Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę że Karol Wojtyła byłby zadowolony jakbyście pomogli ludziom a hajs wydawać na melanż jaki by nie był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwile pojawia sie komentarze typu: jak mozna publiczne pieniadze wydawac na akcje zwiazane z kosciolem katolickim. A no mozna bo to katolicy stanowia 80% spoleczenstwa i placa podatki wiec dlaczego nie. Panie Prezydencie, prosze sie nie przejmowac, oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Lublina. Dni JPII są najważniejszym wydarzeniem sportowo-rekreacyjnym w całym regionie i każda złotówka przyda się Kurii w celu przygotowania odpowiednio silnej reprezentacji! Za nieprawdę i pokrętne tłumaczenia należy uważać wypowiedzi niektórych wrogich miastu sił, że  dziecko dokarmiane np. w szkole lub przedszkolu jest gwarantem zdrowego człowieka w przyszłości. Fakty mówią jednak zupełnie cos innego. Pewni (nie chcę zdradzać źródeł) wybitni naukowcy odrzucili te idiotyczne tłumaczenia i wskazują na potrzebę wzmacniania młodego organizmu poprzez intensywne, regularne oraz  grupowe klękanie, pochylanie głowy i wypinanie zadków.  Rozgrzewka powinna być poprzedzona objętą tajemnicą wizytą na plebanii. Masaż wszakże stanowi podstawę przygotowania do wszelkich innych ćwiczeń ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać platfusy chętnie wydają czyjeś pieniądze,Może Zuk poprosilby kolesi paltfucsianych o zrzutkę i zapłacił z własnej kieszeni. STOP PLATFUSOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać platfusy chętnie wydają czyjeś pieniądze,Może Zuk poprosilby kolesi paltfucsianych o zrzutkę i zapłacił z własnej kieszeni. STOP PLATFUSOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak widać epitetami rzucać potrafisz, ale już napisać coś mądrego i merytorycznie nie dałeś rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadłem dziś dużego pączka z marmeladą.. z truskawokowom marleladom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk dotychczas dobrze oceniałem Pana ale za danie publicznych pieniędzy na taką pierdołe przestaje Pana lubić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Komoruski z całą tą żydokomuną musi odejśc i to natychmiast !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Żuk dotychczas dobrze oceniałem Pana ale za danie publicznych pieniędzy na taką pierdołe przestaje Pana lubić
Szkoda bo bardzo ceniłem Pana zdanie panie slawku. trudno może jakos się z tym pogodzę. dziękuje za dotychczasowe wsparcie. pozdrawiam i powodzenia. Pan Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Może ta najbogatsza instytucja sama by wykładała pieniądze na swoje imprezy. Czy wszystkie potrzeby miasta Lublin zostały już zaspokojone? Przecież i tak mnóstwo środków samorządowych przekazywanych jest instytucjom mniej lub bardziej związanym z Kk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym nigdy nie mówiono na lekcjach religii i nie mówią o tym media ------> Wyszukiwarka : "Wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mógłby podsumować ile to milionów złotych w bieżącym roku kk wyssie z kasy miejskiej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu chodzi o kwotę UWAGA UWAGA 70 tyś zł., nie bić piany bo nie ma powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie są to wielkie pieniądze tym bardziej, że wazelinę każdy "harcownik" musi sobie zapewnić we własnym zakresie...a więc wyasygnowane środki nie pójdą na przyjemności, tylko na zbożny cel ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...