Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy wyście całkiem pogłupieli z tymi szczepieniami, zarażać zdrowe organizmy jakimiś wirusami. Zaszczepić Radę Miasta i Prezydenta wszystkimi tymi szczepionkami i poczekać rok. Jak połowa z nich jeszcze będzie zdrowa to już będzie sukces że tylko połowa pieniędzy została wyrzucona w błoto. Dziwne że nikt z bogatych ludzi się nie szczepi tylko biedaków chcą na siłę uszczęśliwić. Ja i moje dzieci już od wielu lat się nie szczepimy dzięki temu dzieci są od wielu lat zdrowe a ja do lekarza chodzę co 5 lat na badania okresowe z pracy. Początkowo lekarze z przychodni straszyli mnie policją i prokuraturą że nie szczepię dzieci, dopiero jak napisałem oświadczenie do przychodni że nie chcę aby moje dzieci były szczepione skończyło straszenie różnymi służbami represji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten chłopak ze zdkęcia (ewidentna ręka chłopaka) jest szczepiony przeciwko rakowi szyjki macicy (a traktuje o tym artykuł z gazety)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech mi ktoś powie ,że czytanie wyłącznie Stanisława Lema jest zajęciem bezpiecznym.....Ci w Ratuszu nawet mistrza przewyższają...popatrz, popatrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...