Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto zablokuje budowę spopielarni zwłok w Lublinie

Utworzony przez Kirk, 31 sierpnia 2012 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Tak, słuchajmy się żydów co mają do powiedzenia. Same pachołki w tym zaścianku polski lublinem zwanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba. Czyich interesów i za czyje pieniądze broni prezydent Żuk? Czy nie powinien być reprezentantem Lublinian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezprawie ta Spółka ma tą działke dobre 15 lat na pewno płacą podatki a z powodu jakiegoś listu od parcha z USA nie mogą przeprowadzić inwestycji i zatrudniać ludzi- a kasa z Lublina wypływa z każdą kremacją do innych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kirk napisał:
Tak, słuchajmy się żydów co mają do powiedzenia. Same pachołki w tym zaścianku polski lublinem zwanym. [/quote] [quote name='Kirk' timestamp='1346411385' post='669128'] Tak, słuchajmy się żydów co mają do powiedzenia. Same pachołki w tym zaścianku polski lublinem zwanym.
Ja bym to tak zrobił: jeśli "bracia Żydzi" nie chcecie aby obok Majdanka powstała spopielarnia, to dołóżcie kasy na to,aby spopielarnia powstała gdzieś indziej... Ciekawe,co wtedy Żydki by powiedziały? Ale oczywiście władze naszego miasta są za bardzo nieudolne,aby taki krok zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerni ciemniacy, co z tego, że jest obok obozu? Nikt tam Żydów palić nie będzie, chyba że któryś chce po śmierci być skremowany, ale to co innego. Niech się Żydzi tak nie oburzają, bo popadną w paranoję, spalanie ludzi w dzisiejszych czasach jest coraz popularniejsze, Żydzi coś pieprzą o braku szacunku do pomordowanych, tylko gdzie ten brak szacunku niby jest? W spalaniu zwłok? Czyli miliony ludzi na świecie nie szanuje ofiar wojennych, tak wynika z toku myślenia protestujących. TAK DLA SPALARNI ZWŁOK, ja nie chcę, by mnie rodzina po smierci wlokła wiele kilometrów tylko po to, by mnie przerobić na popiół, chcę takiego końca tu w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIRMA OSZUSTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mośkom nie przeszkadzało budować Plazy obok cmentarza i w miejscu gdzie w czasie wojny zlokalizowany był obóz przejściowy. Bardzo dziwna podwójna moralność Icków, Srulów i innych Jośków... A włodarze miasta razem z tym niby prezydentem Lublina "Nysą" zegnął się w pół i pocałują mośków w gołe d-upy żeby przeprosić. Śmiech na sali panowie. Miejcie jaja i pokażcie że Lublin jest nasz a nie jakiś durniów z pejsami z ameryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mogę sie podpisac aby poprzeć budowę te j spalarni w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym przykładzie widać kto naprawdę rządzi w naszym kraju. Przeczytajcie tajne przemówienie Bermana z kwietnia 1946 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się jeszcze taki Hitler, to zrobiłby porządek z tym dziadostwem i nauczyłby pokory żydków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi uznają teren byłego obozu za swoją własność, a teraz "teren wokoło" też... Ja się pytam zatem co to znaczy "wokół" bo mam działkę sporo kilometrów od "majdanka" i zaczynam się martwić... Tak poważnie to wiele spostrzeżeń ciśnie się na usta ale powiem tylko dwa: kuriozum i kloaka... Żydzi to chyba nacja, która za wszelką cenę.. właśnie "cenę" (to dobre słowo) chce żeby znienawidził ją cały świat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. czy my żyjemy w Polsce czy w Izraelu. Przecież ta inwestycja ma służyć mieszkańcom Lublina m.in. po to by mogli godnie pochować swoich bliskich. Czy sensowne i logiczne jest wożenie zwłok zmarłych po kraju aby ich prochy mogły być pochowane w ich rodzinnej miejscowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam więc ; CO MA ŻYD DO PRYWATNEJ DZIAŁKI? Niech sypną jakiś trylion baksów chłopu to nie będzie pieca budował! Gdzie ja żyje że przez jakieś sprawy z zeszłego stulecia nie mogę zrobić co mi się podoba na własnej ziemi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Cholerni ciemniacy, co z tego, że jest obok obozu? Nikt tam Żydów palić nie będzie, chyba że któryś chce po śmierci być skremowany, ale to co innego. Niech się Żydzi tak nie oburzają, bo popadną w paranoję, spalanie ludzi w dzisiejszych czasach jest coraz popularniejsze, Żydzi coś pieprzą o braku szacunku do pomordowanych, tylko gdzie ten brak szacunku niby jest? W spalaniu zwłok? Czyli miliony ludzi na świecie nie szanuje ofiar wojennych, tak wynika z toku myślenia protestujących. TAK DLA SPALARNI ZWŁOK, ja nie chcę, by mnie rodzina po smierci wlokła wiele kilometrów tylko po to, by mnie przerobić na popiół, chcę takiego końca tu w Lublinie.
czy twoi krewni reżsię spalali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pit napisał:
Przydałby się jeszcze taki Hitler, to zrobiłby porządek z tym dziadostwem i nauczyłby pokory żydków!!!
przydałby się to by cię puścił przez komin bez budowy spopielarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prawda napisał:
przydałby się to by cię puścił przez komin bez budowy spopielarni.
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wlasnie pokazuje polityke naszych wladz a dokladnie PO a mianowicie wlazenie w d..e kazdemu zagranica by miec na swiecie jakies powazanie i dbanie o czyjes interesy a nas Polakow maja jak Hitler za podludzi wiec nie dziwmy sie i dalej glosujmy na wspaniala partie PO z ich sloganem wyborczym "by zylo sie lepiej" tylko zastanawiam sie komu chyba tylko im bo nas maja daleko gdzies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję budowę spopielarni zwłok w rejonie północnego krańca ulicy Poligonowej. Tam ma powstać cmentarz większy od tego na Majdanku - trzeba myśleć przyszłościowo - obecny cmentarz komunalny, nawet po powiększeniu, stosunkowo szybko się zapełni, a na nowym cmentarzu można by popularyzować pochówki w urnach - mogłoby być nawet więcej kulombariów, niż miejsca na pochówki tradycyjne. http://www.lublin.eu...-3-344_397.html http://www.lublin.eu...1_zal_2 (Custom )(1).jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcjoner napisał:
JUDE ??????
Taka prawda chroniona kodeksem karnym. Prawda specjalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasi z państwa Israel i ukochane duchowieństwo z watykanu to największe środowiska opiniotwórcze w tej msprawie. W innych też !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...