Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk niech sam wystąpi na scenie. Jest szansa, że przyjdzie więcej osób, jeśli policzymy ratusz i urząd marszałkowski z rodzinami. No Żuku, ciułaj na zwrot dotacji UE. Ze swoich oczywiście. Albo przyjdzie prokurator z zarzutem marnotrawstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh zamiast Mrozu kto inny... ??? ja bym za tą Margaret i Wet Fingers wziął jakieś lepsze kapele, akurat z tej trójki Mrozu najbardziej przyciąga mi jakąkolwiek myśl by wybrać się na tą imprezę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO BOSZABORA ZAPEŁNI ARENĘ LUBLIN !     TYLKO BOOOOSZABOOORAAA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego sprzedali niecałe 200 biletów na stadion gdzie wejdzie (razem z płytą) max. 25 tysięcy ludzi ?   Margaret - 24-letnia panienka z reklamy PLAY, piosenkarka, wydała 1 płytę studyjną Wet Fingers – polski duet producentów muzyki klubowej tworzony przez DJ Adamusa i Mafia Mike'a Mrozu - koleś co śpiewa w reklamie banku BZ WBK, wydał 3 płyty studyjne, podobno panienki z gimnazjum go uwielbiają ......................................................................... Lubelacy mieli polecieć tysiącami na taką wiochmeńską imprezę ? I to za kasę ? Bitch, please.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zaraz te tysiace ktore maja zebrac zeby nie zwracac czesci dotacji to musza byc na imprezach biletowanych??? Jesli nie to trzeba takiej imprezy jak na felinie czy Zenek i inne gwiazdy disco polo, piwko i kilkanascie tysiecy jak byk. Tylko musi byc to za darmo. Poza tym zapraszac czołowe gwiazdy szanowanego nurtu jakim bezwatpliwie jest disco polo trzeba z 1,5 do 2 lat naprzód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiorki jak zwykle plują jadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Margaret i ktoś tam jeszcze, ale gwiazdy ha ha. To jakiś cud, że te 200 biletów ktoś kupił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo lublinianie oczekuj miejsc pracy a nie igrzysk bez chleba i kolejnych galerii gdzie mogą wydać pieniądze których nie maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie tam bajm budkę i lady pank. .... pełny stadion ludzi .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo lublinianie oczekuj miejsc pracy a nie igrzysk bez chleba i kolejnych galerii gdzie mogą wydać pieniądze których nie maja
  co za idiotyczny populizm... pracy w Lublinie nie brakuje, każdy kto CHCE pracować pracę znajdzie... ale jak ktoś chce być darmozjadem którego zawsze będzie utrzymywać państwo to będzie pisał.że nie ma pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za kapele kto ich zna ,przecież to jakaś wiocha? Nikt nie przyjdzie na takie byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za kapele kto ich zna ,przecież to jakaś wiocha? Nikt nie przyjdzie na takie byle co.
  sporo młodzieży chodzi na Eskę - byłem rok temu w innym mieście i widziałem na własne oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrócą studenci to od razu znajdą się chętni na taką imprezkę z radio Eska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grodzki był mierny w Perle-Browary Lubelskie. W MOSirze nie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grodzki był mierny w Perle-Browary Lubelskie. W MOSirze nie inaczej.
  to może przybliż wszystkim na czym ta jego mierność polegała? konkrety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chodzi o panią Grodzką czy pana Grodzkiego? Niedoinformowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby byli bardziej ogarnięci w interesach to mogliby się dogadać z livenation by gwiazda światowego formatu zagrała na stadionie, a tak to pustki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadiony PObudowane, Rollexy rozdane, PO prostu cymes. Tylko lemingi nie dopisują.
hahaha lepiej bym tego nie określiła :) krótko zwięźle i na temat :) właśnie przecież wyborcy Żuka powinni go teraz wesprzeć i latać na wszystkie koncerty aby zapełnić arenę o którą tak mordy darli że jest potrzebna w Lublinie. Ja uważałam że to strata pieniędzy i proszę z każdym miesiącem wychodzi na moje :) pomóżcie swojemu prezedentowi zachować twarz i kupujcie bileciki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiotyczny populizm... pracy w Lublinie nie brakuje, każdy kto CHCE pracować pracę znajdzie... ale jak ktoś chce być darmozjadem którego zawsze będzie utrzymywać państwo to będzie pisał.że nie ma pracy
jaką pracę? na słuchawce? czy w sklepie za najniższą krajową? co to za praca? ja szukałam kilka miesięcy czegoś w urzędzie i niestety - praca była ale dla swoich. Koncerty i imprezy owszem ale za darmo albo za symboliczną 1zł max 2 zł, a nie płacić za nieznane zespoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion jest potrzebny tylko gówniani artyści, przykro mi to mówić ale niestety, trzeba organizować koncerty z artystami światowego pokroju a nie takimi z własnego podwórka... Z czasem będą przychodzić tłumy, na acdc, metalicę czy innych przyjedzie cała Polska i biletów nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...