Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak zwykle nadzieje tylko w prezydencie ktory całe szczeście jak dotąd nigdy nie zawiódł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle nadzieje tylko w prezydencie ktory całe szczeście jak dotąd nigdy nie zawiódł
    I miasto ponosi koszty, jak wojewoda na Narutowicza nie chciał dać pieniędzy, teraz umcs wyłudził,aby miasto partycypowało w kosztach remontu kładki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z punktu widzenia bezpieczeństwa pieszych w tej części miasta kładka jest jednym z pilniejszych zadań" Czy jakikolwiek pieszy był tam potrącony? Nie bardzo rozumiem na podstawie czego padło takie stwierdzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko studenci korzystają z tego przejścia. Codziennie tamtędy idę do pracy z LSM do Centrum i z powrotem. Jak będzie kładka na pewno będą z niej korzystał - bezpieczniej i kierowców nie będę wkurzał - bo oczywiście dla nich pieszy na przejściu to same złuo. Pozdrawiam i dnia miłego wszystkim życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa miliony za remont kładki?! To chyba grubo przeszacowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżony o łapówkarstwo i liczne oszustwa powołany przez rząd PiS szef Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek przegrał we wtorek starcie z wymiarem sprawiedliwości. Sąd w Sieradzu odrzucił wniosek obrony Obajtka o umorzenie postępowania w jego sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS powinien dogadać się sam z sobą, bo czerpie z budżetu państwa, studentów  oraz miasta poprzez tzw. "sport kwalifikowany" i to w wysokości ponad 3 miliony złotych rocznie.   Prezydent niczego nie znalazł, bo ten milion złotych pochodzi z obcięcia środków finansowych w innych miejscach, a w tym samym czasie nie są realizowane podstawowe zdania gminy tam gdzie poza miastem nie ma innych środków finansowych - czego nie można napisać o UMSC.   Jeżeli jest to wyraz wdzięczności za niedopuszczenie jednego z kontrkandydatów do publicznej przedwyborczej debaty zorganizowanej na UMCS, to jest bezprzedmiotowe, bo rektor tej publicznej uczelni stwierdził, że był zapewniany, iż na debatę zaproszono wszystkich kandydatów.
kwa kwa kwa kwa kwa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa kwa kwa kwa :D
Tylko tyle masz merytorycznie do powiedzenia?   Przepraszam, że zwrócę uwagę i przypomnę po ludzku, że jesteś na internetowym forum, a nie w kaczej wolierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżony o łapówkarstwo i liczne oszustwa powołany przez rząd PiS szef Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek przegrał we wtorek starcie z wymiarem sprawiedliwości. Sąd w Sieradzu odrzucił wniosek obrony Obajtka o umorzenie postępowania w jego sprawie.
To on miał remontować kładkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle masz merytorycznie do powiedzenia?   Przepraszam, że zwrócę uwagę i przypomnę po ludzku, że jesteś na internetowym forum, a nie w kaczej wolierze.
    "kwa, kwa' było zabawne, nie bądźcie takimi smutasami,  ja śmiałam się kilka minut jak to przeczytałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kwa, kwa' było zabawne, nie bądźcie takimi smutasami,  ja śmiałam się kilka minut jak to przeczytałam
Powiedz to tym, którzy latami proszą o remont jedynej dostępnej drogi bez chodnika, że bawi cię  kwakanie w temacie finansowania zadań własnych państwowej uczelni ze środków jednostki samorządu terytorialnego, która nie ma pieniędzy na budowę chodnika...   Czy równie zabawne byłoby gdybym w miejsce argumentów użył odgłosów, które pochodzą z rodziny owadów z rzędu chrząszczy, z rodziny gnojarzowatych?   Nie bądź smutasem i pośmiej się czasami z innych gatunków - tyle, że nie przenoś tego na forum dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz to tym, którzy latami proszą o remont jedynej dostępnej drogi bez chodnika, że bawi cię  kwakanie w temacie finansowania zadań własnych państwowej uczelni ze środków jednostki samorządu terytorialnego, która nie ma pieniędzy na budowę chodnika...   Czy równie zabawne byłoby gdybym w miejsce argumentów użył odgłosów, które pochodzą z rodziny owadów z rzędu chrząszczy, z rodziny gnojarzowatych?   Nie bądź smutasem i pośmiej się czasami z innych gatunków - tyle, że nie przenoś tego na forum dla ludzi.
  sfrustrowany pisiorze trochę dystansu do siebie i otaczającego cię świata... nie dziwię się, że baby nie masz i całe dnie w czytelni KRS spędzasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Żuka zawsze można liczyć hehe, bez niego to dalej byłaby wsamraśna obskurna mieścina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżony o łapówkarstwo i liczne oszustwa powołany przez rząd PiS szef Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek przegrał we wtorek starcie z wymiarem sprawiedliwości. Sąd w Sieradzu odrzucił wniosek obrony Obajtka o umorzenie postępowania w jego sprawie.
 
To on miał remontować kładkę?
A jak......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfrustrowany pisiorze trochę dystansu do siebie i otaczającego cię świata... nie dziwię się, że baby nie masz i całe dnie w czytelni KRS spędzasz...
Piszesz, że dystansu mi brak do siebie i otaczającego mnie świata i używasz przy tym inwektyw niczym jakiś desperat czy też nadpobudliwy chuligan?   W odróżnieniu od takich jak ty nie mam najmniejszych problemów w szeroko rozumianym współżyciu z własną małżonką, osobistą opieką nad tatą i społecznym zaangażowaniem na zasadzie pełnego wolontariatu.   Zrób połowę tego co wymieniłem, a zobaczysz, że wizyta w KRS może trwać tylko tyle czasu ile zajmuje wykonanie fotokopii kluczowych dokumentów.   To czego nigdy nie mogłem zrozumieć jako człowiek, to skąd się biorą w na forach ludzie, którzy maniery mają gorsze niż panienki z rynsztoku, a ich jaskrawym przejawem jest przyklejanie etykiet PiS ludziom, którzy są bezpartyjni.   Ty, a może swoim publicznym chamstwem i grubiaństwem próbujesz sobie zrekompensować nie tylko społeczną impotencję?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO TA KŁADKA,BYŁA DOBRA I TAK ŻACY CHODZILI DOŁEM BO NIE KAŻDY MÓGŁ SIĘ WSPIĄĆ PO NIEPRZESPANEJ NA BALANGACH NOCY !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli na remont przeznaczyli tyle ile by uzyskali ze sprzedaży działki klerowi. Niegospodarnością powinna zająć się prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom jednorodzinny to koszt 400 tys,a tu jakaś betonowa kładka a miliony.Luuuuuudzieeee opamiętajcie się z tym szastaniem społecznymi pieniędzmi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPROSZĘ O WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co remontować to badziewie przy Placu Litewskim (tzw. Wydział Politologii). Budynek był poddawany gruntownemu remontowi pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku? Wywalona tam grube miliony złotych. A po kilkunastu latach znowu remont? Tak samo nie ma co wywalać pieniędzy w tego "trupa budowlanego" jakim jest budynek Wydziału Psychologii. Rektor dalej zamierza zadłużać najbardziej zadłużoną uczelnię w Polsce, a nie stać go na remont kładki? Tak ułatwia życie mieszkańcom Lublina? Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...