Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto testuje, kierowca... się denerwuje

Utworzony przez Andi, 5 listopada 2008 r. o 06:45 Powrót do artykułu
No wreszcie sygnalizacja ! Bo oburzony wielce pan W. czasem traci minut kilka jadąc Turystyczną na wprost, ale niech zapyta mnie ile traciłem co dzień wyjeżdżając z Kasprowicza w lewo .. Życzę miłego dnia .. Panie W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna sygnalizacja i kolejny korek do kolekcji. W tym miescie ktoś ma jakieś dziiwne pojecie o bezpieczenstwie ruchu. Sygnalizacja to rozwiązanie najgorsze z możliwych !! Zmiejsza przepustowaśc skrzyżowania i tamuje płynnośc ruchu, a piesi i tak przechodzą na czerwonym, lub obok oprzejścia, bo na przejściu jest czerwone, a akurat nic nie jedzie i nie chce im się czekać Niedługo całe miasto będzie stało w korkach, bo na każdym nawet najmniejszym skrzyżowaniu czy przjściu zainstalowana zostanie sygnalizacja świetlna. Zamiast edukwać przyszłych kierowców na kursach jak jeździć w sposób kulturalny i bezpieczny to uczy sie jak zdać egzamin i efekt mamy. Ja jakoś nie potrzebuje sygnalizacji aby przepuścić pieszego który zbliza się do przejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak jest w innych godzinach. ALE... Codziennie dojeżdżam do pracy w Lublinie z Łęcznej. Rano gdy jadę po 7ej jest jeszcze do przejechania, ale POPOLUDNIU gdy wracam po 16tej korek zaczyna się od przejazdu kolejowego!!! traci się kilkanaście - dwadzieścia minut!!! Samochodem jeszcze jest komfort ale w busie zatłoczonym na maxa gdy się stoi przylepionym do szyby od drzwi jest na prawdę nie ciekawie!!!! Powstało bezpieczne przejście dla pieszych?!?! codziennie widzę jak ludzie przechodzą na czerwonym świetle lub kilka metrów za skrzyżowaniem!!! Absurd!!!! A co będzie w sezonie? Lub inny przypadek najbardziej niecierpliwych kierowców którzy wyprzedzają cały korek na trzeciego!!! To ma być bezpieczeństwo?! hmm... Na Turystycznej korek ogromny i na zielonym przejeżdża tylko kilka samochodów. Zielone dla Kasprowicza? - albo nikt albo z jeden samochód. Teraz sie to zmieni bo spora liczba osób zaczyna wracać z Lublina okrężną drogą przez Mełgiewską i Kasprowicza aby ominąć ten cały korek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka minut?? smiech na sali, nawet do pół godziny dłużej sie jedzie...!!!!! Spróbuj przejechać do Łęcznej, czy na osiedle Borek tak około 17.00. Korek zaczyna sie już pod Leclerkiem. Ta sygnalizacja dla mnie to porażka, i kolejny głupi pomysł!!!!!!!!! A bez niej przynajmniej jedna droga wylotowa z Lublina była dobra. Ktoś postawił tą sygnalizację, bo było mu źle wyjeżdzać z Kasprowicza, a przecież tam nigdy nie było korków, teraz też nie ma, ale za to na Turystycznej są... trzeba ZLIKWIDOWAĆ TĄ SYGNALIZACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...