Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie !!!:)!!! Wywalać złodziei co zerują na moich podatkach z mieszkań !!! Co to za popieprzone komunistyczne prawo ze jeden dostaje za darmo mieszkanie a drugi musi na nie cieżko zarobić !!???????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazek trzymaj się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Umowa stanowi, że wszystkie mieszkania muszą być opróżnione do końca września, czyli w trzy miesiące. Ma się z tym uporać do końca września, czyli w trzy miesiące. " :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, drżyjcie darmozjady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się czyściciele zawitali też do Lublina... Wszystkim cieszącym się z tego faktu przypominam że też możecie się znaleźć w takiej sytuacji Kocham tą katolicką miłość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak qrwa można dopuścić do zadłużenia na kwotę 120 tys zł !?!? Nie płaci powyżej 5-6 miesięcy i do widzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się czyściciele zawitali też do Lublina...Wszystkim cieszącym się z tego faktu przypominam że też możecie się znaleźć w takiej sytuacji Kocham tą katolicką miłość...
Wiesz co chłopie od katolików to ja proponuje trzy *uje w bok.Tak ja jestem katolikiem i wcale sie nie martwie z tego powodu że ci ludzie stracą mieszkanie,bo jak nie płacili za mieszkania mieśącami lub latami to na co liczyli?,że inni lokatorzy za nich będą płacić?z jakiej racji.Ja jak mniałem zadłużone mieszkanie bo chwilowo straciłem prace,i mniałem dylemat czy za zasiłek zapłacić mieszkanie czy mnieć na jedzenie,to nikt sie nademną nie użalał tylko musiałem wziąść d*pe w troki i najpierw postarać sie znaleźć prace.A później kombinować jak to zadłużenie spłacić,i jak dzięki Bogu znalazłem prace to administracja poszła mi na ręke i rozłożyła mi to zadłużenie na raty.I z trudem bo z trudem jakoś te kilka tysięcy długu spłaciłem,a bardzo wiele osób z zadłużonym mieszkaniem nie robi nic żeby ten stan żeczy zmienić bo wychodzą z założenia że jakoś tam będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ZNK zajmie sie lokatorami baraków na Zagłoby. Cześć mieszka od 30 lat z eksmisja i maja zadłuzenie opiewajace nawet na 80 tysięcy. Za mieszkania płaci moze 1/3 lokatorów a reszta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk pokazał swą ludzką, społeczną twarz. Gratulacje. Oby więcej takich akcji przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko 15 mieszkań? W kolejce czekają dziesiątki. Skoro miastu latwiej, szybciej i w perspektywie czasu taniej wynajać prywatną firmę to dlaczego nie. Na odzyskane mieszkania jest kolejka chetnych co weźmie je za remont ( bo najczęściej są z demolowane).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi należy spłacać :) a jak się nie płaci to sami sobie winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko 15 mieszkań? W kolejce czekają dziesiątki. Skoro miastu latwiej, szybciej i w perspektywie czasu taniej wynajać prywatną firmę to dlaczego nie. Na odzyskane mieszkania jest kolejka chetnych co weźmie je za remont ( bo najczęściej są z demolowane).
  15 na początek. Jak akcja zakończy się sukcesem to pewnie będą następne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk pokazał swą ludzką, społeczną twarz. Gratulacje. Oby więcej takich akcji przed wyborami.
Powiedz to matce z 5 dzieci czekającą od kilku lat w kolejce na lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jeremy nie płodzi się 5 dzieci, jeśli nie stać na płacenie za mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz to matce z 5 dzieci czekającą od kilku lat w kolejce na lokal
To nie jest często wina tych ludzi, że im nie wyszło. Winny jest system. Szczerze mówiąc wolę ich od chamskich studenciaków, którzy zaczepiają mojego 17 letniego niepełnosprawnego syna, plują na niego, wyzywają go od downów itp. A na klatce schodowej piją piwo i palą papierosy. Zrobić nic im nie można bo mamusia studencikowi z Kraśnika kupiła mieszkanie a na stancji mieszkają z nim jego koledzy. Nie popieram patologii ale przynajmniej wiem czego się po niej można spodziewać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie płacisz - nie licz że gospodarz miasta skaże chcących uczciwie płacić czynsz na lata czekania aż darmozjady dobrowolnie opuszczą zadłużone lokum, brawo Żuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jeremy nie płodzi się 5 dzieci, jeśli nie stać na płacenie za mieszkanie
to też jej powiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się czyściciele zawitali też do Lublina... Wszystkim cieszącym się z tego faktu przypominam że też możecie się znaleźć w takiej sytuacji Kocham tą katolicką miłość...
I bardzo dobrze!! Złodziejstwo trzeba zwalczać. Nie dość, że za darmo dali dach nad głową to jeszcze mentownia nie raczy za czynsz zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest często wina tych ludzi, że im nie wyszło. Winny jest system. Szczerze mówiąc wolę ich od chamskich studenciaków, którzy zaczepiają mojego 17 letniego niepełnosprawnego syna, plują na niego, wyzywają go od downów itp. A na klatce schodowej piją piwo i palą papierosy. Zrobić nic im nie można bo mamusia studencikowi z Kraśnika kupiła mieszkanie a na stancji mieszkają z nim jego koledzy. Nie popieram patologii ale przynajmniej wiem czego się po niej można spodziewać...
  no niestety tacy mieszkańcy Krośnika są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był ja kiedyś w Krośniku. Śmierdziało uryną i fekaliami. Wincyj nie pojadę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...