Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński też jedzie do Brukseli

Utworzony przez RabBinLaden, 13 października 2014 o 20:45 Powrót do artykułu
no i wyszło jakie ten opasły wieprz ma pochodzenie... Prawdziwy pOlak!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łysy pajac.
0
 i  czy wiadomo czyje interesy reprezentowałby gdyby wygrał? proszę o komentarz.
0
Przemalowaniec i kameleon in one, niedoszła lubelska jedyneczka wygląda jak upasiona świneczka. A gdzie twarz, panie Mamiński, gdzie twarz? Tak to już jest w bagnie zwanym POlityką. Tyle razy zdejmował majtki, że w końcu ktoś się zlitował. Że też tacy ludzie nie mają hamulców...
0
 członek pis członek po ...po prostu członek
0
Pierwszy raz nie zagłosowałem na PO jak był na liście POpapraniec i namówiłem też do tego całą rodzinę, bo my nie potrzebujemy w naszym mieście malowanych Kukiełek i Błaznów, Dopóki tego nie zrozumieją w PO dopóki takie wyniki będą mieli.
0
I to jest właśnie nowa jakość. I żeby jeszcze nie wiem jak się kompromitowali "zgrilowany" naród pójdzie za moment i na nich zagłosuje. Ch. D i kamieni kupa.  
0
Niech ten opasły knur PO wyjeżdza z kraju czym prędzej .Może tam załapie go pomór afrykański świn
0
KAMINSKI ULUBIENIEC MEDIÓW TO ZNACZY NIELUBIANY PRZEZ POLAKÓW - ZDRAJCA.////
0
Pierwszy raz nie zagłosowałem na PO jak był na liście POpapraniec i namówiłem też do tego całą rodzinę, bo my nie potrzebujemy w naszym mieście malowanych Kukiełek i Błaznów, Dopóki tego nie zrozumieją w PO dopóki takie wyniki będą mieli.
Tam same takie SZUMOWINY, on,niesioł,śikorka,czy inni POpaprańcy,albo w  peło,albo u paligłupa,same komuchy lub konfidencja,ta w najgorszym wydaniu,same śmiecie POlityczne.
0
WSTYDZCIE SIE WSZYSCY lublinianie  ,,ktorzy glosowali na  Kaminskiego,,,,spadochroniarza z Bialegostoku,ktorego wystawila do wyborow warszawka,,,,,w rodzinnym Bialymstoku byl bez szans,,tam ludzie go znaja jako lewusa ,,co to duzo mowi a nic nie robi,,,,kto glosowal na niego w lublinie niech sie wstydzi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: