Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto należy do seniorów! Ruszyły Lubelskie Dni Seniora (program)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2016 r. o 22:50 Powrót do artykułu
...to jest szalbiercza próba odciągnięcia starszych uczciwych ludzi od PiS! Żuk knuje i szykuje się do wyborów. Po co seniorowi jakies muzeum za darmo, jak mógł już tam kiedyś być? Albo do przedszkola....już POmatoły nie wiedza jak robić żeby zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, bo jak jest spokojnie to jest najlepiej. Moment i po seniorach. Moment i po tych, którzy się jeszcze nie narodzili. Ludzie muszą mieć pieniążki na zakładanie swoich rodzin tak, aby nie były one zależne materialnie od - seniorów. Baczność podłe dranie! Trąby powietrzne są gotowe do wymarszu. Będzie płacz a zgrzytanie chrupawkami, a raczej dziąsłami. Wszystko się odbędzie jak należy, bez przebaczenia. Clint Eastwood przyjedzie do Polski, by oddać mi pokłon. Kiedyś mówino: państwowe i wybranych nie ginie. Dzisiaj mówię: moje i wybranych i mafijne nie ginie. Zrozumiano? Spocznij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niech nie hałasują po nocach, bo studenci teraz mają sesję !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ktoś nagrał kawałek - "o mój Śląsku umierasz mi w biały dzień..." . Teraz to samo mogę zacytować o Lublinie mieście "desperacji", bo niestety nie inspiracji. Tutaj prawo bytu mają tylko dzieci działaczy politycznych, dzieci tych, którzy dostają "dotacje", normalni ludzie bez wiochy w głowach opuścili już to "miasto".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy 22.06.16 (środa) do naszej cafe na wspólne zabawy z fundacjĄ dwa ognie :) więcej na fb: ***s://***facebook.com/fundacja2ognie/photos/a.1017091748357667.1073741855.679243582142487/1017093081690867/?type=3&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy seniorów z lublina na nasz portal ***seniorplus.org info: 511 161 785
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...