Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu perfidny szfindel Żuka i bezczelne słowa jego klakiera "ostateczna decyzja nalezy do Rady Miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁAPA ŁAPĘ SMARUJE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward Leńczuk. Klasyczy przykład uwłaszczenia nomenklatury pod koniec lat osiemdziesiątych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urwa urwie, łba nie urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu taki bunkier. Wyburzyć i to szybko. Kto ma do niego jakiś sentyment ? Śmieszny jest ten Lublin. Dyskutują nad takimi durnotami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie jest zabytek???????????? Nie jest wpisany jako zabytek indywidualny ale znajduje się w gminnej ewidencji zabytków jako urbanistyczny zespół zabytków   Decyzja nr A/153 - zespół urbanistyczny Starego Miasta i Śródmieścia Lublina      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kolejnego charakterystycznego budynku w mieście tak dobrze wpisanego w otoczenie (kino Kosmos, budynki Weterynarii, planowane wyburzenie PDTu). Inwestycja dewelopera (Orion) współpracującego z Miastem zupełnie zniszczyła urokliwy charakter tego miejsca z wartościową zabudową. Link do filmu przedstawiającego budynek planowany do wyburzenia: youtube.com/watch?v=uXjirWzwCzM&feature=youtu.be  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż to przewał nad przewały.Ustawka jakich mało.Gdzie CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Leńczuk odkupi od miasta za 0,1 promill wartości i potem wynajmie miastu za 150 procent wartości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten Leńczuk był prezydentem Lublina? Jeśli tak, to chyba zostały mu dawne układy by promować jego firmę deweloperską.  Kolejny biurowiec w zakorkowanym centrum! Co to za planiści siedzą w Ratuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli np. ja chcę kupić tę działkę z budynkiem i dam więcej niż Leńczuk? Czemu nie mam możliwości jej kupna w przetargu otwartym? O co tu chodzi? Będę śledził jak w tej sprawie będą głosować Radni. To działanie na szkodę naszego miasta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za metoda? Zniszczyć, wszelakie oznaki niewygodnej historycznej zabudowy, wyrwać bez opamietania, popsuć, zabetonować, sorzedać, byleby utłuc geszeft. Liczy sie przecież zysk inwestora, wszystko inne nie ma żadnego znaczenia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŁEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna śliska decyzja marionetki żuka i jego świty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykul przedstawia ta sytuacje jako cos normalnego, a przeciez tym powinien zainteresowac sie prokurator! Miasto, za moje pieniadze, kupuje cos, zeby pozniej sprzedac komus, zeby ten mogl na tym zarabiac, pobierajac pieniadze od miasta? Takie rzeczy tylko w lublinie i pod rzadami tego, tfu, zuka. Okreslenie "panstwo opiekuncze" w tej sytuacji nabiera nowego znaczenia. Nie dosc ze ograniczone sa w ten sposob moje prawa, bo np ja mam ochote na ta dzialke, a nie mam mozliwosci jej zakupu, to jeszcze powstanie na niej cos na czym ten caly leszcz, leszczuk?, czy jak on tam sie wabi, bedzie zarabial, a bedzie zarabial min. na mnie bo przeciez miasto wynajmie od niego ten budynek, pewnie na wiele pokolen. Nie ma to jak sie ustawic za publiczne pieniadze. Panie zuczek, jestes pan w tym umoczony? Pytam publicznie, bo na listy ktore do pana pisze nie raczysz pan odpisywac, w koncu jestem tylko szarym obywatelem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link do akcji na facebooku https://www.facebook.com/uratujmy.przeszlosc.   Wypada się przyznac do tego, ze jest się pomysłodawcą i administratorem tej strony. Zapraszam do lajkowania i śledzenia.
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 09:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że ktoś to zaskarży!!! To kpina a nie przetarg !!! Temat dla TVN UWAGA jak wiele innych w naszym mieście!!! Co na to Prezydent Żuk i Miejscy Radni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Leńczuk powinien mieć ulice swojego imienia. Pracuje w UM na szeregowym stanowisku, ale wiem kto biegał za przedłużeniem JPII. Z nieruchomosci wybudowanych przez niego miasto ma tyle podatku od nieruchomości ile nie ma od kogo innego. Niech kupuje, burzy i buduje jak najwięcej. Bez takich ludzi jak Leńczuk, Żuk, Urban, czyy Turski to miasto byloby znane jedynie z Majdanka i Skansenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŁEK
raczej WAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...