Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgodziła się? Więc pytanie w zamian za co?!? Bo tego brakuje w tym artykule i śmiem sądzić że nie za pączka oraz kwiaty dla prezesa firmy. Brak żetelnej informacji. Coś tu śmierdzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kilka innych marketow sie zamknie, jak np real i carrefour zwolnia pracownikow, tesco juz zwalnia, padnie tez kolejne 300 sklepikow lacznie prace straci okolo 3000 ludzi a tutaj ciesza sie z 1200 miejsc po 1000zl na reke
0
Więcej galerii - lublin miastem galerii, nie ma co cudnie będzie
0
Nie przepadam za marketami, ale gadanie że padnie 300 sklepów, zwolnią pracowników itp. to żałość, Jak na Zana budowali Leclerca to płacz i zgrzytanie żębów bo targ i sklepiki z głodu poumierają. A tu co widać jakoś kupę handlarzy i sklepikarzy dalej działa i jakoś leci.
0
ja napisał:
kilka innych marketow sie zamknie, jak np real i carrefour zwolnia pracownikow, tesco juz zwalnia, padnie tez kolejne 300 sklepikow lacznie prace straci okolo 3000 ludzi a tutaj ciesza sie z 1200 miejsc po 1000zl na reke
To, że padnie 300 sklepików to dobrze. Każdy by chciał tylko czerpać zyski i utrzymywać się z narzucania wysokiej marży na produkty. Psuje to rynek, szkodzi producentom i konsumentom.
0
... troszkę pozytywnego myślenia. Do przodu Lublin nie jest zaściankiem.
0
Najważniejsze pytanie to kiedy zaczną budować i kiedy skończą bo z tego co wiem z okolic urzędu to Echo postawłlo warunek, że najpierw ich budowa a potem skrzyżowanie
0
nareszcie ktoś mnie posłuchał i będa estakady a nie durne skrzyżowanie ze światłami jak na 3Maja/Prusa
0
Miasto się sprzedało. Taka jest prawda. Mogę się założyć że echo i tak nie wywiąże się z ustaleń. Tak było choćby nawet w przypadku leclerca na zana który co prawda później zapłacił karę ale w stosunku do obrotów była tak śmieszna, że aż żal.
0
Mam zasadnicze pytanie, którą to drogą będzie dojeżdzał i wyjeżdzał cięzki sprzęt obsługujący budowę galerii? ul.Ducha? Jeśli tak to korki będą sięgać chyba ronda na sławinku:) Panie prezydencie, chyba najpierw trzeba skrzyżowanie udrożnić a potem niech sobie budują galerię.
0
wczesniej MUSI być zrobiona ulica ZELWEROWICZA aby rozładować korki....
0
mieszkaniec napisał:
Mam zasadnicze pytanie, którą to drogą będzie dojeżdzał i wyjeżdzał cięzki sprzęt obsługujący budowę galerii? ul.Ducha? Jeśli tak to korki będą sięgać chyba ronda na sławinku:) Panie prezydencie, chyba najpierw trzeba skrzyżowanie udrożnić a potem niech sobie budują galerię. [/quote] [quote name='mieszkaniec' timestamp='1340183471' post='640440'] Mam zasadnicze pytanie, którą to drogą będzie dojeżdzał i wyjeżdzał cięzki sprzęt obsługujący budowę galerii? ul.Ducha? Jeśli tak to korki będą sięgać chyba ronda na sławinku:) Panie prezydencie, chyba najpierw trzeba skrzyżowanie udrożnić a potem niech sobie budują galerię.
Z ciężkiego sprzętu to pewnie tylko gruchy z betonem będą jeździć i raz na jakiś czas dźwig przywiozą, Willowa ciągle obsługuję ruch na 4 - budowach bloków w okolicach Tarasowej więc tragedii nie będzie. Korek na Willowej - Ducha to max 10 minut spokojnego zjazdu więc krzyk jak tam zablokowane to tak na wyrost, mieszkam tam 6 rok i mam ta przyjemność jeżdzżenia i twierdzę, że po korkach warszawaskich ze nie jest tam aż tak strasznie....
0
ja pierdziele jak można być takim hejterem... i dobrze ze cos sie dzieje niech budują jak najwiecej ! kazda inwestycja generuje miejsca pracy ! jak nie mogą być to zakłady przemysłowe niech przynajmniej beda to galerie.
0
jj napisał:
Z ciężkiego sprzętu to pewnie tylko gruchy z betonem będą jeździć i raz na jakiś czas dźwig przywiozą, Willowa ciągle obsługuję ruch na 4 - budowach bloków w okolicach Tarasowej więc tragedii nie będzie. Korek na Willowej - Ducha to max 10 minut spokojnego zjazdu więc krzyk jak tam zablokowane to tak na wyrost, mieszkam tam 6 rok i mam ta przyjemność jeżdzżenia i twierdzę, że po korkach warszawaskich ze nie jest tam aż tak strasznie....
A teren pewnie sam się zniweluje i żadnej ziemi nie trzeba będzie wywozić. A porownanie budowy paru bloków do tego betonowego molocha chyba nie jest adekwatne.Z 10 min zrobi się 30.
0
m i e j s c a p r a c y z a 1000 z l o t y ch !!!!!!!!!!! Z A L
0
Chcą przesunąć wylot Północnej? W tym roku będzie 10 lat od otwarcia tej drogi.No ale dobrze.Ja bardzo czekam na to wszystko.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: