Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto pozwoli na szybszą jazdę al. Witosa? Radny: "Absurdalne ograniczenie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 12:59 Powrót do artykułu
przecież tam pod wiaduktem zawsze stoją z radarem a na drodze z wideo radarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście to powinna być strefa 30 (jak w niemczech) a nie 70 czy 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w polskim prawie takiego kształtu dla znaku B-33. Jest to znak z grupy nakazu/zakazu i musi mieć kształt koła a nie czworokąta. Kilka lat temu wygrałem sprawę w sądzie bo zaparkowałem po drugiej stronie takiego kwadratu. będąc pewny, że to jakiś znak informacyjny a okazało się, że na kwadracie jest namalowany zakaz zatrzymywania się i postoju, czyli wg przepisów znak B-35. Sąd przyznał mi rację, bo chodzi o kształt samego znaku a nie treści na nim umieszczonej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W mieście to powinna być strefa 30 (jak w niemczech) a nie 70 czy 80.
Czy Ty byles w Niemczech?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On byŁ może w Niemcach k/Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Słucham. ? Powinno być 40 a nie 50.Jeszcze za mało wam wypadków i kolizji, za malo jest krzyży przy drogach. 50 w terenie zabudowanym to i tak za dużo, powinno być 40 i powinny być zamontowane odcinkowe pomiary prędkości."
albo nie wiesz, o którym odcinku mowa, albo nie masz w ogóle samochodu. 70 na nowej Mełgiewskiej - odd granicy miasta do pierwszych świateł też jest śmieszne - zero chodników po bokach, zero przejść dla pieszych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę coddzienie przez skrzyżowanie Doświadczalna z Tysiąclecia, nagminne jest przejeżdżanie na czerwonym kierowców jadących z centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W interpelacji chodzi o fragment od Doświadczalnej do Grygowej w kierunku Centrum, oraz od Doświadczalnej do granic miasta w kierunku na Piaski. Nie ma tu mowy o przyśpieszaniu ruchu dochodzącego do skrzyżowania z Doświadczalną. Na kierowców jadących na 50tce często czyha Policja ustawiona pod wiaduktem na Grygowej. Warunki tam lepsze niż przy Felicity, gdzie można jechać 70km/m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, jesteś zwykłym homo sovieticus. Powiem Ci tak, nie obchodzą mnie ograniczenia prędkości w Lublinie, nie stosuje się do nich - stać mnie na mandaty. Nigdy nie miałem wypadku. Dlaczego? Bo kieruje się ZDROWYM ROZSĄDKIEM na drodze. Tacy jak Ty uregulowalibyście kompletnie wysztko przepisami, zakazami, nakazami.  P.S. Na czerwonym też jeżdżę - w prawo.I będę jeździł. Jaka różnica czy jest strzałka czy jej nie ma, skoro pas do skrętu w prawo jest bezkolizyjny, a pieszych nie ma nawet w okolicy przejścia? Przykład? Filaretów w prawo w Jana Pawła. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Kolego, jesteś zwykłym homo sovieticus. Powiem Ci tak, nie obchodzą mnie ograniczenia prędkości w Lublinie, nie stosuje się do nich - stać mnie na mandaty. Nigdy nie miałem wypadku. Dlaczego? Bo kieruje się ZDROWYM ROZSĄDKIEM na drodze. Tacy jak Ty uregulowalibyście kompletnie wysztko przepisami, zakazami, nakazami. P.S. Na czerwonym też jeżdżę - w prawo.I będę jeździł. Jaka różnica czy jest strzałka czy jej nie ma, skoro pas do skrętu w prawo jest bezkolizyjny, a pieszych nie ma nawet w okolicy przejścia? Przykład? Filaretów w prawo w Jana Pawła. Pozdrawiam.
Jacek napisał:
pisałem do użytkonika Eska czy jakoś tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale użytkownik Eska tylko cytował kogoś kto chciałby ograniczać do 40 na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecne ograniczenie nazywa „absurdalnym" - taa, jaaasne ... a gdzie cjanty beda wyrabiali normy mandatowe ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tym którzy chcą jeszcze mniejszych prędkości porada.Wyprowadzić  się z miasta .Zamieszkać w miejscu gdzie wrony zawracają a psy szczekają "tyłem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pani Krzyżanowskiej , wiceprezydent Lublina: CA ZA BZDURY pani opowiada?? Skád to pani wytrzasnela? Przeciez we wszystkich miastach, na terenie zabudowanym,(50km/h) sa SETKI ULIC z ograniczeniem do 70km./h, 80 km/h . A So9ldarnoßci w Lublinie, TO CO ?? BOZE, dlaczego taka osoba zarzádza miastem ?? WSTYD !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...