliści i ich pomocnicy - kadra nie do zastąpienia - wielka firma nie przynosząca żadnych dochodów na koszt podatników.
No tak, po co prezydent po co rząd po co władze w mieście, po co drogi po co policja, po co pogotowie, przecież Ci ludzie pracują za nasze pieniądze. Zlikwidujmy wszystko co państwowe. Po co uczelnie itp... Zamknijmy. Niech nic się nie dzieje w naszym państwie, żyjmy z dnia na dzień i będzie suuuuper :)   Co za zazdrość i zaściankowe myślenie. Ale jakby ktoś zaproponował taką posadkę to chętnie by się ją przyjęło bez zawahania....i nie myślałoby się o podatnikach.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest prywatny stadion PO i zarządu, czy stadion miejski ? Jeśli miejski to ja jako mieszkaniec i obywatel utrzymujący ten stadion z podatków mam prawo wiedzieć ile zarząd w moim imieniu płaci temu panu. Mam prawo i chcę wiedzieć nic więcej.
 o jej, a co to zmieni. Czy to ważne czy zarabia 2 tys czy 2 mln.? Co da ta informacja? Ze ludzie będą mogli sobie znowu ponarzekać bo będą zazdrościć. Pan pracował w poznaniu na wielkim stadionie więc można się domyśleć, że małych pieniążków nie zarabia, Ma doświadczenie itp więc ma i pieniądze. Może i na lublin duże ale na pewno w innym mieście taka wyplata to standard. Przestańmy zazdrościć i szukać problemów. Nikt nikomu nie zabranial startować na to stanowisko. A to, że pracuje w miejskiej "firmie" nie znaczy, że nie należy mu sie jakas prywatność itp. Szanujmy siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...