Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i słusznie! Zapyziały rolniczy niedorozwinięty region to i takie nazwy... A Mirabelkowa akurat brzmi nawet nieźle. Inne nazwy: Buraczana, Pokrzywowa, Łobodowa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy pani radna policzyła ile mirabelek jest na tej ulicy? Jak można było tego nie zrobić?  Kuźwa, "Ranczo" kuźwa!
0
To zwykła reakcja na nazywanie setek ulic nazwami ofiar, męczenników, zbrodni, albo chociażby Chiary Lubich. Przyjemniej mieszka się na ulicy Kubusia Puchatka :-)  
0
Moje propozycje ulic: 1.Ulice nazywane imionami tylko zacząć od A np. ulica Adama 2.Ulica tzw.zwierzęce : np.ulica Lwia albo Kocia lub Tygrysia 3.Ulice twz.astronimiczne: np. ul.Marsjańska,Wenus,Jowisza ytd 4.Ulice numerowe np. Aleja 1 ,Ulica 1 ,Skwer 1 ,Droga 1  W czym tu problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No i słusznie! Zapyziały rolniczy niedorozwinięty region to i takie nazwy... A Mirabelkowa akurat brzmi nawet nieźle. Inne nazwy: Buraczana, Pokrzywowa, Łobodowa...
Chwastowa,Babki Lancetowatej,Wielomleczowa,Tobołka polnego,Psianka Czarna,Pziewnika szorstkiego,Perzowa,Miotły zbożowej.......mam wymeniaćdalej????????
0
Ul. Rosiczki brzmialaby szczególnie dobrze :)) A tak szczerze, to zgadzam się z argumentacja p. radnej (o dziwo!!). Jakub Balin nie pasuje do Sławinka, powinien mieć ulicę bardziej w centrum. Szkoda, ze przy takich okazjach pamieta sie o bohaterach historii najnowszej, spychając w cień tę dawniejszą. Balin jest zwiazany z najlepszym okresem w historii naszego miasta, wart jest uhonorowania.  
0
Szczaw i mirabelki rekomenduje Stefan Osiołowski !
0
No moja Zakopiańska to jest strasznie związana z Czechowem.
0
ahahahahaha "Roześmianej Wiosny, Srebrnej Zimy, Czerwonej Róży, Rudego Rydza, Słodkich Poziomek"   brakuje tylko ulicy Poyebanych Idiotów
0
No moja Zakopiańska to jest strasznie związana z Czechowem.
Biorąc pod uwagę, że jest to osiedle Karola Szymanowskiego, to jest bardzo związana. Nazwa Harnasie pewnie też Ci się z niczym nie kojarzy, a nie została wybrana przypadkowo...
0
A mirabelki sa z Wloch
0
Mirabelki i szczaw - to właściwe nazwy ulic w epoce jedynie słusznych rządów POpapranych POmatouw.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: