Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problem z parkowanem jest zwłaszcza na nowych osiedlach - proszę popatrzeć na koszty obecnego współczynnika: rozjechane trawniki, auta stawiane na każdej mozliwej przestrzeni (w tym często na chodnikach), ogólny chaos i ciasnota, krążenie w poszukiwaniu wolnego parkingu, gdy wraca się o 17 - naprawdę dwa auta stają się niesetety standardem... Wiadomo, że jak ktoś buduje blok to chce na tej inwestycji maksymalnie zarobić, ale wlaśnie wtedy mamy takie obrazki jak bloki bardzo blisko siebie, nie wystarczające parkingi, baa - nawet brak polaczeń chodników miedzy jedną inwestycją, a drugą..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja k deweloper ma działkę wielkości na dom jednorodzinny to niech nie wciska ludziom mieszkań z parkingami NA ULICY... ale na wizualizacji zawsze wpkol bloku wielkie tereny zielone... czasami nawet lasek i żadnego bloku w tle a na parkingu max 4-5 samochodów....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkania bez balkonów, z mniejszymi oknami i węższymi klatkami byłyby tańsze - tylko co z tego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Warszawie jest to norma jestem za 1,5 miejsca na jedno mieszkanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ceny nowych mieszkań w lublinie to koszmar. jak masz działkę 10-15 km od lublina to za cenę mieszkania wybudujesz prosty architektonicznie domek 100-120 m/kw. jedyny minus to mogą być dojazdy ale to w dzisiejszych czasach żaden problem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasto powinno wymusić zakaz parkowania na chodnikach i alejkach osiedlowych....Budowę parkingów też ale........przy mojej ulicy jest parking, są miejsca, a bezczelni kierowcy podjeżdżają pod same klatki, jakby mogli to do windy by wjechali samochodem. To jest niesamowite jak ludzie mają pusto w głowach......nie chce się kawałeczka z parkingu podejść tylko tarasuje chodniki, alejki, bo on musi prawie do bloku wjechać. I to powinno być stanowczo i kosztownie (dla takich palantów) tępione......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Deweloper to złodziej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a mi miasto w mieście na działce wydało warunki w których mam zapewnić dla domu jednorodzinnego TRZY miejsca postojowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wiecie jakie są wymagania dla miejsca postojowego w kwestiach odległości od bud. itd.  - PODWÓJNA MIARA DEWELOPEROM KRZYWDY NIE ZROBIĄ  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście że tak powinno być i te tłumaczenia to jakiś bełkot. Może w nowych mieszkaniach nie będzie kuchni albo łazienki bo przecież to też podnosi cenę mieszkania. Idioci i tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budować parkingi wielopoziomowe na osiedlach, ale za takie parkowanie pewnie trzeba by płacić a na to nie zgodzi się już żaden z mieszkańców, bo przecież wszystkim należy się za darmo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na kolana przed developerami, chamy! Jak ktzysztof zuk!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To, czy deweloperowi miejsce parkingowe się zwraca czy nie, to już jest problem dewelopera, a nie Ratusza. Problemem Ratusza jest to, by miasto wyglądało jak miasto - bez rozjeżdżonych trawników, zastawionych samochodami chodników i placów. Na nowych osiedlach normą jest, że jeśli już wybudowana zostanie uliczka dojazdowa, z pięknymi chodnikami po obu stronach, to chodniki te szybko zostają obstawione samochodami w taki sposób, że piesi muszą iść ulicą. Czy to Ratusza nie martwi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Deweloper to złodziej
Złodziej to ten ,który zabiera twą własność bez twej zgody...To z pewnością nie deweloper. Poza tym już dowiedziono ,że etylina 95 emituje pochodną fenylobenzenu niezwykle rakotwórczą . Dlatego  "Zachód" już odchodzi od pojazdów , a prosty lud wschodniej Polski pojmie to za ok.80 lat , bo tak to statystycznie wygląda...;-(((
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bzdurne tłumaczenie deweloperów. Ale jak biorą od architektów plany mieszkań z bezużytecznym przedpokojem wielkości 12m2, to według nich jest wszystko super. I to w porządku, że za takie g***o się płaci wysoką cenę. A najchętniej budowaliby wieżowce 20-pietrowe na działkach 5 arów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przestańcie pisać bzdury, że nie są zainteresowani, zawsze ktoś nawet w odwiedziny wpadnie i klops. Przepis PiSu wprowadzić jak najszybciej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kij i... marchewka. Prezydent naszego miasta podał nieprawdę, bo nikt nie zmusza mieszkańców do zakupu wraz z lokalem miejsca parkingowego, co oznacza, że deweloper nie może wliczyć tych kosztów do ceny m2. W przeciwieństwie do dróg i ciągów pieszo jezdnych, które w ceny m2 wlicza, a później zwraca się do miasta żeby pokryło te koszty, co później czyni ten sam prezydent w formie marchewki. W opisanej lokalizacji studenci będą parkowali w osiedlach po drugiej stronie drogi gdzie już i tak brak miejsc, bo parkują tylko posiadacze specjalnych kart.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale prezydent ma rację. Niewielu ludzi stać by wydać na nowe mieszkanie 30 tyś extra więcej. A ceny mieszkań wzrosną i to jest pewniejsze niż śmierć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja samochodu nie mam na razie i prawka. Wole sobie kupić komputer do pracy za 15 tys. :) albo gdzieś wyjechać. Ale niektórzy, spora ilość mieszkańców ma 2 samochody lub więcej i stoją na parkingach przy blokach za darmo. A do mnie ktoś przyjedzie to nie ma gdzie zaparkować. Dzisiaj już mało która rodzina ma jeden samochód, dwa to minimum :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na kolana przed developerami, chamy! Jak ktzysztof zuk!
  No bo przecież lepiej wzorem jego poprzedników nic nie robić, deweloperów wysyłać do innych miast a potem siedzieć i płakać, że wszystkie możliwe rankingi i raporty wskazują, że w Lublinie budownictwo mieszkalne leży bo buduje się 2x wolniej i 3x mniej mieszkań niż w innych miastach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS jest mocny jak siedzi w opozycji. Pomysły mają genialne, Populizm I Slogany w najczystszej postaci. Rządzili miastem od 1996 do 2006, zrobili coś w tym kierunku? Oczywiście, że nie bo wiedzą jakie to przyniesie skutki. A teraz? stanie budownictwo albo mieszkania przestaną się sprzedawać to krzyknie się oklepaną formułkę: "to wina Żuka" i po sprawie :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: