Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto jeszcze raz odłowi lisy. Za pierwszym razem złapali jednego, kilka kotów i psów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2016 r. o 16:10 Powrót do artykułu
"....Dlaczego w ogóle lisy miałyby wchodzić do klatek? .... wewnątrz będą aromatyczne przekąski, w tym „specjalność zakładu”, czyli wnętrzności bażanta....... Urząd Miasta właśnie ogłosił, że szuka firmy, która zajmie się taką bezkrwawą obławą. ...." Rozumiem, że bażanty zostaną przekonane, by oddały swoje wnętrzności po dobroci i również bezkrwawo, wszak wszystkie zwierzęta są równe, ale przecież lisy są zdecydowanie równiejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolice Dunikowskiego zapraszam... Na terenie jednostki wojskowej przynajmniej dwie sztuki "uwidziałem". Jeden to się nawet biednej wrony czepił późną wieczorową porą - z braku kurowatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co miasto komplikuje ten przetarg, klatki rozumiem ale dwóch lekarzy. jakaś dziwna strzelba i pozwolenie na jakieś ululanie... Ja ze szwagrem możemy w mig wyłapać wszystkie, strzelba nie będzie już potrzebna i do lasu też nie trzeba będzie wywozić. Nie będzie po prostu co wywozić i problem będzie definitywnie rozwiązany, nie trzeba będzie myśleć że z Nasutowa wrócą do miasta z powrotem. Prosimy o kontakt z nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze szkoda pieniędzy na takie akcje nie przynoszą żadnego efektu ( odstraszanie gołębi sokołem także ). Po drugie Pan Gogola opowiada dyrdymały - po prostu ludzie nie zgłaszają już przypadków napotkania lisa ponieważ SM i tak nic z tym nie zrobi a pozatym ludzie powoli się przyzwyczajają do widoku rudzielca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli lisy się zadomowiły w Lublinie, to powinny tu pozostać. Wywożenie lisów na tereny wiejsko-leśne jest społecznie szkodliwe, ponieważ będą tam trzebić ptactwo domowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy to nie jedyny problem. Przede wszystkim trzeba coś zrobić z zaskrońcami. Podobno niejadowite, ale dzieci się boją, a namnożyłomsię tych węży na obrzeżach miastabstrasznie dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewłaściwe lisy są odławiane. Te naprawdę szkodliwe mają się świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskrońce w istocie nie są jadowite i nie robią ludziom nic złego. Dodatkowo żywią się drobnymi gryzoniami, które czynią sporo szkód. To, że dziecko sie boi, to żaden powód do odławiania zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
145 zgłoszeń to mało? A dlaczego takie marne wyniki w łapaniu? Kilka lisów biega po terenie Majdanka i kilka na cmenarzu na Majdanku. Nikt tego nie widzi? Mam dobre oczy i wielokrotnie widziałam w tych miejscach biegające lisy. Aż strach pomyśleć co one tam robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.....ludziom znudziło się zgłaszanie bo lisy jak biegały tak biegają nadal i ....zistawiają wszędzie odchody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej odłowić leniwych urzędników i strażników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry Państwu Chyba leśnicy nie szukają wszędzie, bo 2 tygodnie temu jadę sobie aldika - sklepu, a tu lis duży, gdzie w mieście lisy można by było spotkać dawniej, na wsi to tak, ale rzadko, ale w mieście dawniej to, nigdy nie latały, jak teraz. Gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jasna, my tu w Lublinie na Czechowie trzymamy kury i kaczki i żaden lis nie będzie nam się tu po kurnikach pałętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...