Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
felgi aluminiowe też uszczuplają skarb państwa czy ich też nie można sprowadzać bez akcyzy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinni zwiekszyc wymiar kary dla takiego czynu bo ja np w 3 lata nie zarobie 120 tys zl a gosc dostanie w zawieszeniu i cieszy sie juz zarobionymi pieniedzmi (pewnie odpowiednio wiekszymi) sprzed wpadki bo przeciez mu ich juz nie zabiora. Jak widac przestepstwo w polsce sie oplaca ...
0
no i dobra, to tylko głupia ja pracuję uczciwie i co mam po 35 latach pracy 1300 zł netto w tym pieprzonym kraju, po co rodzice uczyli mnie uczciwości, przez to teraz klepię biedę
0
no i dobra, to tylko głupia ja pracuję uczciwie i co mam po 35 latach pracy 1300 zł netto w tym pieprzonym kraju, po co rodzice uczyli mnie uczciwości, przez to teraz klepię biedę
To nie wina twoich czy moich rodziców,to wszystko wina Tuska,doprowadził nas do takiego dobrobytu że Hej,muszą te komucho-konfidenci odejść !!! dlaczego w tamtej Unii da się żyć a w tej nie ???  Jest ktoś, chociaż jeden mądry w tym dzikim kraju aby odpowiedział na tak zadane pytanie,jednocześnie twierdząc że to nie jest wina Tuska ???
0
To nie wina twoich czy moich rodziców,to wszystko wina Tuska,doprowadził nas do takiego dobrobytu że Hej,muszą te komucho-konfidenci odejść !!! dlaczego w tamtej Unii da się żyć a w tej nie ???  Jest ktoś, chociaż jeden mądry w tym dzikim kraju aby odpowiedział na tak zadane pytanie,jednocześnie twierdząc że to nie jest wina Tuska ???
  ja, twierdzę, że oprócz tuska to wina tych co obalili komunę tj., solidaruchów z lat 80 na czele z walesa i pozostałych co po nim rządzili, tj,. wszystkich tych co rządzą i rządzili krajem po obaleniu komuny, wypieprzyć ich z naszego kraju za doprowadzenie go do ruiny i odebrać im majątki, puścić w samych skarpetkach. Także precz z kłamcami, oszustami  i złodziejami    
0
  ja, twierdzę, że oprócz tuska to wina tych co obalili komunę tj., solidaruchów z lat 80 na czele z walesa i pozostałych co po nim rządzili, tj,. wszystkich tych co rządzą i rządzili krajem po obaleniu komuny, wypieprzyć ich z naszego kraju za doprowadzenie go do ruiny i odebrać im majątki, puścić w samych skarpetkach. Także precz z kłamcami, oszustami  i złodziejami      
No tak,ale to właśnie BOLEK-KONFIDENT namaścił Tuska podczas tak zwanej NOCY  DŁUGICH  NOŻY  gdzie to podczas nocy,skrytobójczo,podstępnie i po cichu załatwili jedyny jak do tej pory, prawdziwie demokratycznie wybrany rząd Jana Olszewskiego
0
złamania, kradzieże, pobicia, gwałty ... itp itd - tez wina Tuska? Zgorzkniały baranie - zastanów się co mówisz.
0
złamania, kradzieże, pobicia, gwałty ... itp itd - tez wina Tuska? Zgorzkniały baranie - zastanów się co mówisz.
Jak najbardziej BUCU to wina Tuska,nie panuje już nad niczym,nie panuje nad sobie podległymi służbami !!!!  gdzie kary za kradzieże,pobicia,gwałty, prawo w tym dzikim kraju BUCU przestali przestrzegać wszyscy !!! a za jego kadencji najwięcej,kradzieży ,afer, itp i przykład idzie od niego i z samej góry,tak dalej być nie może.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: