Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co się dziwicie - dewelopery to ludzie powiązani biznesowo i partyjnie z decydentami - kruk krukowi oka nie wykole
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ulica Kaskadowa??? Na osiedlu Botanik to kolejna ulica która ulicą jest tylko z nazwy. Zniszczone betonowe płyty nie porastają chwastami tylko dlatego, że dostawczaki robią sobie na niej parking, a mieszkańcy skutecznie niszczą swoje samochody jeżdżąc po czymś co ledwie przypomina drogę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I kosynierów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ot cały Żuk!! Co wy na to jego pochlebcy, jaki argument znów wymyślicie na obronę swojego prezydenta??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ulica Cynamonowa, auto parkują na pasach do skrętu w prawo zasłaniając przejście dla pieszych, tylko patrzeć, aż skończy się tragedią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Deweloper ma czas bodajże do połowy 2017 roku na wykonanie drogi, choć myślę, że zrobi to wcześniej, chociażby z uwagi na to, że powstają powoli szlabany przy dojazdach do bloków. Tak czy inaczej nie narzekajmy, drogi po prostu nie ma, nikomu nic się nie stanie jak przejedzie na około, ja też tak muszę robić. Co mają powiedzieć ludzie właśnie z Kaskadowej, którzy jadą po dziurach i płytach albo inni, którzy mają bajoro zamiast drogi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zupełnie nie rozumiem dlaczego nie wymienia się tu dewelopera z nazwy? Jakaś tajemnica? Czy to jakiś element handlowy - nie wypada Wam pisać o niedoróbkach dewelopera który za chwile płaci Wam za "artykuł sponsorowany". W tym tekście oberwało by się temu, kto nie do końca działa prawidłowo, ale też ludzie przeczytali by który deweloper dotąd działał właściwie i nie było z nim problemów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Swoją drogą miasto cwaniakuje, bo deweloperów owszem obciąża budowa dróg, ale tylko tych prowadzących do ich inwestycji. A nie każdej, dowolnie wybranej drogi mającej przebiegać w sąsiedztwie. To tak jakby przyjąć, że skoro stawiam dom jednorodzinny przy Poligonowej to obciąża mnie koszt wybudowania całej arterii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tajemniczy developer zamiast drogi (ulicy Relaksowej) zbudował tylko kawałek dojazdu do bloków, a to jednak nie to samo. Tak jest od nastu lat także np. na Rogatce Warszawskiej, zaś taka Kosynierów na Rudniku była regularnie zalewana, bo inny Bob Budowniczy zostawiając nieodwodniony dawny dojazd do budowy wyłoży kosteczką, przenosząc się na inną budowę, którą też mu miasto usłużnie ułatwiło, zamiast domagać się wywiązania z umów i realnego zakończenia poprzedniej. Po prostu władze miasta nie zajmuje się tym, co należy do ich obowiązków. Nie ma nadzoru urbanistycznego nad nowym osiedlami, stąd uliczki powstają na nich wg minimalnych, często naciąganych norm, nie łącząc się i nie odpowiadając swemu przebiegowi na planach. Odbija się to na przejezdności, dostępności, a więc poniekąd i bezpieczeństwie - czyli czynnikach istotnych da komfortu życia mieszkańców (którzy poza prasą często słyszą: to se sami zbudujta, albo w najlepszym razie przepchajta przez budżet obywatelski). Inercja władzy przemieszana z arogancją i nierównym traktowaniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten blokk na zdjęciu budował CHRZANOWSKI   i jego swita oszczędzaja na wszystkim
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Identycznie jest na ul. Wapowskiego. Na osiedlu Nałkowskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten deweloper to CHRZANOWSCY. Poza tym, czy ktoś jechał Relaksową w okolicach nr 9, 12 i 14? Samochody stoją na ulicy blokując ruch i nikt z tym nic nie robi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A przepraszam... gdzie developer IKEA buduje bloki?? :))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Dominiku...obowiązek budowy dróg przez inwestora prywatnego wynika z ustawy z 1985 r. o drogach publicznych, a obowiązek oddania drogi do użytkowania przed użytkowaniem obiektu komercyjnego (tu: bloków) wynika wprost z ustawy o planowaniu przestrzennym. Czyli de facto formuła umowy nie zmieniły się. A może miasto zaczęłoby określać w umowach parametry drogi??? BTW miasto nadużywa w tym wypadku tzw. specustawy drogowej do budowy takich właśnie dróg. Nikt już (za przyzwoleniem Gminy Lublin) nie uzyskuje na te drogi pozwolenia na budowę tylko zrid.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do kolekcji ulic zapomnianych przez władze miasta należy dopisać jeszcze ul.Kaskadową!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Miasto ma pomysł na Rozmarynową? Już ponad 10 lat chodzimy po dziurawych płytach. Najgorzej jest jesienią i wiosną - kałuże i błoto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy ktos z wladz sie zainteresowal miejscami postojowymi przy nowych inwestycjach ? Przy takiej Relaksowej Ci którzy posiadają miejsca postojowe w bloku to jedno. Inni parkuja pod blokiem lecz tu liczba miejsc jest smieszna, doslownie kilka. A reszta parkuje wzdłuż ulicy Relaksowej na chodniku i przejazd do Poligonowej czasami jest jednym wielkim slalomem. Niech miasto sie zainteresuje moje jakimiś parkingami na nowych osiedlach !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: