Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miała podrobioną receptę. Kupiła lek warty kilka tysięcy złotych za kilkaset złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 o 12:19 Powrót do artykułu
Warto by sprawdzić po co jej ten lek był potrzebny... Jeśli oszustka wykorzystująca system kosztem naprawdę chorych to zero litości, ale żeby się nie okazało że kogoś z rodziny nie było stać na lek a nie miał ubezpieczenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli posłużyła się podrobioną receptą, to chyba aptekarz jest "w plecy" a nie NFZ. Jeśli w banku wyłapią, że wpłacam podrobiony banknot, to mi go zabiorą i ja jestem w plecy a nie bank.
0
Fajna łaska chętnie bym ją wyruchał
-2
Z twarzy od razu widać, że Polka.
0
No I historia w kolo wojtek sie powtarza policja majac zdjecie bardzo fibres jakosci nie potrafi znalezc sprawcy jak ktos nie zakabluje takie maja swietne techniki operacyjne.
0
Ja bym jej odpuścił, bo fajna dupa.
0
Może tym lekiem uratowała czyjeś życie
0
Ej podajcie do niej telefon fajna dupa
-1
Ciekawe kto wszczął postępowanie, pewnie jakaś urzędniczka, bo nie podejrzewałbym o to urzędnika. Szarpałbym.. :)
-1
A to pewnie kupowała tabletkę "Po"dajcie jej spokój jakby była bez recepty to nie musiała by podrabiać
-1
Oj,naprawdę tak mało przyjemności?
0
wlodek1952 napisał:
Może tym lekiem uratowała czyjeś życie
a może kupiła psychotropa ktorego sprzeda z niezłym zyskiem
0
Taką słit focię to tylko na fejsika. Ciekawe co kupiła.
0
sweet focia ;) ale bym ja wytarmosil tu i tam...
-1
Piękna słowiańska uroda, prawdziwa Polka :). Tylko szkoda, że kradnie...
0
Może tym lekiem uratowała czyjeś życie A co, filmowo. Pewnie uratowała życie kolesiowi, który prysnął z kryminału i cierpi na rzadką chorobę. 
1
Laska jest charakterystyczna a zdjęcie jak żyleta. Szybko się znajdzie.
0
Nawet gdybym znał, to nie pomógłbym policji. NFZ dyma nas codziennie, raz ktoś wydymał NFZ i "wielka afera".
-1
i bardzo dobrze w końcu ktoś pokazał że nfz nie ma deficytu na waleniewc***a
-1
A to leki nadal nie są po złotówce?
-1
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: