Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto zamyka ulicę z obawy przed pseudokibicami

Utworzony przez ciekawski, 1 sierpnia 2008 r. o 15:58 Powrót do artykułu
to są po prostu jaja co wyrabia lubelska policja.jaki sens jest zamykanie ulicy na tyle godzin przed meczem?wystarczy zamknąć ją ok 16 i będzie dobrze. widocznie są pewne grupy które chcą znieczęcic i przeciwstawić społeczeństwo do Motoru bo to przecież przez kibiców zamykana jest ulica praktycznie na cały dzień.mam nadzieje że nie będzie jak w meczu z Arka gdzie znudzeni i nie wytrzymujący presji policjanci pogonili garstkę małoletnich kibiców a później prasa zrobiła z tego wielka awanturę ale w tym mieście wolno pisać tylko źle o kibicach bo po meczu w Łęcznej żadna z gazet nie napisała o fantastycznej atmosferze z meczu która była stworzona w głównej mierze przez kibiców Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH CHULIGANI!!!!!!! MOTORZE JESTEŚMY Z WAMI!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Legii pozdrawiają kibiców Motoru. Sztama na wieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie udało się policji odwołać meczu to ze złości zamkną ulice żeby zniechęcić mieszkańców do klubu Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNI MIESZKAŃCY LUBLINA Przepraszają Za dresiarsko-chamski syf mOTUR Lublin,lepiej sobie na gOrnik łęczną już pojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica zamknięta przez pseudopolicjantów.to są po prostu jaja co wyrabia lubelska policja.jaki sens jest zamykanie ulicy na tyle godzin przed meczem?wystarczy zamknąć ją ok 16 i będzie dobrze.widocznie są pewne grupy które chcą zniechęcić i nastawić społeczeństwo przeciw Motorowi bo to przecież przez kibiców zamykana jest ulica praktycznie na cały dzień.mam nadzieje że nie będzie jak po meczu z Arka gdzie znudzeni i nie wytrzymujący presji policjanci pogonili garstkę małoletnich kibiców a później prasa zrobiła z tego wielka awanturę ale w tym mieście wolno pisać tylko źle o kibicach bo po meczu w Łęcznej żadna z gazet nie napisała o fantastycznej atmosferze meczu która była stworzona w głównej mierze przez kibiców Motoru.jeśli Motor pokarze taką grę jaka zaprezentował w 1 połowie meczu w Łęcznej to będzie naprawdę wyśmienite widowisko.mimo nagonki medialnej na Motor zapraszam wszystkich kibiców piłki nożnej którzy chcą poczuć atmosferę prawdziwego piłkarskiego święta na stadion. bez względu czy będą na sektorze A czy C kibicujmy Motorowi.żółte koszulki mile widziane.ze sportowym pozdrowieniem dla wszystkich normalnych którym zależy dobro piłki nożnej jak i sportu w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to co sie dzieje na meczach jest brakiem jakiejkolwiek kultury, oczywiście chodzi mi o tzw."kibiców", zachowujecie sie gorzej niż bydło, a policja zamiast zrobić porządek to bawi się z wami. Dla mnie to poprostu nie mieści się w głowie co na tych meczach, bądź po wyprawia się. Jest to dla mnie ogromnym szokiem jak wy się zachowujecie, jesteście dla mnie pustakami którzy nie potrafią kibicować. Polskie prawo powinno się zmienić, powinno być surowsze, powinny być wyższe kary, to może te bydło uspokoiłoby się. Dziwie się strasznie, że to nikomu nie przeszkadza że jeszcze nikt się za to nie wziął, bo to co się dzieje na meczach bądź po meczach to jest tragedia. Nie wiem po co wy „kibice” przychodzicie na mecze, wyżyć się na policjantach bądź kibicach z drugiej drużyny. Nie myślicie o tym że możecie kogoś zranić, przecież każdy ma jakąś rodzinę, jakiś bliskich. Tak ciężko to zrozumieć? Czuję obrzydzenie do was pseudokibice. Żeby przynajmniej „kibice” Motoru byli normalni, jesteście gorzej niż stado bydła, policja, władze zbyt się z wami bawią, powinny być drastyczniejsze środki na zwalczanie tego typu marginesów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwicie że zamykają Zygmuntowskie jak kibice po meczu nie potrafią normalnie się zachować. Jeśli już tak bardzo chcecie się rozładować to róbcie to z dala od ludzi, od miasta, a nie pędzicie przez pół miasta jak stado bydła, a prawo zbyt jest łaskawe jak na takie prostackie wybryki, szkoda mi tylko tych policjantów, którzy muszą się z wami pseudokibicami użerać . Nie ma to jak w Rosji bądź Ukrainie milicja nie przebiera w środkach jeśli chodzi o takich prostaków jak pseudokibice, i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To śmieszne-----zamykać ulicę od 8 rano!!! paranoja!!!!!! Bezmózgowcy!!! Mecz jest o 18 wieczorem dopiero i jeśli koniecznie chcą zamykać to tak ok. godzinę czy 1/5h przed meczem!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...